Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Numele meu este...de...FLOARE(3)


Recommended Posts

Mama-mama,s-au strans floricelele in gradina. Florentza, bine ai venit printre noi. Florentina, te asteptam cu drag in tara. Violeta, te pup mdraga mea. Eu sunt asa de ocupata ca nici pe mess nu am mai intrat. Si cand l-am deschis pe fuga nu erai tu. Spor la invatat.[pup] Eu sunt tare bucuroasa ca de Florii vine sora mea in tara pt. 2 saptamani ( nu ne-am mai vazut de 2 ani), si cum are si ea o fetita de 3 ani, va dati seama ce-o sa fie la noi in casa.Mi-e mila de vecini. Apropo, stie cineva ceva de Marina. Ultima data cand a intrat Sanziana ne povestea ca Marina e bolnavioara. Va pup pe toate si sper sa reusesc sa intru mai des in gradinita noastra. Florina & Alin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

a venit Florina,ura,ura [bis][bis][bis] ma bucur ca vine surioara ta.....si ma bucur ca esti bine..... multumesc de urari,dar cum sunt racita de 2-3 saptamani,numai spor n-am avut...cat despre bafta,poate se mai lungeste ziua de Florii si o fi mai usor si luni [:D][:D][:D][:D]...sa ma duc cu bomboane?![:D] asta mi-ar mai lipsi....[alcool] florentzahai ca incepi din ca in ce mai bine....o sa devii experta....la forum ma refer.... despre Sanziana si Marina nu mai stiu nimic,nici nu vreau sa ma gandesc la rau....sunt bine,asa simt eu,dar nu mai are timp sa intre pe la noi.... ce-or face floricelele celelalte?![xx(] sa aveti o zi bune si mult spor la treaba....[pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo] Dragi floricele abia acum am reusit sa intru sa va salut pe toate si sa va urez o primavara minunata si asa cum toate prind viata acum si visele voastre sa faca la fel. Florenza bine ai venit. Florina imi pare rau ca Alinuz este bolnavior, dar de acum se incalzeste si poate mai scapati si voi. Oricum este destula lume racita in perioada asta. La mine facem cu schimbul, am racit eu rau de tot, nici bine nu mi-a trecut si a facut Narcis varicela (o forma usoara, dar cel mai greu a fost sa il tinem in casa) si acum m-am pricopsit cu o amigdalita de toata frumusetea. Am fost la medic si mi-a dat amtibiotice dar am luat doar 3 pastilute ca am avut un vis cam ciudat si am intrupt tratamentul (am sa trec pe leacuri babesti pana imi trece). inainte sa ziceti sa cunt nebuna sa va zic ve am visat: Am visat ca o baba mi-a dar 2 buchete de flori si incerca sa ma convinga sa il iau si pe al 3-lea. Am mai visat o singura data flori chiar inaite sa aflu ca sunt insarcinata cu Narcis, doar ca atunci am rupt o ramurica de mar inflorita si la fel era o baba care imi dadea de grija. imi e frica sa nu fi ramas insarcinata si sa iau antibiotice. Simtome nu pot sa zic ca am, cu tempereatura nu am facut nimic daca am tot fost racita asa ca am inrcat sa respect calendarul. mai astept cateva zile sa pot face testul. fug sa pregatesc ceva de paa ca vine barbatul acasa :D Va pup pe toate si scuze ca intru atat de rar prin gradina. Narcis George [bonjovi] si Narcisa "Nu lasati sa treaca o zi fara sa zambiti." http://pg.photos.yahoo.com/ph/smnarci2000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Narcisa,ei, cum ti-ai mai amintit de noi?![:D] lasa ca eu te cred....chestia cu visele....la "prezenta" ai o [8][:D] stai sa vezi povesti la mine....ca tot imi fac de lucru numai sa nu invat(da' sa nu-i spui Florinei,ca sta aproape si ma prinde si [neand])[:D] mama mea cand a rams gravida cu mine a visat ca trecea pe langa o biserica si pe langa gard erau dalii,frumoase mari...si a rupt si ea una....si uite ca a avut o fata,adica pe mine! cand a ramas gravida cu frate-meu a visat ca din gradina culegea castraveti... iar eu cand am ramas insarcinata cu fi-meu am visat ca cineva mi-a dat un boboc de trandafir rosu....si uite ...a venit iubirea mea! asa ca.....o fi de bine...oricum nu conteaza ca ai luat cateva pastile acum,ca daca e ceva nici nu a apucat sa se fixeze embrionul... sa dea DD sa fie asa cum iti doresti tu... si sa fiti sanatosi cat mai repede.... floricele dragi,va spun LA MULTI ANI!!! sa fiti iubite,fericite,sanatoase si frumoasa.... si sa va bucurati de puii vostrii.....si de sotii vostri(care aveti[:D]) si de cine mai vreti voi....ce sa mai,intr-un cuvat....sau doau NUMAI BINE!!! [flo][flo][flo] [pahar][pahar][pahar] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...