Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ma puteti ajuta?


kossir

Recommended Posts

Va rog, frumos daca puteti sa-mi dati ceva idei pentru o supriza pe care sa i-o fac sotului meu. E ziua lui maine, eu sunt gravidutza cu probleme, deci repaus total impus, dar ma mai misc eu cate putin. Ideea e sa nu stau ore in sir in bucatarie. De obicei, de ziua lui ii pregateam tort, prajituri, ceva bun, ma rog pentru fiecare dintre noi la ziua noastra pregatesc cate ceva. Doar ca acum.........[mariaj] Aveti vreo idee? Carmen mami de Mihai+ [gravi]6+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Te referi si la mancare?

Daca vrei mancare:cumperi gordon bleu de gata il prajesti si gata. Alaturi pui salata mexicana(legume fierte la punga) sau piure de cartofi, cu un sos de marar....merge, ce zici![hot]

 

La dulce eu zic ca merge repede: tortulet de la cutie Dr. Oetker, cel cu fructe de padure sau ananas....care vrei tu..il prepari dupa cum scrie pe cutie.

Mai poti face cupe de inghetata: cumperi inghetata mai multe culori de gata si pui in cupe...peste pui toping sirop de fructe sau cioco(acesta se gaseste la marketuri), mai pui cioco rasa si fructe mai poti adauga in plus... de fapt pui ce vrei tu.

Sau mai poti face salata de fructe cu frisca deasupra.

 

Altceva rapid nu-mi vine in cap acum si sa nu faci efort.

 

 

de-ale gurii

Stefan Peter[bonjovi](1 an si 7 luni)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaa, prajiturile alea de la dr Oetker sunte delicioase, eu am facut din toate dar in top a ramas aia cu ananas. Plus ca se fac super usor[cool]

 

[mamica]Madau siid="Comic Sans MS">id="black"> [copil]Alexia Miruna (15 dec 2005)id="Comic Sans MS">id="red">

poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Antalya 2007

povestea nasterii Mirunei

filmulet aniversar [i]

filmuletze poznase 1 si 2id="Comic Sans MS">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...