Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Numele meu este...de...FLOARE(3)


Recommended Posts

BUNA DIMINEATA SI BINE V-AM GASIT! Sunt Florentina pe numele real, prietena mea imi zice Floricica, fata prietenei (de 1 an si 8 luni)imi zice FOI_CICAA [:D]restul imi zic Flory....[:D][:D][:D] Sper ca nu v-am derutat...pt. voi raman FLORY...am observat ca m-ai exista o Florentina [flo] -pt ea. N-am stiut de existenta acestui subiect pana acum...ma bucur sa va cunosc [flo] Eu sunt la o cafea tare acum si mai tarziu imi astept socrii ...nu prea ma incanta, dar...no comment. Vb. mai tarziu... PA. Florentza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna floricele! ma bucur ca mai avem o floricica in gradinita noastra,cam pustie in ultima vreme [q] flotentza bine ai venit la noi! te asteptam cu povesti....tu ai BB?...ca nu am vazut nimic... eu zic,sa ramai la Florentza,ca mai e o Flory...Wudy... si mai multe Florentine...mama lui Alin si mama lui Alin celalalt,adica Alin Cristian...o sa ne inveti tu! lory_k,te intorci in tara?! imi e dor de Wudy si de sanziana...cameluta si crinuta(despre ea mai stiu cate ceva,dar vad ca a parasit gradina!) nu mai stiu nimic despre Marina,voi stiti?! fetelor,va pup si astept vesti de la voi... [grup] [olala][pup][pup][pup][pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]BUNA SEARA, DRAGI FLORICELE si HAI ROMANIA ! Tocmai s-a incheiat prima repriza...sotul meu + un vecin + puiutul meu se uita la meci...trei barbati [:D] microbisti ... Celor mari le-am facut [flo] floricele si cate un spritz, celui mic i-am dat pufuleti... Pe Alexandru nu il veti vedea nicaieri pt ca nu stiu sa pun poze pe internet...am de curand instalat internetul (de cca 2 luni jumatate)si nu prea ma pricep...acum invat...il stresez pe vecinul si pe sotul prietenei mele sa ma invete sau sa ma salveze...de ex.: intr-o seara am vrut sa trimit cartea de bucate a lui J. Oliver si nu stiu cum....m-am trezit cu 2 pag. suprapuse, blocate - pag. cu Jamie si una Updates (figurau running)...si nu primeau nici-o comanda calc...am incercat sa-l inchid fortat de la procesor si nici asa nu a mers...atunci am apelat un prieten pe mess., care m-a salvat. Astazi am fost o mamica nebuna,nebuna....o mai fi cineva ca mine..??? Am plecat cu baiatul afara pe la 12.30 si m-am intors pe la 14.00 cat i-am dat sa pape si apoi am iesit iar....pana la 20.00.Am fost in Parcul Moghiorosi si apoi in Cora... Florentza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata la toate floricelele! duminica viitoare e ziua noastra....[:D] florentz,deci sa intelg ca ai un puiutz....sa va traiasca! cati ani are?! eu zic sa adaugi jos la numele tau si numele lui...ca sa vada toata lumea...acu' chiar daca nu poti cu poze,macar sa il stim asa.... cu pozele,eu n-am incercat,dar cred ca m-as descurca....o sa inveti si tu usor usor.... si noi mai iesim in parcul Moghioros,fiului mei ii place acolo ca sunt multe leagane si masinute si mai ales e incantat de trenulet! numai ca pt a ajunge la moghioros tb sa luam autobuzul,deci e cam departe de noi.... eu la meci nu m-am uitat,ca am invatat si in acelasi timp i-am ascultat pe astia de la megastar....dar,am aflat ca nu au fost goluri,deci..."hai Romaia!" va [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...Alex are 1 an si 9 luni...este un copil f. vesel si plin de energie...din pacate cam puturos la vb...zice doar mama, tata, baba...dar nu-i bai. Tu crezi ca eu stau aproape de parcul Moghiorosi ? Te inseli...de ce crezi ca am spus - ca sunt nebuna, nebuna...chiar sunt [:D][:D][:D] Stau in Militari si am lua 137-le(cu Alex in carucior) si apoi 2 statii pe jos (pe linia tramv.).Dar la un moment dat s-au adunat norii si se pusese un vant...de nu mai nimeream iesirea din parc...sa ajung repede in Cora...sa nu inceapa ploaia...si am tinut-o intr-o viteza de ma inrosisem la fata...[V]..uite asa !!! ha-ha-ha Trimite-mi un e-mail sau PM si zi-mi cum sa fac cu numele...plz..VREAU, DAR NU STIU [q]... Florentza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

