Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Numele meu este...de...FLOARE(3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by mama_lui_alin
Buna dimineata floricelelor. Am trecut pe fuga sa va pup si sa beau o cafeluta buna facuta de Violeta.[pup] Aseara am stat pana la 21.30 la serviciu si azi cred ca voi sta la fel, asa ca nu mai am timp de povestit. Va pup pe toate si va doresc un Weekend placut. http://pg.photos.yahoo.com/ph/florina.calciu/my_photos Florina & Alin
A, nu se poate. E asa de multa munca acum? N-ai ajutor? Crinuta si [bonjovi] Rayan Fara Dumnezeu nimic nu e. http://www.jnsr.be/ro.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua floricele dragi. In sfarsit am ajus si eu sa va vizitez. Violeta, floare rara, nu te supara pe mine fiindca nu v-am uitat, insa nu mai am timp sa fac nimic altceva decat munca, munca si iar munca.[pup] Crinuta, ajutorul va veni abia la sfarsitul lunii insa activitatea este in continua crestere. Gandestete si tu: amenajam toate sediile deschise de o anumita banca in Romania si incepem si constructia unui bloc. In curand voi fi la balamuc. Si a mai fost si sfarsit de an, deci si mai multa munca si hartagoraie. Apropo, ai inceput serviciul? Wudy, ce masina ti-ai luat? Eu nu sunt capabila sa conduc, mi-e frica, motiv pentru care circul cu RATB-ul. Va pup pe toate si va doresc un weekend placut.[pup] http://pg.photos.yahoo.com/ph/florina.calciu/my_photos Florina & Alin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]'NEATA FLORICELELOR! Bine v-am regasit!
Mare chiulangioaica am devenit! Ma mai primiti in gradinita?
Nu v-am uitat dar am fost super prinsa de activitatile zilnice incat n-am mai dat nici un semn de viata.[:I]
Ce mai faceti?Sunteti bine toate?
Ce ne facem ca este asa de cald afara de zici ca a venit deja primavara! Tare-mi e ca de luna viitoare o sa dea inghetul!Probabil din cauza vremii nici prea bine nu m-am simtit in ultimul timp...ma cam dor oasele. Sau sa fie varsta?[;)]
Cu toate ca e duminica am o gramada de treburi de facut...voua va doresc o zi frumoasa, va pup si sa auzim numai de bine![pup]
Fac tot posibilul sa va scriu mai des![:)]
Lory_k mamica lui ALIN CRISTIAN (3.10.2003)
http://community.webshots.com/user/alink119
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata! eh,uite ca cineva s-a adus aminte si a mai venit prin gradinita noastra!!! ce ne facem cu caldura asta? ca daca o sa dea un ger suntem terminate!![:D] mama lui alin, pe tine te iert ca esti ocupata acum si stiu si eu cum e.....dar pe Sanziana o astept cu [duel]....nu scapa ea asa usor [:D] valabil si pt celelalte sa nu credeti ca scapati de mine....[biz][biz][biz] Florentina [duel].....da' te iert ca uite ce frumos e afara,la noi ...si nu pot sa nu [olala] crinuta [pup] [hia].... asa,mi-am adus sufletelul acasa..... ieri a venit si am inceput "antrenamentul"....joaca cu masinutele,jocul pe calculator,mancatul la tv,mofturi....promisiuni....si din astea de-ale noastre [bang], ca deh,am copil, sa simt nu asa....[:D] de azi merge la gradi,dar el vrea sa vin sa-l iau cand e soare afara![:D](adica la pranz![:D]) va mai povestesc [^] si va doresc o saptamana perfecta![pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua floricelelor! Violeta, ai ramas singura in gradinita, nu-mi vine sa cred. Noi, celelalte floricele am devenit cam ... obraznice. Iarta-ne Violeta! Eu am o groaza de treaba si nu apuc sa intru decat foarte rar. Florina, eu conduc, ma enervez destul de des pe traficul asta infernal din Capitala dar asta este.Imi place chiar, dar la mine pofta a venit mancand cum se spune. Am mers si am facut scoala de soferi impinsa de la spate de mama, nu voiam si pace, ea voia si am zis ca iau carnetul de dragul ei dar nu am sa conduc niciodata. A fost mult pana am pus mana pe volan, acum nu i-as mai da drumul. Imi place sa conduc mult si in afara Bucurestiului si sa fiu si singura, eu si ale mele ganduri dulci. Eu am un masina dragutza, ca-i a mea, nu-i asa? Ca s anu fie considerata reclama, iti spun ca are un S mare si ca un nume in care sigur ne-ar placea sa ne petrecm vacanta. Pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata!! Wudy,pai asta cam asa e...am ramas singurica! sunt eu floare rara [:D], dar singura nu o sa pot sa tin o gradina![bang] asa ca nu prevad vremuri prea bune daca voi nu mai veniti din cand in cand pe aici.... [^] ai grija la condus,da? [pup][pup][pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Violeta, floare rara, cum sa dispara gradinita noastra? Gata, eu m-am prezentat la datorie, chiar daca langa mine troneaza un vraf de hartii care asteapta sa le pun in ordine. Tie cum iti mai merge la serviciu? Parca nu te-am mai auzit vaitandu-te. Voinicul tau ce mai face? Alin al meu imi declara tot timpul ca el vrea sa ramana mereu mic caci daca va creste va imbatrani si va muri. I-am explicat eu odata care este ciclul vietii, fiindca ma tot intreba de ce a murit bunica mea, si de atunci lui i-a intrat in cap ca trebuie sa ramana mic, asa, pentru siguranta lui. Wudy, gata, am inteles ce masinuta ai. Frumoaaaaasa. Esti o fericita ca te poti plimba in voie. Hei, voi celelalte floricele pe unde hibernati? Va pup pe toate si va urez o zi cat mai placuta. http://pg.photos.yahoo.com/ph/florina.calciu/my_photos Florina & Alin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai,mama lui alin....bine ai venit!![dual] glumesc,ca stiu ca tu ai treaba ,lipsesti motivat...[;)] al meu e bine,a fost la bunici si acolo stii tu ...ca la bunicic....trai neneaca pe vatrai!!![hagi]...ca acum nu prea ar mai vrea la gradi,cica sa stau eu acasa cu el...... imi e tare teama cu virozele astea,ca asa tot spun astia la televizor de nu stiu cati morti ca-ti ingheata sangele in vene!!![ups] si mai sunt stresata ca tb sa-l inscriu la scoala si nu stiu cum,unde.....si nu stiu cu cine sa vorbesc! in plus ar trebui o scpoala cu semiinternat ca nu am cum sa-l iau la pranz si nici singur nu-l pot lasa pe strada(Doamne-fereste!) la varsta asta.... dar ne descurcam noi...sper![:)] si mai avem o problema ca el nu prea scrie....e tragedie cu scrisul....si cand vezi toate fetitele astea destepte ...care mai decare mai desteapta, incepi sa-ti pui probleme despre ce va face la scoala [pk] asa ca,noi sa fim sanatosi ca vom face si caligrafie(?!)....noroc ca mai m-am luminat la subiectele despre scoli si gradinite ca nu e numai el asa,cam toti baietii sunt aerieni...si dupa clasa a 3-a se va vedea diferenta,atunci cand ei se mai maturizeaza! si in fond,asa cum i-am spus si educatoarei,al meu e poet,visator,cu imaginatie...o sa-l fac matematician....[:D] fetelor,eu va [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...