Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Numele meu este...de...FLOARE(3)


Recommended Posts

Dragi floricele...va doresc sa aveti o zi buna ...vremea pare frumoasa, tine cu noi...cafeluta v-o aduc imediat (stiu ca este tarziu, dar poate mai doriti...ca-i asaaa de bunaaa [:D] )...deci, avem toate conditiile... avem cafeluta ...buuunaaa...[cit] [cafea] [cafea] [cafea] capuccino ... cine doreste... [berica][berica][berica] avem si... [pepsi] [pepsi] [pepsi] ...avem di toate...[:D] Florentza [baietel] si Alexandru [hagi] 1 an si 10 luni ________________________ " Femeia se realizeaza prin casnicie si devine fericita prin maternitate"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ei,mai Flotentza...de cand n-am mai baut yo o cafea facuta de altii?! multumesc.... si pt floricica aia de la alt subiect [;)] am fost sa-mi fac analizele..cica..ca n-am mai ajuns! a fost as un blocaj ca am intarziat 2 ore si am facut cale-ntoarsa... asa ca ma duc in alta zi... va [dual] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by violeta69
ei,mai Flotentza...de cand n-am mai baut yo o cafea facuta de altii?! multumesc.... si pt floricica aia de la alt subiect [;)]
[flo] - cu placere...am stat putin pe ganduri...daca sa scriu sau nu, dar nu m-am putut abtine....m-a deranjat prea mult... In legatura cu cafeluta...si yo [:)] am baut de la tine si mi-a placut ...asa ca ... te-am copiat...[:)] Pupici [pup] Florentza [baietel] si Alexandru [hagi] 1 an si 10 luni ________________________ " Femeia se realizeaza prin casnicie si devine fericita prin maternitate"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
[i] ________________________ " Femeia se realizeaza prin casnicie si devine fericita prin maternitate"
Buna dimineata ! Pt. inceput va servesc cu o cafeluta [cafea]...si eu servesc acum un ness + arahide in cioco, Alex este in bratele mele ...el serveste lapticul...deh, trebuie sa mai astepte...se cam intinde la arahidele mele...bineinteles ca nu primeste... Fetelor...stiti ce-am patit acum ? Incercam sa raspund la subiect ...dadeam click de zor si nimic...nu mi se deschidea pag....ce sa fie ...ca doar calculatorul meu e nou...mai bine de 5-8 min. m-am chinuit dand click pe raspunde la subiect [:(!] ...sa fi fost reteaua incarcata ??? Voua vi s-a intamplat asa ceva ? Am incercat si cu Quote si degeaba... Astazi trebuie sa fiu musai fata harnica si sa fac curatenie generala in casa...nu am mai facut ca la carte de mult...o sa iasa sotul cu Alex afara, si eu ma pun serios pe treaba...ieri am gatit... Doamne, ma gandesc cu groaza ca peste o luna incep scarbiciul...off, tare bine era acasa... Va doresc numai bine... Florentza [baietel] si Alexandru [hagi] 1 an si 10 luni ________________________ " Femeia se realizeaza prin casnicie si devine fericita prin maternitate"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ! [hia] Florina - care mai e viata ta ? Cand termin cu Alex , ma ocup de programare...bine ? Ramane cum am stabilit [:)]. [hia] Lory -care mai e viata ta, cu ce te mai lauzi ? [:)] [hia] Vio - te simti mai bine ?
Ce mai faceti ?
[hia] tuturor floricelelor...[flo][flo][flo]
Eu s-ar putea sa plec maine la Buftea ...cu socrii (sotul & Alex)...daca va fi frumos afara... Mai scriu luni...dupa-amiaza...cand vin de la analize... Florentza [baietel] si Alexandru [hagi] 1 an si 10 luni ________________________ " Femeia se realizeaza prin casnicie si devine fericita prin maternitate"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragele mele....

yo sunt in campanie electorala acum!!![:D]

asa ca sa nu va impacientati....sunt p-aci...da' sunt ocupata la discutii generale.....

ma gandesc(ca le-am spus si la fantastice!!!) ca o sa iau locul Elenei Udrea...si ma tin tare acolo....nu,ca sunt alte fete si mai bataioase decat mine [:D]

 

asa,mi-am luat role,am exersat in parc...am cazut in fund(norocul meu ca s-a atenuat durerea [:D]).....acum exersez in casa...

 

va pup si sunt bine....

mult mai bine...

am inceput munca,deci merge....

 

crinutza,esti ok?!

florentza,cum a fost la Buftea?

 

Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

 

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3]

---------------------------------------------------

Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio iti doresc succes in campania electorala...eu te votez, sa stii...[:D] Apropo' de role - nu stiam ca esti asa sportiva ...e bine pt. intretinere...candva, am practicat si eu handbal (in echipa scolii), apoi tenis de camp (hobby-in timpul liber); mersul pe [bicla] - ma pasioneaza...mai ales la munte (in concedii)...inchiriam cu ora...[:D] Noi - nu am mai fost la Buftea (din cauza vremii-era cam racoare de dimineata si am fost nehotarati) ...pana la urma am plecat la Gradina Zoologica , apoi ne-am oprit la un restaurant ...a fost Ok. Analizele au iesit bine , toate...intr-un fel ma bucur...dar , tot nu stiu de ce face des rosu in gat ( si acum tuseste urat...dimineata, in special)...am inceput sa-i pun putina apa calda in piureul de fructe...de teama sa nu fie fructele reci...eu le tin in buc., iaurtul il pun in apa calda sa-si ia temperatura...nu mai stiu ce sa fac...am o amica care ia dat si din frigider si nu a mai patit nimic fata...si Alex e asa sensibil...[V]. Scuzati-ma ca nu am mai scris...nu am avut timp..si acum scriu pe fuga... Va pup [pup] ________________________ " Femeia se realizeaza prin casnicie si devine fericita prin maternitate ". [flo] Florentza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna Flotentza ma bucur ca nu are nimic Alex! cat despre raceli,nu prea ai ce face...al meu si acum e racit,asa fac copii.....cica e normal sa faca vreo 10 raceli din astea pe an, ca asa se imunizeaza(cred ca am mai spus-o![:D]).... mai da-i si mai rece,nu f rece,dar si mai asa,ca sa se obisnuiasca....ca pe urma cand o sa manance ceva rece o sa fie sensibil(asa cum simti si tu ca e deja).... noi suntem bine,am fost in parc,eu cu rolele [:D]...nu mi-am spart capul inca [:D] dar mai am timp.... iar in vacanta asta stam pe-acasa,sau pe langa casa,ca barbatu' nu are liber [bang]... va [pup] si sa aveti o mini-vacanta frumoasa! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Florina - ce mai faci ? Nu credeam ca este asa de greu de plecat din casa (f.copil)...ma refer la programare...vad ca nu mai ajung odata...uff! M-a incurcat si Alex cu tratamentele, scuza-ma. O sa incerc cat de curand, sper [:D]... In rest, tu esti bine ? [grup] ________________________ " Femeia se realizeaza prin casnicie si devine fericita prin maternitate ". [flo] Florentza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Cum a fost minivacanta? La mine s-a prelungit fiindca Alin a facut varicela.

Asa ca pe 1 Mai noi eram la camera de garda. Daca de Craciun si Pasti am vizitat Budimex-ul, de ce nu l-am fi vizitat si de 1 Mai?[bang]

Mi-e dor sa mai stam de vorba insa Alin nu prea ma lasa.

Sper ca voi sunteti bine.

Va pup.[pup]

 

Florina & Alin

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...