Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

All about Constanta (84)


Recommended Posts

Gaza mea este la cresa nr 2, la Flamanda. Tu le ce gradi iti duci baiatul Laura? ce program are? Fetelor, dupa ce ca ne-a lasat bona, s-a imbolnavit si copilul. Bia tuseste si in seara asta a facut putina temperatura. I-am facut o frectie si acum se uita la desene in pat. Sper sa ne facem bine, sa nu se agraveze. Deja ii dau nurofen si humex. I-am facut si un ceai de ceapa dar vad ca de data asta nu prea il vrea. Va pup pe toate. Noapte buna! http://community.webshots.com/user/TatianaS http://community.webshots.com/user/Tatiana333 Tatiana si Bia, gaza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna seara! mav,ma bucur sa aud ca esti mai bine.bravo,fi optimista[floare3] tatiana,insanatosire grabnica biancai.ai grija,a e nasol cu virozele astea[pup] noi,am fost azi cu ege in tomis si nu mai vroia sa plecam.am plecat cu urlete de acolo. fetelor ce dr bun dermatolog imi recomandati? ege si[zana] arzu ege (30.09.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxa, ce mai face voinicul??? Creste ca din apa??? hihihi...Pare tare voinic si urias in poze!!! hihi...Nu se anunta nici un congres prin Miami sau Orlando? Simona, dar daca dai ex in Ro nu trebuie sa il dai inca o data acolo? E valabil carnetul din romania? Adica nu e acelasi lucru? Eu aici am dat ca si cum nu am avut niciodata carnet (mi-l furasera in Romania si nu m-am invrednicit sa imi fac altul inainte sa plec), dar sotul meu a dat si scris si condus (eu am dat un test "drug and alchool" in plus)... Cat despre Samburel, daca e vioi si papa bine face el fata la toate cu bine!!! (imi aduc aminte ca eu i-am dat lui David si l-a ajutat dupa o perioada de antibiotic ecoflorina pt refacerea florei intestinale, dar nu mai stiu daca e recomandata si la bebelusi) Mav, important este sa fie bine in continuare...si sa fii optimista...si va aparea si bebe 2 curand!!! Ce doamne au venit in inspectie la gradinita? Pt educatoare sau pt ei???[:D] Gabi, e si pacat sa o tundeti pe Alisia!!! Are asa un par frumos!!! Poze noi nu ati mai facut? Al meu nu stie cine e Eminescu...de abia stie cate ceva de Creanga (am povestea cu Pupaza din Tei) si tare as vrea sa il invat si eu cate ceva...dar ...din pacate nu am nici timp...si nici el dispozitie... Tatiana, urat din partea educatoarelor sa te astepte cu copilul afara...(banuiesc ca e frig!!!) Ege, si eu as merge in Tomis...hihi...poate mai la toamna[:D] Pupici petrecaretei!!!! Cred ca si eu ca nu se lasa dusa, la ce ore e obisnuita ea sa vina acasa de la petreceri!!! Eu m-am mai linistit cu ganglionul, in sensul ca acum s-au inflamat si cei de sub urechi si ma dor...deci banuiesc ca m-a luat raceala in primire de-a bine-lea!!! Cu tot cu "efectele secundare!!!" Maine avem si excursie cu copiii...din fericire va fi un spectacol si ma voi putea odihni (sper eu)....sper sa nu deranjez prea mult cu tusea mea[:D] sa ma dea afara!!! Mai am o pb...am un fix, nu suport sa pun benzina la masina...(cred ca am o fobie cu benzinariile si ce se poate intampla acolo) si cum RAdu e plecat de o sapt se apropie ziua sa ii fac plinul...si imi e groaza[vrajitor]...poate ma rog de vre-un vecin... Gata...am fugit!!! Editez ca mi-am adus aminte de o perla a lui David... Dimineata in masina ma intreaba de ce sunt 2 Americi??? una de sud si una de nord???

