Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Numele meu este...de...FLOARE(3)


Recommended Posts

Buna Violeta. Cred ca am ramas singurele floricele pe aici. Pacat... Dar iti multumesc pentru cafeluta, ca tare sunt obosita. De trei nopti n-am mai dormit ca lumea, tot pazindu-l pe Alin. Azi se pare ca nu a mai facut temperatura, deci presupun ca am scapat de ce a fost mai greu si ca va fi vindecat in cateva zile. Voi ce mai faceti? Mihnea e bine? Te pup si mai vorbim.[pup] Florina & Alin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Florina,imi pare rau tare de Alin! o fi avut gripa?! medicul ce a zis? daca nu mai are febra inseamna ca ati scapat de ce a fpst mai rau.... si,da intr-adevar am ramas numai noi doua aici.... cat o sa mai fim si noi,ca ti-am mai scris nu-mi place sa vorbesc singura.... cred ca cel mai bine ar fi sa te muti si tu la "rahoviste"....imi pare rau ca nu mai stiu nimic despre fetele nostre,dar daca ele nu mai vor,stii cum e :"dragoste cu sila nu se poate"! eu mai incerc sa mai [biz][biz][biz] pe-aici,dar ....nu stiu pana cand!!! Mihnea e bine,am fost in parc ieri,s-a intalnit cu prietenul lui,dar se urca pe chestia aceea din mijlocul parcului pana sus si-mi e teama sa nu cada.... m-am dus la el sa-l atentionez si celalalt copil ia- zis"hai sa fugim sa nu ne prinda!" si au fugit [:D]...normal ca eu n-am putut sa ma tin dupa ei,dar i-am faut un semn [recevere] si a venit in viteza la mine,drept care am luat-o frumusel catre casa..... data viitoare daca va face la fel,vom pleca din nou acasa...dar el mi-a zis :"pai,amai de asta nu voiam sa vin si am fugit ca ma luai acasa [:D]!!!" o zi buna iti doresc si maia les somn usor.... te [pup] si pe Alinutz [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna.....dimineata!!![hia][hia] mai e cineva pe-aici?![biz][biz][biz] Florina,ce mai faci? abia astept sa se faca frumos afara sa ne vedem ....[:D] Sanziana,pe unde esti?! mai stie cineva ceva de ea? ce face Marina? va [pup][pup][pup][pup] pe toate si va astept in gradintia! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragele mele floricele, a venit primavara si va trimit cate un martisor [flo][flo][flo][flo][flo][flo] sa aveti o primavara frumoasa,linistita si sa fiti sanatoase si voi si boboceii vostrii [pup][pup][pup][pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]'NEATA FLORICELELOR!
Nu v-am uitat si imi cer scuze pentru chiulul din ultimul timp...sunt tot timpul pe alergatura si nu mai reusesc sa scriu nimic pe forum.
Mai e un pic si vin acasa si mai am atatea de facut...
Ce ziceti, stabilim o intalnire cu ocazia asta?[:)]
Va pup pe toate fara exceptie, va doresc un inceput de saptamana cat se poate de frumos, si sa auzim numai de bine![pup][pup][pup]
Revin cu vesti![/left]
Lory_k mamica lui ALIN CRISTIAN (3.10.2003)
http://community.webshots.com/user/alink119
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uite,ce surpriza [bis]...am facut o pauza sa mai citesc pe forum si ce vad?! FLORENTINA ...a ramas singurica pe aici![:D] nu am mai citit de ceva vreme,ca ma gandeam ca am ramas doar eu si mama_lui_Alin...[q] dar,ma gandeam sa fac o petrecere de Florii!!![cina2]...aici pe forum... nu cred ca pot sa apar la sarbatoarea noastra ca a doua zi am un "frumos" examen [bang]si e morcovul...stiti voi [:D] dar,ramane sa vedem cum facem ....astept pareri![pup][pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]'NEATA FLORICELELOR!
Wow, vad ca mai dati semne de viata!
VIOLETA, bine ai revenit! Eu chiar ma gandeam ca ati declarat greva generala si nu m-ati anuntat si pe mine[q]! Iti tin pumnii pentru examen!Te pup![pup]
Floricelelor ce mai faceti? Mai e un pic si dam petrecere! Eu o sa fiu super aglomerata cu pregatirea de plecare dar tot imi fac timp sa ciocnim un pahar de ce vreti si voi!
Pana atunci mai revin si sper sa fiti si voi pe-aici! Va pup in gashca, va doresc o zi frumoasa si sa auzim numai de bine![pup][pup][pup]
Florentina & Alin Cristian (3.10.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...