Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexy (95)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Danelutza
Noapte buna, copii ! [pup][pup][pup] Avetzi grija ce visatzi, ca eu asta noapte tocmai ma maritasem cu un printz/marchiz, ceva de genul asta si eram suparata ca el inca mai era indragostit de fosta nevasta [q]
Mey si io il visez pe Banderas dar el nu si nu...[:D] Si l-am visat si vineri spre sambata si duminica spre luni...[alcool] Alina,salvat reteta la favorite. [cool] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Bimilit
quote:
Originally posted by mariussimiuc Mey si io il visez pe Banderas dar el nu si nu...[:D] Si l-am visat si vineri spre sambata si duminica spre luni...[alcool]
vezi, de aici ti se trage raceala.[pup] Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Da mey...ca am dat prea mult din picioare si m-am dezvelit...[:D] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sara buna sexoase! Cred ca sunteti deja in pat.Eu sunt libera pana vineri ( cat de mult am asteptat zilele astea libere [:)] ). Moooaama cat de mult ati scris. Am stat putin cu colegu´ de vorba ( vreo 3 ore) si zicea ca nu-i prea place ca muncesc schimbul 2 .hihihi Canadiencelor va invidiez pt. ca aveti zapada, la mine e foarte frig si ziceau la stiri c-o sa apara zapada. Acum imi plac si eu sefii , in special sefa. Nu mai stiu ce vroiam sa spun...... Oricum sper sa vb mai mult zilele astea. Noapte buna si multi pupicei. Dimineata dau cafeaua [:D] MIki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miki,am vazut toate 3 albumele.frumos. mi-a placut tare catelusa ta.e o foto unde sta ea nestingherita pe contuarul de la bucatarie[:D] Cred ca e tare alintata. asa am avut si noi un caniche cand eram tineri si fara copii.eram disperati dupa el.[alcool] Unde ai facut nunta? sotul ce natzie este? si explica si tu pozele alea de la revelion sa inteleaga tot poporul cine care cu cine sunteti pe acolo ca nu va cunoastem[:I] olgaaaaaa,bafta maine.nu cred ca am timp sa intru dimin.sa-ti urez pt ca este colegul acasa si cand suntem toti avem un tabiet cu cafeluta,masa de dimin,etc intelegi tu[:p] Dar poate apuc sa deschid macar portabilul daca nu uit sa-l pun la incarcat[:D] Mirela,ai disparut sau ai furat tot soarele de pe plaja?[zz] somn pufos. imi incepe serialul. p.s. Emily,Bebitzu sunteti tefere mama dupa zilele astea de ger si zapada?[zid] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gagici,care-mi dati si mie melodia celor de la Akcent "french kiss"? cred ca asa-i zice.nu sunt sigura.am auzit-o sambata la niste amici si mi-a ramas intiparita pe cerebel[:D] refrenul suna ceva de genul asta: cause everytime she's teaching we go c'est la vie! la,la la[:D]...is french kissing and she's kissing me Voulez-vous she's singing i said let it be....etc ca nu mai stiu [bang] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ange
gagici,care-mi dati si mie melodia celor de la Akcent "french kiss"? cred ca asa-i zice.nu sunt sigura.am auzit-o sambata la niste amici si mi-a ramas intiparita pe cerebel[:D] refrenul suna ceva de genul asta: cause everytime she's teaching we go c'est la vie! la,la la[:D]...is french kissing and she's kissing me Voulez-vous she's singing i said let it be....etc ca nu mai stiu [bang] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Caut CD-ul cu Akcent si-ti trimit melodia pe mess
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...