Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Numele meu este...de...FLOARE(3)


Recommended Posts

Buna ziua floricele somnoroase! Pe unde umblati? E asa o zi frumoasa afara ca-mi vine sa las balta toata treaba de la birou si sa plec sa ma plimb, pe langa magazine daca se poate [:D]. Eu plec de acasa pana se lumineaza si ma intorc seara, asa ca nu am deloc ocazia sa ma bucur de soare. Ce viata...[:(!] Va pup pe toate si va urez sa aveti mai mult timp liber decat mine, sa va puteti bucura de zilele astea frumoase.[pup] http://pg.photos.yahoo.com/ph/florina.calciu/my_photos Florina & Alin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mama_lui_alin yo nu ma supar pe nimeni...acu' m-am refugiat!!![xx(] e iarna la unii si zic si yo sa mai am rabdare,sa astept [:D].... oricum, va zic "buna ziua" si sa fiti bine si frumoase!!![amoras] ieri am fost la gratar si bere la Mihailesti... pt prima data,auzisem dar nu stiam pe unde sa intram....intrarea cea buna e inainte de pod,dar noi n-am stiut asa ca am trecut si dincolo,ne-am cam sucit si intr-un final am gasit un loc frumos ... (ca asa e multa mizerie,mult moloz,sticle....ca la noi...nimeni nu amenajeaza ...nimeni nu stie sa faca locuri de agrement!!) copii cu apa,deh cum fac ei... noi cu micii si friptura si cu muuuult aer si soare... a fost frumos si relaxant!!! si obositor... va [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Violeta, ca doar noi doua am mai ramas. Vreau si eu la mici si bere. Chiar mi-e o pofta de mici de mor. Daca aveam timp trageam o fuga in seara asta la Mihailesti si mancam niste mici. Sunt acolo niste restaurante care fac o bunatate de mititei. Te pup si iti doresc o zi buna. Florina & Alin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai de asta ...sunt yo floare rara...[:D] acum esti si tu,Florina,o floare rara! o sa fim protejate prin lege....cine stie?![:D] noi am fost cu gratrul nostru la mihailesti.... nu stiu de restaurante...oricum e mai ieftin cu gratar la purtator! n-am uitat ce am vorbit noi pe YM...insa acum sunt putin stresata cu invatatul,dar cum termin ne vedem...stii tu! ce mai face Aliuntz?! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Violeta! In sfarsit am terminat si eu de lucrat luna Ianuarie si pana incep sa ma agit pentru februarie am 2 ore de respiro.[:D] Alinutz e putin racit si cam agitat. Mi-a aratat azi educatoarea desenele lui din ultimele zile si m-am cam speriat. Sunt niste mazgalituri cu negru si albastru. Cred ca voi merge cu el la un psiholog. Cat despre ce am vorbit pe MS, avem tot timpul sa ne vedem (vorba vine, ca tocmai timp nu avem). Va pup, pe tine si pe Mihnea. Florina & Alin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Florina....imi cer scze ca-ti raspund asa tarziu....[flo] cum mai e Alinutz?! de fapt nu ma mai asteptam ca mai intra cineva pe-aici....sau cam pierdut toate floricelele-frumuselele!!! dar yo nu ma las,uite asa [alcool][alcool][alcool] ca uite ma gandeam la Sanziana si sunt tare ingrijorata ca nu stie ce face Marina si ce face si ea.... sufletel,oriunde ai fi sa stii ca ma gandesc la tine si ma rog pt puiutz sa fie bine [flo][flo][flo][pup][pup][pup] si la crinuta ma gandesc sa nu fi patit ceva...aseara ziceam ca o sa vorbesc cu ea pe YM,dar m-am simtit rau si am adormit de la ora 8.... si pt tine Florina o sa-mi fac timp,sa se faca putin caldutz...iesim cu nebunaticii in fata blocului.....ca si asa nu ma omor cu invatatu' [^] wudy tu sigur esti in pregatiri de nunta.....de asta nu mai dai nici un semnal.... Mi-ka Lory_k mnarcisa va fac un loc mai langa portita......[;)] lasa ca vine ea primavara si se apropie floriile si va [blabla][blabla][blabla] pe voi....de o sa ma tineti minte [zz][zz][zz] noi ne-am inscris la scoala si acum sunt mai linistita.....ca eram tare stresata sa nu ramana pe dinafara.... am reusit sa-l inscriu la o scoala cu semi-internat,unde raman dupa ore si isi fac lectiile,mananca,se joaca...au grija de ei pana vin parintii de lam serviciu... e relativ aproape de noi,pe langa posta Puisor si casa poporului,vis-a-vis de hotel mariot... cu masina ajungi repede,cu autobuzul nu stiu inca,dar o sa vad...am inteles ca merge o masin asi acolo direct....e in sect 5,e renovata acum de vanghelie si in plus nici nu e omor ca la alte scoli pt ca aici sunt multe case,vile si nu prea sunt copii.... se numeste scoala 128 Ion Creanga...au si gradinita acolo.... ramane sa vad cum e doamna invatatoare.... asa,va [pup][pup][pup] si va astept aici cant mai repede.... Sanziana [hia] te rog,spune ceva...sa stau si eu linistita......Doamne ajuta sa fie bine [flo][flo][flo] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna draga mea Floare rara. Alinutz al meu e tare bolnavior, aseara a facut 40 temperatura si acum sta acasa cu mama. Sa stii ca la gradinita 168, cea de langa scoala lui Mihnea, e si Alin (cam multe coincidente). Noi mergem dimineata cu tramv. 32 pana la Chirigiu, apoi o luam pe jos prin spatele pietei de flori si ajungem imediat. Cu autobuzul imbatranesti pana ajungi, iar masina este in posesia lui tati, in cazul nostru. As vrea tare mult sa mai stam de vorba fiindca intotdeauna calmitatea si optimismul tau m-au linistit, chiar si atunci cand nu ne cunosteam (virtual). Va pup pe toate floricelele, chiar daca nu mai vreti sa veniti in gradinita noastra. Florina & Alin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D][:D][:D]...sa nu fii dezamagia cand o sa ma vezi....cum a fost Crinuta [:D][:D][:D]...ca cica nu zambesc.....[:p] na,ca nu prea am motive,dar stiu si sa zambesc....cand am de ce,ia uite la mine [:D] te [pup] si sigur ca o sa vorbim,sa ma inveti si pe mine cum ajung cat mai repede la scoala...daca tot de aceea vorbim.....[pup] sanatate lui Alinutz..... cred ca tb sa-l imunizezi bine ca sa nu mai faca asa febra....stii tu cu bronhovaxomul e cel mai bine... eu asa am facut,sigur ca acum fiind mai micutz le face la greu...dar cand o sa mai creasca o sa-i fie mai usor... Mihnea tot tuseste de 1 saptamana,dar nu are febra,nu-i curge nasul,nu il doare gatul...nimic....mai tuseste si mai ales noaptea si,zic yo ca am scapat ieftin doar cu sirop de tuse,ii mai da cate o pastila de echinaceea dimineata si o vitamina(martian)....din cand in cand cate o vit C efervescenta ca ma vede pe mine si vrea si el....inca odata [pup][pup][pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata floricele!!! hai ca vin sa va aduc cafelutza....buna-buna...sa va treziti [cafea][cafea][cafea] si capucino [berica][berica][berica] voi mai sunteti pe-aici?! multi [pup][pup][pup] si din astia [dual][dual][dual] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...