Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Numele meu este...de...FLOARE(3)


Recommended Posts

Buna fetelor!

Sanzianaid="blue">, nici nu stii cat de ingrijorata am fost. Tinand cont ca Alin a facut o data convulsii si am innebunit, si de atunci stam mereu cu grija, nici nu vreau sa-mi imaginez prin ce treci tu. Sper din tot sufletul ca Marina sa fie bine si tratamentul sa dea rezultate. Parerea mea e ca ai facut bine ca ai dus-o la tara. Aerul curat si libertatea nu-i poate face rau. Sa va dea Dumnezeu multa sanatate.

Violetaid="blue">, daca ne intalnim dau de baut, gata. Si accept oricand invitatia la teatrul de papusi. Lui Alin ii place tare mult la teatru. Poate reusim sa ne cunoastem si noi.

Florentzaid="blue">, ar fi minunat sa ne intalnim, insa, cum a spus si Violeta, nu cred ca avem acelasi program. De exemplu, eu va trebui sa fug 2 ore de la serviciu pentru a-mi lua rezultatul. Dar poate ne intalnim in parc intr-un weekend.

Florentinaid="blue">, Alin al tau ce prostii mai face?

Fetelor, va pup pe toate si va doresc un weekend placut. Noi vrem sa iesim la un gratar duminica.[pup]

 

Florina & Alin

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare ! In legatura cu intalnirea ... cred ca as putea sa las de la mine ...o zi, o ora ... astfel incat sa ne potrivim ... insa, cred ca ar fi mult mai minunat sa ne intalnim intr-un parc [:D](Moghioros, imi place f mult)... am lua si copii cu noi [bicla]...ar fi super! Am crezut ca va cunoasteti [:(] [:)] Florina ...unde te duci la gratar ? Noi, in sfarsit reusim sa mergem la Buftea (ca de 2 sapt. ne chinuim)...pana acum nu a tinut vremea cu noi ...plecam maine dim. la 9:00 [pofta]. Va pupic [pup] ... ________________________ " Femeia se realizeaza prin casnicie si devine fericita prin maternitate ". [flo] Florentza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Florentina,bine ai revenit printre noi!! Mihnea face la fel de multe prostiutze!! mai e putin si va face 7 ani..dar el e inca prea copilaros,ceea ce nu e rau.....insa ma gandesc ca va incepe scoala si acolo nu mai tine!! imi spune ca vrea sa fie popular [:D] si pt asta se maimutareste in toate felurile(cred ca a vazut prea mult Ed,Edd si Edy!!![bang] Florentza,sigur ca o sa ne vedem... uite ca in moghioros mai venim si noi.... cand o sa venim acolo,iti trimit un PM cu cateva zile inainte si ne vedem....poate si cu alte floricele+ bobocei... Florina tu ce mai faci? cum e Alinutzu?! [pup][pup][pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] _________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua, dragi floricele! Ce e asa liniste pe aici? Se pare ca ne-a toropit caldura asta. Azi am avut o dimineata de cosmar. Am mers mai mult pe jos pentru a ajunge la serviciu cu 40 min. intarziere, caci altfel intarziam 2 ore daca stateam in tranvai.Vai de capul nostru ce-o sa ne astepte zilele astea. Alin e bine, insa mult mai alintat dupa atatea zile de stat acasa cu mami. Voi sunteti bine? Va pup pe toate.[pup] Florina & Alin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helloooo, fetelor! Ce mai faceti ? Eu sunt bine, sper ca si voi la fel ... putin cam obosita ...insa este ceva obisnuit la mine. Trebuia sa-mi i-au rezultatele la analize (la sange) de joia trecuta si nu am fost ...sapt. asta iese si rezult. la PAP ...sper sa fie bune toate! Florina, ce faci ? cand mergi ? te intreb ca sa avem ce discuta [:D] pt ca nu stiu cand ma voi duce ... Sambata il ia mama pe Alex la ei, definitiv ...nu il dau la gradinita, deocamdata ... il i-au cu 2 sapt. inainte de a incepe eu serviciul pt. ca sa ma odihnesc (sa incep serviciul proaspata [:D] ). Ah, fetelor! dupa 2 ani de stat acasa parca nici nu ma atrage serviciul ... cand ma gandesc sa ma trezesc zilnic la 06 ...off!...o sa-mi fie greu la inceput pana o sa ma obisnuiesc din nou cu traficul, cu situatia ... Nu stiu nici despartirea de copil cum va fi pt mine ...deja, nu prea imi convine ...sa-l vad de 2-3 ori pe sapt. [:(] ...suntem foarte atasati unul de celalalt ...si cand am intrerupt alaptarea nu prea m-am simtit ok. , nici acum ...oricum, mai bine la ai mei (parinti)decat la gradinita, nu ?!? O sa fac naveta intre sect.5 si 6, asta e ! Va pupic [pup] ... este tarziu ...mai vb. ________________________ " Femeia se realizeaza prin casnicie si devine fericita prin maternitate ". [flo] Florentza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

