Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Numele meu este...de...FLOARE(3)


Recommended Posts

CLUBUL FLORILOR VIOLETA- violetik [majoreta][majoreta] FLORINA- mama_lui_alin(16-mai[s])[majoreta][majoreta] FLORINA- adana [majoreta][majoreta] GENTIANA- gen68 [majoreta][majoreta] LACRAMIOARA/FLORIN/ALEXANDRU FLORIN-LYLY809[majoreta][majoreta] LACRAMIOARA - Andera [majoreta][majoreta] CAMELIA- camelia1 [majoreta][majoreta] CAMELIA - Mi-Ka [majoreta][majoreta] CRINA - crinuta [majoreta] SANZIANA- sanziana72-(17-oct[s] )[majoreta][majoreta] CRINA -crinutz [majoreta][majoreta] FLORENTINA- Lory_k-(30 oct[s] )[majoreta][majoreta] FLORICA-Wudy-(12 oct[s] )[majoreta][majoreta] NARCISA- mnarcisa(9 ian[s])[majoreta][majoreta] VIORICA-jojo [majoreta][majoreta] FLORENTINA-florentza[majoreta][majoreta] VIOLETA-violeta69-(17-sept[s])[majoreta][majoreta] FLORICELELOR HAIDETI IN GRADINA BUCURIEI! nu sunteti vesele?! daca nu sunteti....se face.....aici e multa veselie si cele triste se invioreaza!!! sa ne pregatim de primavara......[biz][biz][biz] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata! v-am pregatit frumos gradinita?! va astept si pe voi....cu povesti.... eu va aduc cafelutza [cafea][cafea][cafea] Wudy bine ai revenit acasa....ei stiu ca spun cu intarziere,dar ....mai bine mai tarziu! daca nu ai mancat croasante e bine,nu avem de ce sa fim geloase...[:D] sper ca esti bine si mai ales bine cu dragostea![;)] pup toate floricelele dragi [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata floricelelor. Am trecut pe fuga sa va pup si sa beau o cafeluta buna facuta de Violeta.[pup] Aseara am stat pana la 21.30 la serviciu si azi cred ca voi sta la fel, asa ca nu mai am timp de povestit. Va pup pe toate si va doresc un Weekend placut. http://pg.photos.yahoo.com/ph/florina.calciu/my_photos Florina & Alin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata....sa sa aveti o saptamana perfecta!....care mai sunteti pe-aici [flo] si care nu mai sunteti[q] cafelute va aduc imediat [cafea] si bineanteles [pup] cum ati petrecut in weekend? v-ati plimbat? eu am fost singurica si .....am dormit....ei nu doua zile,dar m-am odihnit! si am vazut toate filmele de la HBO [:)] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, Multumesc si eu pentru urare, cam tarziu ce-i drept, Violetei. Cam liniste in gradinitza ... dar o sa ne adunam noi in curand caci primavara o sa vina curand. Week-end? ceva trebusoara, spalat, calcat, curatenie ca asa ii sade bine unei gospodine. Ceva plimbarit cu masina ca asa este cand ai masina noua si frumoasa. Si un suc mai pe seara cu prietenii la o barfa. Nu-i frumos? Este ...foarte. Imi pregatesc bugetul pentru un week-end la munte mai pe luna viitoare. Va fi super fine, poate mai gasim si ceva zapada. Ops, trebuie sa plec la cursul de engleza. Bye fetele si pupici [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata! floricele,floricele .....[9cer].....somn usor!! sa vin la primavara sa va trezesc?![curat] Wudy pai sa-ti traiasca masina [:D]...n-ai dat de baut si pe-aici...sa vezi ce veneam toate!! noroc [pahar] sa-ti traiasca!! sa ai grija cum [sofer].... da' tot nu ma pot abtine sa nu va [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata la toate floricelele! Se pare ca ati cam intrat in hibernare, ati auzit si voi ca se apropie iarna cu pasi repezi? Si va fi zapada dragi floricele...ie, ie, ie .... Violeta, pai am tot baut (apa plata cu lamaie) si am tot dat de baut de cand mi-am luat masina. Nu este atat de noua cat ti-ai imaginat tu, o am deja de jumatate de an, dar eu tot noua o vad, ca na, este a mea si o iubesc. Hai sa mai bem inca o data pentru ea [alcool][alcool][alcool] [pup] pentru fete Floricele si baietei Floricei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wudy...pai tot tu esti de vina ca abia acum ai anuntat masina! [:D] no, ca daca stiam beam de mult [alcool][alcool][alcool] hai,sa traim [cheers]...ca doar noi am mai ramas [;)] va [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...