Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Numele meu este...de...FLOARE(3)


Recommended Posts

[hia]'NEATA FLORICELELOR! Ce mai faceti? Eu iar am chiulit...sunt in urma si cu somnul...l-am avut pe Alin cu rosu in gat...acum e mai bine...si cam atat despre mine! Nu prea am cu ce sa ma laud.
Voi sunteti bine?
Cum mai e vremea pe-acasa? Aici e cald dar bate un vant tare nebun iar eu am o groaza de treaba! Am casa vraiste si parca nici nu-mi vine sa mai fac ordine ca in 5 min. este la fel...vraiste![bang]
Fug la treburi si cand o sa am timp mai intru sa va scriu! Sper sa se intample mai des...pana atunci va pup pe toate si pe copilashi, o zi buna va doresc si sa auzim numai de bine![pup][pup][pup]
Lory_k mamica lui ALIN CRISTIAN (3.10.2003)
http://community.webshots.com/user/alink119
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata! sa incepem cu o cafelutza [cafea] Lory_k am aflat ca Alin a fost bolnavior....am eu sursele mele [:D].....si ma bucur sa s-a revenit! si la mine e o dezordine generala...ceea ce ma enerveaza ingrozitor [bang] dar o sa ma mobilizez si ma apuc de [curat].... la noi e cam liniste si pace! floricelele sunt toate ocupate ....fac curatenia de primavara [:D] sa vezi ce frumoase o sa fim cand o sa fie cald! si in tara e frig, e vant si rece.....si se aude ca o sa vina iarna si o sa tina pana prin mai....brrrr!!! dar nu or sa fie temperaturi prea scazute...asta daca te ieie dupa ce se spune la meteo... eu ma pregatesc de parastasul mamei mele,pt ca se implinesc 3 ani de cand s-a dus "dincolo"....[q][q][q][q] va spun o zi buna si [pup][pup][pup][pup][pup] pe toate! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Buna dimineata la toate floricelele! Sa fiti sanatoase, gata cu gripa, raceala, virusi, ce inseamna asta? Imunitate crescuta va doresc. Sanatate multa Marinei. Sanziana sa stii ca ma gandesc la voi, sa se faca ingerasul bine sa mearga la gradi. Sa aveti un week-end linistit si sa va odihniti! [flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanziana [pup] tie si Marinei... cum e ?! [ruga] maica Domnului e cu ea si noi suntem cu gandul alaturi de tine.... [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]'NEATA FLORICELELOR! Am revenit!Ce mai faceti? Cum ati dormit?
Eu am reusit sa ma mai odihnesc un pic dar inca nu as refuza un somn bun...
VIOLETA[pup], asa este, Alinutul meu a fost bolnavior, multumesc lui D-zeu. ca e mai bine! Voi ce faceti, sunteti bine? Am inteles eu bine, Mihnea incepe scoala anul asta?Ma gandesc cu groaza cand o sa inceapa si Alinutul meu![pup]la amandoi!
Celelalte floricele, ce faceti?Cum va distrati in weekend?
Eu pt. maine am un motiv sa ma laud si sa petrec(asta se va intampla doar in trei),implinesc 5 ani de la casatorie[olala]!Am comandat deocamdata doar tortul si vedem cum ne distram.Cam atat de la mine floricelelor!
Va pup pe toate si pe copilashi, va doresc o zi buna si sa auzim numai de bine![pup]
Lory_k mamica lui ALIN CRISTIAN (3.10.2003)
http://community.webshots.com/user/alink119
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Florentina [s][s][s][s] si muuuulti ani fericiti!!![flo][flo][floare3][floare3][floare3] noi am fost la biserica pt. ca i-am facut mamei mele parastasul de 3 ani! asa e,la toamna incepem scoala...ne pregatim,deocamdata sufleteste...ca inca nu vrea,zice ca el se duce la scoala la 10 ani... in rest,suntem bine....sper sa nu ne imbolnavim pt ca se pune de o tuse!!![:D] va [pup] si sa petreceti frumos... si,sa nu uit, sanatate multa Marinei [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna floricelelor! Ce s-a intamplat cu voi? Sunteti toate la fel de prinse cu munca, cum sunt si eu. Deja am ajuns la capatul puterilor cu atata stat peste program. Violeta, sper ca esti bine. Te-ai suparat pe noi sau nu ai mai avut timp de internet? Sper ca si Mihnea e sanatos si nu a contactat nici un virus. [pup] Sanziana, cum se simte Marina?[pup] Crinuta, voua cum va merge?[pup] Va pup pe toate si sper sa va vizitez mai des. http://pg.photos.yahoo.com/ph/florina.calciu/my_photos Florina & Alin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Florina decat sa vorbesc singura prefer sa nu mai vorbesc! sigur ca nu sunt suparata pe nimeni,eu va iubesc oricum....si inteleg cand nu se paote sa fiti prezente!!! dar cand sunteti vin si yo.... [:D] Mihnea e bine,e sanatos -Doamne -ajuta!!! incercam cu scoala...inca nu am depus doasrul nicaieri,dar cred ca saptamana viitoare ne decidem! el e la fel de nabadaios....insa cu putin efort reusesc sa-l mai domolesc..... incep cu "amenintarile".....nu vrei sa mananci,sau sa vorbesti frumos....atunci maine nu mai mergem in parc sa te vezi cu prietenul tau.... si asta tine deocamdata!!! Sanziana,cum mai e Marina?! sper sa ne dai si noua un semn.... va pup pe toate [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Violeta, ma bucur ca sunteti sanatosi. Sa stii ca si Alin e tare nabadaios, dar la noi nu merge nici cu santajul. Il iau prin invaluire si-l pacalesc ca sa obtin ceva. Nu stiu ce voi face cand va creste. Dar deocamdata cica vrea sa ramana mic. E smecher.[;)] Te pup si iti promit ca voi incerca sa fiu prezenta cat mai des posibil. Imi face tare bine sa stau de vorba cu tine. Apropo, merci pentru fazele frumoase de pe mail.[pup] http://pg.photos.yahoo.com/ph/florina.calciu/my_photos Florina & Alin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Florina si eu iti multumesc! cand poti tu sunt aici si vorbim...si le asteptam si pe celelalte floricele! si in legatura cu Alin sa stii ca cu cat creste cu atat va fi mai dificil de stapanit!ma refer asa in general... nu mai stiu cum sa procedez cu el,dar nu ma dau batuta, ca-i spre binele lui,incerc sa-l motivez si sper ca va fi bine in viitor,cand va fi mai maricel si va pricepe... avem crize de isterie si nu-i mai sta...se uita lumea la noi pe strada si ne facem de ras,insa cine nu pricepe sa nu se mai uite [:D] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...