florenzta,deci gata s-a terminat cu fericirea! tu trebuie sa fii fericita ca-l vezi pe Alex asa de 2-3 ori pe saptamana si o sa-l poti lua si in weekenduri! eu l-am dus la soacra mea undeva mai departe de bucuresti si am suferit ca un caine ca nu puteam sa-l vad decat la 2 saptamani! acum daca ar fi sa o iau de la capat nu l-as mai da de langa mine,l-as duce la cresa,ca au mai fost si alti copii acolo si nu s-a intamplat nimic cu nimeni! dar asa m-au speriat toti,ca nu o sa manance,ca o sa ia bataie,ca o sa se imbolnaveasca mereu...ca e si asa agitat,dar acolo o sa-i dea ceva ca sa il linisteasca.... si am zis,mai bine sufar eu decat sa-i faca ceva rau! si nu am suferit numai eu,a suferit si el micutul....il simteam cat sufera... uff,a trecut acum si azi nu mai vreau sa ma gandesc cum ar fi fost daca!! eu iti doresc sa-ti fie usor,cat mai usor..... si sa-l iei repede inapoi langa tine! Florina,gata de maine o sa se circule mai usor....in zona [:D] ce faceti voi floricelele celelalte? va [pup] pe toate Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna !

 

Fetelor, am luat rezult. la analize, toate, au iesit asa si asa...va mai scriu pe seara detalii ...ma duc la bucatarie sa gatesc...

Florina, tu le-ai luat ?

 

________________________

" Femeia se realizeaza prin casnicie si devine fericita prin maternitate ".

 

[flo] Florentza

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor ! Sigur, voi dormiti la aceasta ora tarzie din noapte ... eu, n-am somn ... asa ca va scriu voua si am mai deschis un subiect [:D] Am o nelamurire cu privire la o analiza ... puteti citi la Parintii intreaba, ...subiectul " Analize - RDW - f. marit - ce indica ?" - si veti vedea acolo rezult. la analizele mele, PAP e ok - C 1, secretia vag. - mi-a zis asist. ca este putin modificata si daca nu ma deranjeaza pot sa nu fac tratam. Eu zic, totusi, ca este bine sa fac tratam. si sa nu o las asa. O sa consult un ginecolog si o sa-i cer parerea ... By-By [;)] ________________________ " Femeia se realizeaza prin casnicie si devine fericita prin maternitate ". [flo] Florentza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Florentza,la ora aceea ai terminat mancarea? m-am tot uitat sa vad rezultatele,dar am adormit....pana la urma! nu stiu ce inseamna RDW...sa ne spui si noua! eu sper sa nu fie nimic grav... PAP e bun,asa cum ai zis si tu... la secretie,e posibil sa-ti dea ceva un ginecolog si daca te deranjeaza e bine rezolvi si asta! weekend palcut va doresc Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut !

 

Vio - sa fii sigura ca nu (iti raspund la [?])

 

Ieri, am avut o zi plina ...am fost la Municipal, apoi am gatit, am scos copilul afara si ... surpriza! ...la ora 21 am plecat glontz in CORA sa fac cumparaturi (la 22 inchidea)...am ajuns f. repede cu autobuzul -cred ca in 10-15 min. - apoi am ajuns acasa la ora 23.In drum spre Cora am baut o cola 0,5 l [pepsi]- care mi-a pus capac [:D]...azi-noapte, la 03.30 eram in pat langa sot si nu ma lua somnul ... parca il pazeam sa nu-l fure vre-una [:D][:D][:D]

[pepsi] Cateodata isi face efectul mai bine ca o cafea ...

 

________________________

" Femeia se realizeaza prin casnicie si devine fericita prin maternitate ".

 

[flo] Florentza

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...