Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Numele meu este...de...FLOARE(3)


Recommended Posts

Ati plecat fetelor? Se pare ca sremea nu este cea mai potrivita pentru concediu. Eu am tras o fuga pana la mare in week-end, dar am stat doar pana duminica dimineata ca sambata a plouat toata noaptea si la fel se anuntase si pentru duminica si bine am facut ca am plecat ca a si turnat cu galeata, dar sunt multumita ca am reusit sa fac baita. Cu fiecare zi ce trece cresc si emotiile, dar e bine ca motanerlul nu e langa mine ca sa ma vada si sa ma simta [:D] pupici si o seara placuta Narcis George bobocel de cl I si Narcisa "Nu lasati sa treaca o zi fara sa zambiti." http://tt.lilypie.com/xtSvp3.png]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata dragutelor, Sunteti in concediu??? Eu nu mai am concediu si sunt la munca si as avea nevoie de o partenera o[cafea] si o [papica], dar pentru voi ca eu sunt la regim, ca m-am intors cu cateva kg bune [:I] va [pup] pe toate Narcis George bobocel de cl I si Narcisa "Nu lasati sa treaca o zi fara sa zambiti." http://tt.lilypie.com/xtSvp3.png]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata floricelelor... ne-am intors si noi din concediu.... am fost la sibiu,dar nu erau locuri de cazare ca erau "ecumenicii" peste tot.... ne-am dus apoi la Sighisoara,ne-am cazat acolo,am vizitat cetatea....a fost f frumos.....am stat cam putin ,insa ne-am incarcat bateriile pt in ca un an... ne-am intors la Sibiu,in drum spre casa....am vizitat centrul,muzeul Brukenthal.... acum ne pregatim de scoala,incercam sa mai facem socoteli,sa despartim cuvinte in silabe si in litere.... sa vedem cum va fi cu Mihnea la capitolul stat in banca,ca aici e o probleme.... eu sper sa fie totul ok [alcool] [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio bine ati revenit. Este foarte frumos la Sighisoara, am fost si noi un week-end si chiar vii cu bateriile incarcate. Mihaita ce a zis, cum i sa parut excursia? Cat despre scoala stai linistita ca se va obisnui el si in plus doamnele invatatoare sunt obisnuite cu comportamentul boboceilor. Narcis va merge la scola la parintii mei. Nu am reusit sub nici o forma sa il conving pe barbat sa il aduc aici. Mereu are tot felul de motive ca sa ma refuze si eu simt ca inebunesc. Sper ca pana la urma sa se rezolve toate intr-un lel sau altul. Va pup pe toate. Narcis George bobocel de cl I si Narcisa "Nu lasati sa treaca o zi fara sa zambiti." http://tt.lilypie.com/xtSvp3.png]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Narcisa,multumesc.... pai Mihaita[:D] care e Mihnea(da' sa stii ca ma gandisem sa-i spun si Mihail,insa am renuntat)....ce sa zica?! el a fost super-incantat,ca noi pt el am mers mai mult....ar mai fi vrut sa mai stam,daca se putea sa ne mutam la pensiunea aceea ca i-a placut ca avea cabina de dus [:D] si apoi cand e vorba de suveniruri el ar fi luat din toate magazinele .... imi pare rau de puiutz ca nu-l ai langa tine,eu nu l-am lasat la bunici,desi si acum mi se mai reproseaza ca uite ce bine era daca nu-l duceam la gradi ca nu-l stricam ....adica ca unii copii sunt de gradinita si altii nu sunt, si, evident Mihnea nu era de gradinita si din pricina mea s-a intamplat ce s-a intamplat.... daca eram eu de acord soacra mea l-ar fi tinut la ea pana ar fi terminat facultatea,dar eu n-am facut copil sa-l inlocuiesc pe fi-su,copilul tb sa stea cu parintii lui si asa cum se descurca ceilalti ne-om descurca si noi..... ma rog,poate la tine bunicii sunt in acelasi oras....la mine nu sunt si nu puteam sa-l vad pe copil decat la saptamana,in cel mai fericit caz....ori eu nu mai pot sta fara el,fara sa stiu eu in fiecare seara cum e,din gurita lui.... [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...