Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Numele meu este...de...FLOARE(3)


Recommended Posts

mai floricele,voi pe unde umblati?!sunteti in vacanta?[surf] v-a ofilit soarele de tot?o sa vina si ploaia [pic] ia luati de la mine [pup] sa va mai reveniti... Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[:I] Inaite de toate imi dau nota 10 la chiulit. Ca sa ma "revansez" va servesc cu ceva racoritor (ca de pe vrea asta la alt ceva nu te poti gandi)[pahar][pepsi][pepsi][pepsi] Eu am fost ofilita rau de tot, dar acum mi-am mai revenit si pot sa ma alatur voua. [pup][pup][flo][flo][flo] Narcis George [bonjovi] si Narcisa "Nu lasati sa treaca o zi fara sa zambiti." http://pg.photos.yahoo.com/ph/smnarci2000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

narcisa,pai bine ai revenit[pup].... se pare ca suntem numai noi doua deocamdata...dar or sa se adune ele floricelele in gradina....mai tarziu pe racoare![pic] da' pe tine cine te-a ofilit?! ca am eu ac de cojocul lui[neand] multam de bauturici ....ca e nevoie pe caldura asta! Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai Sanziana suntem inca in gradina,mai pe la umbra..... in sera la iarna [:D] da,nasol ca tb sa vii tocmai pe canicula in Bucuresti..... da-te si tu mai pe la umbra,ia apa cu tine,palariutza.... ce face scumpica de Marina?! tu,esti mai bine? te-ai mai linistit?! te pupic dulce [pup] si te imbratisez cu drag, si pe voi toate la fel [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt in Bucuresti in sera cu aer conditionat din fericire.[8D] In gradina de abia am indrazit sa ies sa imi iau de mancare si asta strecurandu-ma pe langa ziduri. Marina pare ok, dar trebuie sa o luam iarasi de la capat cu tot felul de analize si teste pt ca tot nu i-am dat de capat. Plus ca acum i-au descoperit o problema la ochi, pe retina si trebuie sa facem teste si pe partea asta. S-ar putea sa fie legata de problema cealalta sau de prematuritate. In rest a inceput un curs de dans. Chiar asa, stiti de unde as putea sa ii iau opincute de gimnastica (talpa trebuie sa alunece) ? Daca tot sunt in Bucuresti, ca in Brasov nu prea am gasit. Ii place la dansuri, dar nu avem voie sa asistam la ora (sala e mica si s-ar umple prea tare cu parinti). Asa ca sunt tare curioasa ce face ea pe acolo. Acasa imi mai arata cand o apuca cum ridica mainile. [:D] Iar cand iese de la curs, in loc sa fie obosita e plina de energie si sare in toate partile. Ce mai face Mihnea ? Si-a mai consumat din energie ? Te-ai mai linistit si tu ? Ati mai fost la psiholog ? Cu drag, Sanziana & Marina (03/10/2004)[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76961"]Cand s-a nascut Marina...[/url] [url="http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10723;104/st/20041003/n/Marina/dt/7/k/f9fe/age.png"]Varsta Marinei[/url] "We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna sanziana, ma bucur ca Marina e mai bine...si o sa fie si mai bine,sunt convinsa! si tu sa fii optimista si sa gandesti pozitiv.... totul se va rezolva [pup] e buna ideea cu dansul,si eu ma gandeam sa-l dau pe Mihnea la dansuri....inca nu stiu unde si cum sa-l duc,ca la mine e problema ca nu are cine sa-l duca..... dar o sa incerc ceva de dupa-amiaza,insa sa se mai duca canicula asta ca murim pe strada!!! ma gandeam la inot ca asta ar vrea el,ii place balaceala la nebunie...cred ca ar sta numai in apa daca ar putea.... eu nu stiu de unde ai putea sa iei opincutze,dar ma uit ... poate pe la magazine din astea sportive.... intreaba si tu pe DC la discutii generale....sau nu stiu? undeva...ca poate o fi cineva care stie.... pupici [pup] si numai bine Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Violeta esti o draguta (ca si toate floricelele de pe aici). Cred ca eu sunt de vine, nu am reusit sa imi canalizez energia asa cum ar fi trebuit, mai exact nu am reusit sa fac nimic din tot ce imi propuneam, parca as fi fost un peste scos din apa, dar se pare ca reusesc sa scap de toate neplacerile astea. Sanzaiana ma bucur mult ca Maria este mai bine. Va pup pe toate si va doresc o zi minunata. Narcis George [bonjovi] si Narcisa "Nu lasati sa treaca o zi fara sa zambiti." http://pg.photos.yahoo.com/ph/smnarci2000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Narcisa esti mai bine?! sper ca nu mai esti ofilita.....ca uite,a venit o boare de racoare[hippi] sanziana,ai facut rost de opincutze pt Marina?! eu m-am intalnit cu Florina,mama lui Alin.....care e o scumpica si o dulcica si o frumusica sa nu ma prinda ca o laud [:D] am fost impreuna cu copii la wather parck...si a fost supeeer.... fetelor,va [pup][pup][pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poate mai da ploaia si se mai trezesc florile din gradina. [bis] Am reusit sa ii gasesc si opincute si costum de gimnastica, dar intre timp s-a lasat Marina de cursul de dans. [:D] Nu ii mai place. Vom cauta un curs de gimnastica mai potrivit pentru varsta ei din toamna. Cum a fost la Water Park ? Cat costa ? Merita ? Narcisa, sanatate si energie [disco] Violeta, nu o sa ii spun Florinei ca o lauzi, ramane intre noi (si cele cateva milioane de utilizatori de internet). [:D] Eu sunt la regim fortat. Am facut ieri o criza de colecist, asa ca acum macar o saptamana mananc fara grasime, prajeli... Ieri am baut doar apa si fructe. Uite asa se purifica omul fortat. Poate mai dau jos ceva. Sanziana & Marina (03/10/2004)[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76961"]Cand s-a nascut Marina...[/url] [url="http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10723;104/st/20041003/n/Marina/dt/7/k/f9fe/age.png"]Varsta Marinei[/url] "We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...