Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexy (94)


Recommended Posts

saluty! pup iu, sunt acasa, am citi tot [:-)))] bia, esti mor-ta-la cu ideile tale. azi trece scroafa pe linga mine, io pe linga ea, ne uitam una la alta si intoarcem capul in directia opusa [vom] nu vrea la pensie decit moarta[bang] miine incepe weekendul [bis] banano, poate da vreuna inapoi de la intilnire ca ...[box] [copil][url="http://www.tickercentral.com/view/64zu/3.png"]alexa [/url]
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 306
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu sunt incredibil de suparata pt ce se intampla cu Tony. De trei zile de cand am inceput sa mergem la bona s-a schimbat foarte tare. Sta lipit de mine si ma pupa si ma imbratiseaza de parca i-ar fi frica sa nu plec. Nu mai mananca nu mai doarme cum trebuie. Azidimineata a urlat atat de tare ca aproape m-am intors sa-l iau acasa. De fiecare data la 12 cand il iau il iau suparat, plangand. Iar eu bocesc cat e ziua de lunga de mila lui. Ceea ce ma ingrijoreaza foarte tare e ca refuza sa manance la ea. Vai doamne ce ma fac? Cum o sa rezist 2 saptamani? daca nu se va adapta ca am intalnit si copil care nu s-a adaptat. Dupa 2 saptamani au trebuit sa-l retraga de la Day care ca plangea zi lumina si nu manca nimic. Oricum in loc sa-mi caut job sau sa trimit Cv-uri stau si bocesc in casa goala. Ieri a venit puiul cu carti la mine. s-a cocotat in bratele mele si a stat si s-a uitat in carti cu mine, lucru care nu l-a facut niciodata pana acum. Ar face amaratul orice sa ma bucure si sa nu-l mai "pedepsesc " sa-l duc. Olga We're walking in the air We're floating in the moonlight sky The people far below are sleeping as we fly -Nightwish-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma eu am o soacra foarte buna. Ne iubim. Acum tot e o problema, ca sta departe si ca e iremediabil indragostita de socru-meu si nu vrea sa vina sa stea fara el. Apoi e nebuna dupa lucru si cateodata mai ca simt ca vacuta Ruica e mai importanta decat Tony. Normal ca e o impresie dar e taranul tipic ca in Ion cu noi vrem pamant si animale si etc. Olga We're walking in the air We're floating in the moonlight sky The people far below are sleeping as we fly -Nightwish-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by OlgaTarziu
ma eu am o soacra foarte buna. Ne iubim. Acum tot e o problema, ca sta departe si ca e iremediabil indragostita de socru-meu si nu vrea sa vina sa stea fara el. Apoi e nebuna dupa lucru si cateodata mai ca simt ca vacuta Ruica e mai importanta decat Tony. Normal ca e o impresie dar e taranul tipic ca in Ion cu noi vrem pamant si animale si etc. Olga We're walking in the air We're floating in the moonlight sky The people far below are sleeping as we fly -Nightwish-
[:-)))][:-)))] asta cu vaca e tare. banana,ai dreptate.cred ca stau cuminte pana la primavara.mult mai frumoase sunt telenovelele la tv decat jobul [:D] olga,stai cuminte acasa cu cupilul pana o creste putin daca chiar ti se pare ca nu apar schimbari in bine in comportamentul lui vis-a-vis de gradi.nu traumatiza copilul.acum pe bune. problema sa nu fie madama care probabil nu face nimic ca sa-si apropie copii[bang] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by diadaniela
Alinuto,da' ce ti-a facut ,mai, soacra? ma lasi sa lesin de curiozitate aici?
si io-s curioasa de mor,baga rezumat pe PM.bey, daca-i rau si rau o infiez eu[B)]. olga, mi-au dat lacrimile camd am citi ce ai scris de TONY.incearca si maine si daca nu merge spune pa la gradi.pupe-l mama de baiat frumos.pacat ca nu santem mai apoape ca-l primeam eu cu mare drag la mine. Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...