Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

bucatareasa


Recommended Posts

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Depinde de unde o iei.

Daca lucreaza la un restaurant poate cere mai mult, decat una care n-are diploma sau lucreaza intr-un loc mai modest.

 

Poate sa fie 1-2 mil/luna.

 

 

Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

 

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eh, pretentii! decat sa fie bun. eu vreau mancare neica, din asta gen ciorba, supe, tocanite, pilafuri, sarmale, fripturici, chestii din astea. ca io tre sa produc lapte, nu ma joc cu "sofisticaniile". si m-am saturaaaat sa mai gatesc, pur si simplu, nu mai pot, m-am saturat... si am gandeam la o solutie sa scap, sa o chem macar o data pe saptamana. o sa ii ia vreo 4-6 ore, depinde daca face si ceva bun...

 

problema e ca HABAR nu am cat sa dau... ma gandeam ca e o suma intre 250-400 mii. o fi mult, o fi putin?[ups] cum vi se pare?

 

 

[mamica]Helenutza + [copil]Horia Constantin (18feb2007)id="blue"> = [il][il]id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Helenutza23

eh, pretentii! decat sa fie bun. eu vreau mancare neica, din asta gen ciorba, supe, tocanite, pilafuri, sarmale, fripturici, chestii din astea. ca io tre sa produc lapte, nu ma joc cu "sofisticaniile". si m-am saturaaaat sa mai gatesc, pur si simplu, nu mai pot, m-am saturat... si am gandeam la o solutie sa scap, sa o chem macar o data pe saptamana. o sa ii ia vreo 4-6 ore, depinde daca face si ceva bun...problema e ca HABAR nu am cat sa dau... ma gandeam ca e o suma intre 250-400 mii. o fi mult, o fi putin?[ups] cum vi se pare?[mamica]Helenutza + [copil]Horia Constantin (18feb2007)id="blue"> = [il][il]id="size1">


id="quote">id="quote">Eu zic sa o chemi de doua ori pe saptamana,sa fie mancarea proaspata si diversificata,daca nu chiar de trei: luni,miercuri si sambata!Si-atunci faceti putin si diversificat! In felul asta mancatea este mereu proaspata si nici nu te plictiseseti de aceeasi mancare pe care ai manca-o toata saptamana!Eu asa as face si te orientezi si cat timp ii ia sa faca mancarea; asta oricum depinde de cat de organizata este femeie si de ce feluri mai compexe gateste!Ma mai gandesc si revin!Kasi si Victoria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...