Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suceava! (15)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata Doina eu nu am apucat sa vad emisiunea ca la ora aia sunt la servici si nici pe PRO TV International nu am prins pentru ca nu am stiut ora. Sper ca o sa fie bine pentru toti, ne-a povestit Meg ca ati fost inconjurati de multi prieteni. De mult ma chinui sa pun niste poze cu fetele si abia am reusit, dar nu le-am redenumit pe toate ca nu mai apuc. sper sa va placa. V-am pupat si va doresc o zi buna. http://family.webshots.com/photo/2296319100082763928eJiMtx carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004) Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Am intrat doar sa va salut si sa va urez o zi buna si un we minunat. La mine la servici e nebunia de pe lume, avem inchidere de an si cum eu sunt la contabilitate, va inchipuiti.... Si colac peste pupaza am primit ieri un mail de la proful cu care am 2 examene duminica in care ne anunta ca vrea un referat si un eseu, altele decat stiam...am crezut ca moooorrr....si tot ca o cireasa de pe tort, netul a fost picat ieri,....asa ca fa Ana referate si eseuri fara net...ca doar eu is maestra nu altceva....nu pot decat sa va spun ca nici nu mai stiu cum ma cheama fara buletin infata. Si pt ex de sambata nu am apucat sa citesc nika. Va pup! Ana si Bianca-iubita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu am avut net aseara. Spor la invatat Eveline. Mai la noi a iesit soarele si in alte zone ale tarii ninge. Zici ca s-a schimbat nordul cu vestul [:D]. carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004) Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele cochetele, nici noi nu am avut net ieri de pe la patru dupa-amiaza si tare sinistru mi s-a parut fara ! lu' zamfiruc nici nu-i pasa, dar eu parca nu aveam aer, ca trebuia sa iau legatura cu o colega si sa ii trimit niste materiale pe mail... am intrat doar sa va pupacesc, ma duc inapoi la invatat... zamfiruc se freaca la ochisori, o bag la somnul de frumusete, asadar se pare ca o ora, o ora si jumatate am conditii umane de conspectat si bombardat neuroni cu informatii revin dar mai la noapte, dupa ce culc maimutzul ps - tocmai am aflat ca cea mai ieftina farmacie din oras e cea de linga kaufland, din laterala fostei cladiri administrative de la Zimbrul, intrarea e asadar dinspre piata mica... eu zic ca e o informatie interesanta (si zau ca nu am nici un interes acolo, nici macar nu o cunosc pe farmacista sau pe proprietar!!!! [zz] ) Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by carmen Spor la invatat Eveline. carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004) Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.
vreau si eu, carmen ! si sa-ti traiasca mindrutele, frumoase fete ai, zau ! Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am fost ieri la control..dci suntem in sapt 37, bebe are 3300g aprox, lichid avem suficient, placenta arata bine..in schimb colul meu e scurtat, moale si intredeschis [ups]..nu ca ar fi grav sa vina mai repede, ca oricum de acum e considerat la termen, da as vrea sa termine G examenele de la master totusi..adica sa trecem de 10 februarie.. ev, ilincalif, multa bafta, sunt sigura ca o scoateti voi la capat cu bine si in sesiunea asta...ev, da asa tarziu se incheie anul "contabilicesc"? carmen, [hia]
[url="http://tickers.baby-gaga.com/p/dev048pr___.png"][9cer]vine bebe![9cer][/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=80909"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![flo][/url]
[url="http://dexonline.ro/corect.php"]asa da, asa nu![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...