It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation
Sinzi, Radu si David[avion] bomba pisaloaga [cool] :
[url="http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsrd20030204_-8_David+is.png"]varsta[/url], [url="http://new.photos.yahoo.com/copiii_din_2002/album/576460762316821550#page1"]poze[/url], [url="http://desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57837&whichpage=5"]D-ale lui David [/url]
[url="http://desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=80065"]Atelierul Piticilor[cool][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tatiana, sanatate gazei! MAV, nu te grabi cu sarcina, ai tot timpul din lume, de ca sa risti?Lasa corpul sa se refaca.Eu am asteptat dupa 3 luni, o luna nu am ramas dupa astea trei si pe urma a venit Alexia. Ege, iti recomand din suflet pe dr.Ghe. Nicola,e un om deosebit, un medic adevarat si f.f.f. bun.Daca te intereseaza iti spun unde il gasesti. Crixia, o rugaminte mare.Daca nu ma insel, tu ai operat-o pe Alexia la Bucuresti de polipi.Acolo se pare ca vom ajunge si noi.Ma intereseaza si pe mine la ce dr., ce spital,cum a fost, cat ati stat, ce tarife daca poti sa imi zici,ca eu nu stiu cat se da, etc.etc.Multumesc mult. Liana, Ursuletul si Veveritzoiul din dotare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, Simona, e tare frumos Robert [pup],fiti optimisti ca sigur o sa treceti peste asta! Crixia, sa fie intr-un ceas bun mutarea in casuta! Ajutorul meu la curatenie a plecat in Italia si de atunci caut si eu... Dana, multi km cu masinuta si fara incidente! Cami, Jo insanatosire grabnica si aveti grija sa nu virusati copiii! Tatiana, felicitari pentru job! Trebuie sa-ti gasesti pe cineva de incredere sa o ia pe Bia. Poate apelezi la agentia aia de care se vorbea pe aici.Eu cred ca le faceam scandal ingrijitoarelor daca ma asteptau cu copilul afara. Daca era dupa program admiteam, dar atata timp cat sunt platite pana la ora 18, trebuiau sa-si faca datoria. Asta da tupeu, de parca noi plecam mai devreme de la munca... Cornelia si Mamacita, din cauza show-lui pe care-l facea Bogdan la frizerie l-am lasat cu parul lung. Si daca-i scurta bretonul putin, scrasnea din dinti si plangea pana intr-o zi cand mi-a zis ca vrea sa fie tuns ca tati[;)] De atunci a fost muult mai simplu. O zi buna tuturor! [url="http://www.adina.as.ro/"]noi[/url] [url="http://community.webshots.com/user/adinutza114"]tot noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza dragelor cica vine uraganul si peste noi....naspa de tot. Adinutza ce simpatic Bogdanelu...sper sa vrea si al meu tuns in curand....ca le lasa nervii pe coafezele de la bretonel![:D] Tatiana ce faza urataaa!!! zicea Simona ca are pe cineva....suces! si pupici Biei sa nu aiba nimic! Sanzi aia nu prea e raceala cu ganglioni inflamati asa repede si multi....nu cumva ai luat vreo boala a copilariei de la gradi????? aveti grija de voi! tare David cu cele doua americi! da de iti e sila de alimentat masina, nu ti-o alimenteaza angajatii de acolo? Pat e ditai barbatu'....tocmai am inchis telefonul cu el, am sunat-o pe mama si a raspuns el...nu vroia sa vorbesc cu altcineva [:)] Liana la tine care-i ursuletul si care veveritoiul? [:D] wow ce au crescut preturile la scoala de soferi....brrr! gata ma duc la munci! sa aveti o zi frumoasa si usoara!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza!!!! Mai fetelor, am o durere de cap cumplita![bang][mariaj]
quote:
Originally posted by LeeAnn
MAV, nu te grabi cu sarcina, ai tot timpul din lume, de ca sa risti?Lasa corpul sa se refaca.Eu am asteptat dupa 3 luni, o luna nu am ramas dupa astea trei si pe urma a venit Alexia.
....As "risca" oricand, de dragul "baietilor" mei!!!! Sebi: "Doamne-Doamne, TE ROG, adu-mi alt bebe la mami in burtica!!! MERIT si eu o surioara-bebe!!!!" tati (rasu'-plansu'!): "Sa stii ca EU sunt pregatit din toate punctele de vedere sa devin inca o data tatic!!!" Sinzi, atatia ganglioni mariti, clar indica o infectie in corp si nu-i de gluma, fugi la doctor!!!!! Vic & Sebi (04.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by LeeAnn
MAV, sper ca nu te-ai suparat...dar unii zic sa astepti, altii nu, ma gandesc ca o fi un oarecare risc pt. urmatoarea sarcina. Roxana, Alexia-16.03.04 e Ursuletzul si Natalia-3.05.06 e Veve. Liana, Ursuletul si Veveritzoiul din dotare
De ce sa ma supar?! Stai linistita!!!!!! Am invatat multe despre mine si despre viata, in general, din experienta asta si sunt sigura ca mai sunt multe de aflat. Eu am semne ca deja as fi la ovulatie (desi este Z11 de la chiuretaj) si pt curiozitatea mea, mi-as fi luat niste teste de ovulatie (sa vad daca am dreptate sau ma inseala "simturile"), insa cum am dat chiar azi 328 lei pe niste analize de sange (la Synevo)..... O sa vad cum o fi la urmatorul CM! ....Si cred ca nici ziua lui Sebi n-o s-o mai serbam decat la gradi, ca in ritmul asta... dam faliment (piederea sarcinii ne-a costat nu numai suferinta sufleteasca, fizica si psihica, ci si... vreo 800 lei, pana acum....). Dar o sa fie bine si pt noi, cat de curand![;)] Vic & Sebi (04.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...