Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Preturi bona Cluj


arghirmonica

Recommended Posts

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

L amine situatia e diferita: copil mai mare, ore mai outine, dar: 1 milion pe saptamana - o ia la 5.30 de la gradi, merg cu taxi acasa (aprox 50 de mii) si sta la ea pana pe la 7, dar o pot lasa daca nu am de ales si pana la 9 seara. Deci ea in final ramane cam cu 3 milioane pe mana. Mancare o duc eu - ingredientele ca ea ii gateste. Numai bine, Anda si Carina (deja domnisoara) http://community.webshots.com/user/andamihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am bona la Luca. ii dau 4 milioane, dar bona mea vine la ora 12 si pleaca la ora 18. Pe langa copil mai face in timp ce el doarme si menaj usor, adica imi calca, pune rufe la spalat, ii face mancare daca eu nu ii las, adica intr-un cuvant ma ajuta tare mult. In afara programului ii mai ia la ea acasa pe amandoi sau numai pe Luca si eu merg dupa el sau daca mergem la vreun chef peste noapte, atunci vine si doarme la noi. Pentru toate chestiile astea nu ii dau in plus, adica ii dau decat 4 mil si abonament. Ii mai spun ca daca ii e foame o rog sa manance, dar pana acum nu a mancat. Oricum eu am nororc de o femeie tare buna si sunt foarte multumita. Sa vedem mai incolo... daca e tot asa atunci am sa ii dau 5 mil. asa m-am gandit. Luca o iubeste tare si eu zic ca asta e cel mai importanta! ROMANA , MATEI(04.07.2003) si LUCA (28.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 years later...
Citat:
citat din mesajul lui romana_74
Si eu am bona la Luca. ii dau 4 milioane, dar bona mea vine la ora 12 si pleaca la ora 18. Pe langa copil mai face in timp ce el doarme si menaj usor, adica imi calca, pune rufe la spalat, ii face mancare daca eu nu ii las, adica intr-un cuvant ma ajuta tare mult. In afara programului ii mai ia la ea acasa pe amandoi sau numai pe Luca si eu merg dupa el sau daca mergem la vreun chef peste noapte, atunci vine si doarme la noi. Pentru toate chestiile astea nu ii dau in plus, adica ii dau decat 4 mil si abonament. Ii mai spun ca daca ii e foame o rog sa manance, dar pana acum nu a mancat. Oricum eu am nororc de o femeie tare buna si sunt foarte multumita. Sa vedem mai incolo... daca e tot asa atunci am sa ii dau 5 mil. asa m-am gandit. Luca o iubeste tare si eu zic ca asta e cel mai importanta! ROMANA , MATEI(04.07.2003) si LUCA (28.08.2005)
Buna, Sunt mamica unui baietel de 3 luni pe nume Stefan si avem nevoie de o bona grijulie si iubitoare.Va rog sa imi recomandati pe cineva daca stiti.Multumim mult pentru ajutor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...