floricica,te duci la semnatura si scrii cuvantul asociat imaginii cu paranteze drepte,de ex. eu pt avion am scris avion si [], nu le scriu direct ca o sa apara chiar smile-ul...pe floare e floare cu parnatezele drepte...cam asa...incearca! pupici pt Alexultzu' [pup]...si lasa ca o sa vorbeasca el,fiecare copil are ritmul lui,acuma el acumuleaza,mai tarziu cand o sa-si dea drumul nu o sa-l mai poti opri din vorbit [:D] eu stau in Rahova,asa ca e tot aia...cine stie,la vara cand o sa fiu mai libera ne vedem in Moghioros,la aer....il iau si pe avionarul meu,care e mai mare,e baiat serios acum,dar iubeste la nebunie copii.....desi cu astia mici cica nu vrea sa se joace ca nu inteleg,si ca el e mare,pana la urma e tare dulce cum are grija lor... [dual] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

VIO - eu am locuit in 13 Sept.-zona Peco Fix, iar in Rahova stau nasii lui sor'mea (in bl.cu L) de botez si pe la Trafic Greu...soacra-mea...asa ca, stiu zona. Cati ani are puiul tau ? [olala] La vara...cu placere...[:D]...inghetata,eheeee...ce buna...Betty Ice, nu...parca asa se numea...ce inghetata buna ! Baiatul tau asa [bonjovi] si al meu [hagi] asa....adora mingea. PS: uite ce probl. am acum...pag...si am umblat la profil si degeaba...stie cineva cum sa rezolv situatia ??? [q] Va [pup] Florentza [baietel] si Alexandru [hagi] 1 an si 10 luni .................................................................................................................... " Femeia se realizeaza prin casnicie si devine fericita prin maternitate ".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]'NEATA FLORICELELOR!Bine v-am regasit!
FLORENTZA[flo], bine ai venit in gradina noastra!Te pup si-ti doresc sedere placuta![pup]
VIOLETA, asa este vin in tara saptamana viitoare pentru o scurta vizita...bagajele nu le-am facut inca...cam atat! Tu ce mai faci?[pup]tie si lui Mihnea!
Floricelelor vad ca nu vreti sa va adunati...mai e un pic si vine ziua noastra! Sper sa ne gasim cu toate sa ciocnim virtual!
Va pup pe toate, va doresc o zi frumoasa si sa auzim numai de bine![pup][pup][pup]
Florentina & Alin Cristian (3.10.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

florentza cred ca dupa motto-ul acela ai dat niste enter-uri....de se duce pagina asa luuunga![:D] Mihnea are aproape 7 ani,dar sa stii ca minte are de vreo 4...... in toamna mergem la scoala....acum cautam o doamna invatatoare care sa aiba rabdare cu el,ca e un zvapaiat....nu are stare ..... da baiatul meu cam asa [bonjovi]....o sa fie si al tau,stai linistita [:D] Florentina,drum bun cu avionul....si pupici lui Alinutz [pup] eu nu fac prea bine,ca am o raceala de care nu mai scap...tuse,stari de rau,si noaptea dorm 3-4 ore,a doua zi o iau de la capat si uite asa,nu stiu cat o sa rezist....sper sa-mi revin cat mai repede! floricele,hai sa veniti [si-eu] sa [cina2]...ne lasati singure?! [flo][flo][flo][flo] [pup][pup][pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...