Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexy (95)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Olgaaaa [iartama] [iartama] [iartama] ca am uitat sa te felicit.Felicitari !!!Ia sa treci langa mine pe listutza la mamici ex-casnice [:D].Si LMA lui Tony.[pup] Banano da-te jos de pe TV ca-l rupi ca pe stepper[:D] Alinutzo cum stai cu emotiile?Treci la balcon sa-ti arunc un distonocalm [:D] Si acu' latest news...cica in jur de 20.30.Hai ca mai avem putin.Uf![:D] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olga -felicitari. fetelor m-ati innebunit cu Hormonica si-a fost musai sa caut si eu stirea. ORA 19:15: A început num#259;r#259;torarea invers#259;! Conform doctorului Radu Vl#259;d#259;reanu, momentul na#351;terii este foarte aproape. „Totul este ok, ea se simte foarte bine. Estim#259;m c#259; în scurt timp va na#351;te. Într-o or#259;-dou#259; va na#351;te”, a dezv#259;luit doctorul, ad#259;ugând „Capul feti#355;ei este foarte jos #351;i astfel, nu se poate evalua corect greutatea”. Din câte se pare, Moni #351;i Irina vor fi duse dup#259; na#351;tere într-o camer#259; privat#259;, unde femeia va putea al#259;pta. De partea cealalt#259;, Iri a recunoscut c#259; înc#259; nu are calit#259;#355;ile necesare unui t#259;tic, dar c#259; este dornic s#259; înve#355;e. „Nu #351;tiu s#259; schimb un scutec, dar cu siguran#355;#259; voi înv#259;#355;a”, a declarat omul de afaceri. În acest timp, viitoarea m#259;mic#259; se destindea, glumind cu asistentele medicale. MIKI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by diadaniela
Olga,felicitari! Georgi ,eu zic ca sare de 20,30.am timp sa ma duc pana la superm arket. ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
Bey ai grija sa nu stai mult.Pe riscul tau sa stii [alcool] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...