Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gelfix - la inceput sau la sfarsit?


Oana

Recommended Posts

Vreau sa fac gem de capsuni. Am pus si gelfixul dar apoi mi-am dat seama ca mai bine il mai fierb ca mi se parea prea moale. Nu stiu cat sa-l mai tin. Are ceva daca fierbe gelfixul prea mult in el? De fapt cum e mai bine sa se puna la inceput sau la sfarsit inainte cu cateva minute de stingerea focului? Ca am intalnit ambele pareri si nu stiu care este de fapt raspunsul cel mai bun. Oana , mami de Paul (3 iulie 2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunabu20020703_2_My+child+is.png"]Ticker_Paul[/url] Opinions are like Birthdays; everyone has one but you only care if it's your own
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

E perfect daca respecti instructiunile de pe spate.Eu am facut ceva dulceata chiar ieri si a iesit super.

Pui fructele pe foc,adaugi gelfixul amestecat cu 2 linguri de zahar,amesteci pana ajunge la fierbere,pui restul de zahar si mai lasi sa fiarba maxim 5 minute.In instructiuni scrie ca e important de respectat acest procedeu.

 

La ce bun sa contrazici o femeie? E mult mai rentabil s-o lasi sa-si schimbe singura parerea. - Jean Anouilh id="blue">id="Times New Roman">id="size2">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...