Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexy (95)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by diadaniela
Cami ,daca tu imi spui mie ca te muti in Bucuresti ,eu fac special pt tine liceu cu predare in limba franceza.[canada] o sa caut si iti pun link-urile ,ok? ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
[:-)))][:-)))][:-)))] esti tare haioasa [pup] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bia ,pt mine pupicul si cafeaua? mai ,eu zic ca cine se descurca afara ,se descurca oriunde si cine nu se descurca in Romania nu se descurca nicaieri. parerea mea! eu l-am perceput pe colegul lui Cami ca pe un barbat care se descurca in orice situatie,oriunde. acum ei stiu cum e mai bine pt ei si in primul rand pt copii lor. pe mine ma deranjeaza in Romania oamenii necivilati care isi arunca gunoaiele pe unde nimeresc si cei disperati de viata care taverseaza strada ca turbati exact pe unde nu au voie. in rest e bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bimilit,cum se impute mai treaba?ori pana acum a fost buna si noi de aici nu am stiut?[alcool] Acum cand toata lumea vorbeste ca intrarea asta in UE va fi un salt imens pt Ro tu-mi spui ca Ro se duce la cc-at? pe bune acum. Oricum nu venim maine.Si nici poimaine.Si nu vin la nimic in nici un caz[:D] dar nici aici nu raman o viata.Ce fac copii mei singuri printre straini cand noi vom da coltul?[bang] Eu sunt o patrioata pana in varful degetelor de la picioare.Ar trebui sa ma nomonalizeze basescu la premiul Nobel pt. patriotism inrait .[alcool]Nici in Ro nu mi-a fost rau cat am trait 27 de ani dar nici aici .Asa ca am speranta ca ne vom descurca oriunde in lumea asta.am zis-o [bang] [:D] alinutza,pt cine faci tortul colega? "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

special pt banana [cafea]si[pup][pup]. tzuc apasat tata gasca de sexoase .poftiti la un ceai[cit] si o [cafea]. banano, si inca n-ai vazut nimic.bey, eu locuiesc in bloc cu 2 nivele, deci suntem cam putini locatari , dar avem o mizerie in scara si pe langa bloc de-ti vine sa fugi.madam de la parter isi arunca pe geam mancarea stricata, uleiul ars din cratitza, madam de la unu arunca amblaje : flacoane, pungi , etc ,iar vecina mea de palier isi arunca mancarea cu cratitza cu tot[alcool].si cand le vezi cum ies din casa pline de figuri si impresii iti vine sa le bagi cu nasu in mizeriile lor.oooooo , si mai am un turbat de vecin , care ccc cand are el chef, indiferent de ora , isi scoate ditamai boxele pe casa scarii si face discoteca.m-am legat de ei, am vrut sa fac o leaca de instructie, dar mi-au taiat-o scurt: muta-te ca nu te poti adapta la traiu in comun[alcool].acum, asta urmeaza sa fac.abea astept sa scap de asemenea vecini. Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cami, deocamdata nu e rau, dar la ce legi , taxe si impozite anunta astea , efectiv nu mai poti misca absolut nimic.pana acum mai jonglai cu legile care au fost.dar de acum pa. si cum sa fie mai bine din moment ce noi ne aliniem cu preturile conform UE , dar salariile ramn la fel?[batcap] Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...