Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suceava! (15)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor va doresc o duminica placuta!Sa fiti iubite!Va pup pe toate! Deja mi-e dor de Meg!draga de ea!cat de fericita trebuie sa fie cu baietelul in bratele ei!Nimic in lumea asta nu se compara cu acest sentiment!!!!!!!!!! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro"]Redati-mi viata![/url] [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Putin cu putin se aduna marea...[/url][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Motannel, nu esti chiar singura burtica de pe aici, o mai avem pe Ramonaa... si mai este si diana, nu ? ea parca naste in martie... si mai sintem citeva care vom veni din urma ! [:D][:D][:D] pupici tuturor si o duminica minunata ! Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006) "Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meg, felicitari, recuperare usoara si multa sanatate tie si puiului! Noi (atat eu cat si Alexia) ne luptam cu cate o pneumonie virala de toata frumusetea, care cedeaza greu. Sper sa auzim de bine cat de curand si va doresc multa sanatate. Oana, mami de bebish Alexia (25.12.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona nu mai are burtica, are o fetita pe care nu am vazut-o inca pentrca ca o tine numai pentru ea[:D]. Glumesc, banuiesc ca ii este greu cu 2 copilasi, dar apare ea pana la urma.Eu am dormit la pranz ca eram obosit si acum sunt buimaca de somn, asa ca revin cand imi revin. carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004) Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by carmen
Ramona nu mai are burtica, are o fetita pe care nu am vazut-o inca pentrca ca o tine numai pentru ea[:D]. Glumesc, banuiesc ca ii este greu cu 2 copilasi, dar apare ea pana la urma.Eu am dormit la pranz ca eram obosit si acum sunt buimaca de somn, asa ca revin cand imi revin. carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004) Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.
ai dreptate, carmen, ca intotdeauna ! am uitat ca a nascut deja ramonelul... si noi am dormit astazi dupa-amiaza o ora si mai dormeam daca nu suna unul pe mobil, din greseala, sa intrebe in legatura cu Opelul de vinzare.. fetelor, vind un Opel si eu nici nu stiam !!!!!! pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ilincalif
quote:
Originally posted by carmen
Ramona nu mai are burtica, are o fetita pe care nu am vazut-o inca pentrca ca o tine numai pentru ea[:D]. Glumesc, banuiesc ca ii este greu cu 2 copilasi, dar apare ea pana la urma.Eu am dormit la pranz ca eram obosit si acum sunt buimaca de somn, asa ca revin cand imi revin. carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004) Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.
ai dreptate, carmen, ca intotdeauna ! am uitat ca a nascut deja ramonelul... si noi am dormit astazi dupa-amiaza o ora si mai dormeam daca nu suna unul pe mobil, din greseala, sa intrebe in legatura cu Opelul de vinzare.. fetelor, vind un Opel si eu nici nu stiam !!!!!! pupici
las` ca pe mine m-a sunat unu` odata de cauta un vapor, in suceava; saracul naviga pe dunare si-si cauta un coleg de pe alt vapor (tot pe dunare si ala); i-am zis ca in suceava nu circula vapoare pe strada [batcap][bang] alexandrina, mamica si raluci (03.08.1997) si narci (21.09.2006), ingerasi [URL="http://good-times.webshots.com/photo/2384288200100505241qrzzkW"]poze cu noi[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Eu sunt la serviciu si azi nu am mare lucru de facut. E mai lejer de acum, saptamana asta. Ce vreme "superba".Nu-i asa? Ilincalif,te mai incumeti la inca unul?[:D] Ce mai face oare draga de Meg? Fetele care aveti doi copii, spuneti-mi, e greu sau e frumos? E oare mai bine cu unul sau cu doi? Poate ne spuneti voi, Carmensi xandrutza. fetele cu burtici, sarcini usoare in continuare; Fetele care vor bb, spor la prestat si bafta!Iliuta,nu renunta la visul tau. la tine e mai greu , dar cu voia lui DD si cu putin ajutor poate se va implini si visul tau. Crengu, mami lui Cristian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...