Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

All about Constanta (84)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

of.si alex sufera impreuna cu mine.suntem tovarase de boala de o saptamana. miercuri doctorita a zis ca e ok la plamani si in gat. tot ii mai curg mucii dar mai putin si f rar tuseste.oricum continui tratamentul. mi-a fost asha de greu miercuri...de abea am condus.nu ma puteam concentra la volan.asha ca am zis un doamne ajuta si am mers cu 40 la ora.pe parcurs mi-am revenit, tind sa cred ca era de la antibioticul pe care il luam. in fine.sper sa ne revenim ca avem de alergat saptamana viitoare. bleah! imi duc cererea de reaganjare. stiti cum trebuie sa sune?dati-mi si mie un exemplu. colac peste pupaza am ramas si fara ochelari. aveam in plan sa imi cumpar altii dar parca nu acum. hihihi.o sa fiu la moda?! ce rame se mai poarta? stie cineva cat ajunge o lentila heliomata?si unde gasesc lentile bune? ca maica-mii i-au zis ca sunt originale (adika nu din alea facute de ei in laborator) si acum are o lentila de o culoare si una altfel. va pupam si aveti grija de voi ps.vic...nu vrei sa mai astepti un pik....[:D] sa vina si sotul meu acasa...si poate o sa fim "colege" :P jo [hippi] si alexandra [testoasa] [url="http://360.yahoo.com/jonelip"]recomandari[/url], *************** home sweet home!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tatiana, eu am dus baiatul la cresa nr.1 in tomis nord. Programul e de la 8 maxim la 8,30 (copilul sa fie in cresa) pana la 18 . Noi am fost multumiti de cresa asta. Acum baiatul e prea mare pt. cresa si mergem la gradinita. Dar nu cred ca ar fi stat ingrijitoarele cu copilul afara. Stiu ca erau mamici care veneau destul de tarziu.Pe noi ne-a rugat totusi, asistenta sefa sa venim pana in 17,30 ca sa ne luam copiii, ca sa aiba timp sa spele pe jos.Oricum daca intarzii te suna . Cel mai bine e sa le previi , in sensul ca sa le spui ca intarzii si ca vei lua copilul la 18.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sinzi, se pare ca de la 1 ian 2007 permisele de conducere romanesti se echivaleaza si in Olanda (asa pretinde vecina mea, care l-a depus deja pe cel romanesc si cica astepta o luna ptr cel olandez. asa cum ziceam ea de-un an se chinuie sa-l ia pe cel olandez, si desi are experienta plenty de condus in Ro... aici ...). pina acum, in Belgia, il prescrimbai fara probleme. insa aici in Olanda sunt mult mai stricti. d'aia si examenele astea "singeroase".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

jo, eu mi-am facut ultimii ochelari la un stand de optica din Piata Brick. Tatonasem prin centru, dar m-au alungat preturile. Oricum, am dat aproape doua milioane pe rame+lentile. Daca vrei sa pui doar lentile, iesi ceva mai ieftin - cele heliomat sunt vreo cinci sute de mii. Din cite mi-am dat seama, se poarta ochelarii cu bratele mai late si opace. dar vezi-ti de treaba, ia-ti ceva sa-ti stea bine, nu te lua dupa moda. Va pup si sa aveti un wekeend minunat! Cica duminica se incalzeste din nou! gabi & alisia (5 sept.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma gandeam eu ca sar de 2 mil.trebuie si rame.asha rau imi pare ca trebuie sa ma despart de ramele mele. in primul rand erau unice :P sau cel putin eu nu am mai vazut pe cineva cu rame ca ale mele. nostalgia.... jo [hippi] si alexandra [testoasa] [url="http://360.yahoo.com/jonelip"]recomandari[/url], *************** home sweet home!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

liriS, sotul meu e rabdator dar sa stii ca te pune sa inveti pentru ca vrea sa iei din prima.nu numai cu tine, cu toti.stai linistita ca nu musca.cand vrei sa faci ma anunti.acum depinde cat stai si in tara.normal scoala dureaza intre 1 luna-1 luna si jumatate.dar vedem in functie de cat stai tu aici. jo, stiu ca sunt scumpe alea heliomatice.ultima oara stiam ca sunt intre 80-90 una(800.000-900.000).eu mi-am facut unele prin tomis nord.super.si acum le am.si mama la fel. roxa,astia sunt banii de scoala daca faci pe dacie, dar sunt si mai mari.inca nu sunt stabilite exact preturile. noi suntem bine la cresa.din nou un pic muciosi,dar nu mult. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/nastasie_adriana/my_photos"]albumul meu[/url] adriana&[copil]razvan 01.11.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by jone ps.vic...nu vrei sa mai astepti un pik....[:D] sa vina si sotul meu acasa...si poate o sa fim "colege" :P
[invazie]daca asa se pune problema, mai asteptam un pic!!!!!!!!!!![cool] Sinziana!!!!!!!! Ce ai facut un ganglionii aceia????? Da-ne un semn si spune-ne ca esti ok![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Va multumesc tuturor pentru gandurile bune si pentru ajutor! Si de data aceasta mi-ati intins o mana cand am avut nevoie de ea. Nici nu stiu daca voi putea vreodata sa ma revansez fata de voi.[bis] Gaza se simte muuult mai bine. dimineata s-a trezit la 7 si mi-a zis"mami si ursuletul vrea sa mearga la copii". nu-mi venea sa cred cat de mult s-a schimbat in doar cateva ore. astazi a luat-o o mamaita de la cresa, care bineinteles ca pana acum cam dadea din colt in colt cand venea vorba de astfel de ajutor, dar care, acum ce sa zic striga sus si tare ca nu trebuie sa mai iau pe nimeni, vine ea sa ia copilul. Dar eu nu ma pot lasa pe baza ei...din pacate...si trebuie sa gasesc pe cineva care sa stiu sigur ca vine. Parca vad ca dupa vreo 3-4 zile mamaie imi zice ca nu mai poate si iar ramn sa ma descurc singura. Simona, mii de multumiri pentru ajutor. am vorbit ca maine sa ne intalnim si sa ne cunoastem. Te tin la curent. [dual] Fetelor, parca incepe sa se mai insenineze cerul si pe strada mea. Toate ca toate dar numai copilul sa fie sanatos...ca cu restul ma descurc eu. Va doresc tot binele din lume si va pup pe toate! http://community.webshots.com/user/TatianaS http://community.webshots.com/user/Tatiana333 Tatiana si Bia, gaza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor!sunt o viitoare mamica cu emotii marisi foarte fericita dar in acelasi timp si foarte ingrijorata din cauza glicemiei care este mare, de 133.Doctorul mi-a recomandat un control diabetologic.mi-a spus ca poate afecta sarcina. Acum am 17 saptamani de sarcina. imi poate spune cineva daca a mai trecut prin asa ceva? va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...