Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suceava! (15)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by ilincalif
Fetele cochetele, ma bucur ca am putut sa va dau vestea nasterii lui Mateiutz... am primit SMS-ul exact cind ma bagam in pat, dar n-am rezistat tentatiei si m-am intors la calculator !!!! Am mai dat gata 2 examene astazi... miine dorm si plimb zamfirucul pe strasse si citesc DILEMA si ROMANIA LITERARA, ca am ramas in urma... iar de luni, ma apuc de Fonetica limbii romane... imbietor, nu ? pupacim fete mai nouvenite si mai de demult... ce zicetzi, punem de-o intilnire ? sau o asteptam pe Meg ? daniela, bine ai venit ! da, stau in Obcini. Sa deduc de aici ca ne stim de prin cartier ? eheheeee, a aparut DanaRosu.... chiar ma intrebam ce nazbitii mai face scumpica ta... sau tu !!!! [hop] Carmen, ma minunez cit de mult seamana uneori zamfirucul cu Daria ta, mai ales cind ii prind parul in crestet cu un elastic si ii fac un motz iar ea se pisiceste.. ride exact ca Dariutza ta !!!! Simina, nu crezi ca esti prea prapastioasa cind te gindesti la autism ? Zici ca vorbeste mai greu ? Parca totusi nu e de ajuns ca sa pui asa stampila !!!! Eu nu am vorbit pina pe la 4 ani, dar deloc, numai racneam si plingeam, de i-am adus la disperare pe ai mei, insa dupa cum poate sa iti confirme fetele cu care m-am intilnit in iulie, mi-am revenit ! Ba am si recuperat !!! Pe la 8 ani nu ma puteau opri, tot timpul aveam ceva de povestit, de raportat, de intrebat, de discutat.. numai avea nimeni rind in casa sa mai scoata un cuvint ! Pupici mici, da' multzi tuturor fetelor cochetelor Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006)
dana-Daca ai o sora Mihaela atunci ne cunoastem.Eu locuiesc in Itcani dar ,ca sa-ti dai seama cine sunt, pe mama mea o cheama Anisoara si am doi baieti -Andrei de 8 ani si Seby de 10 luni.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

BINE AI VENIT / INTRAT MEG IN RANDUL MAMICILOR CU BEBIC SI LAPTIC ![mamica] ZILE FERICITE ALATURI DE CEI DRAGI SI CRESTERE USOARA ! SPER SA NE PRIMESTI INTR-UN "RODIN VIRTUAL" IN CARE SA-TI ADUCEM TOATE CELE BUNE PENTRU TINE SI BEBIC...[si-eu] Va doresc toate cele bune si multa dragoste ... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/siminastefana/my_photos"]POZE CU NOI[/url]
Simina [zana] cu Teo (7.06.2006)[copil] ,Diana (30.05.2003) [huta]si Andrei (10.04.2001)
[grup]Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte. Asa ca voi aceea ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meg, felicitari, refacere usoara si sa-ti creasca puiul mare si sanatos . Multe felicitari in nou [flo][flo] Imi cer scuze ca nu am mai intrat de multisor; intre timp m-am mutat in Australia si suntem bine si fericiti cu totii. Dupa 10 ani de Japonia parca plutesc . (de fericire ) Voi mai intra cand mai am timp . Va doresc multa sanatate si fercire [pup] *grupul fetelor fantastice *
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meg bine ai revenit acasa si pe forum. Ne bucuram ca esti bine. Pana iti intri in mana e mai greu dar parca vad ca intr-o saptamana doua e floare la ureche si ne umpli paginile cu nazdravanii de-ale lui Matei. olla a aparut Dandush; ce ma bucur ca te-ai mutat in Australia; nu ti-am spus dar ma gandeam intotdeaunua ca trebuie sa iti fie foarte greu la japonica. Te-ai mutat definitiv? Cu sanatatea cum mai esti? Mai da-ne poze sa te vedem ca ne este dor. carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004) Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eheheheee, fetele cochetele , ce mica e lumea ! daniela2006, mami de andrei si de sebi, sigur ca ne cunoastem !!!! pacat ca ne intilnim asa de rar de-adevaratelea, insa e bine sa putem vorbi si aici ! ce face sebi, dragul de el, tot cu paturica peste cap doarme? si eu ii dau maximum o saptamina lui meg pina intra in ritm si sa vedeti ce ne mai povesteste ea apoi de mateiutz nazdravan ! eu azi am iesit la plimbare si am bintuit pe strazi si prin parcuri aproape patru ore !!! ca in vremurile bune ! era un pic frigutz dar zmfiruc n-a comentat, ba chiar a dormit bustean vreo ora si jumatate... acuma, vreau-nu vreau ma intorc la placerea saptaminii, examenul de simbata ! va doresc o seara linistita... si, daca sinteti cuminti, poate mai intru mai la noapte ! pupici si salutari pentru Dandush si Gyna, de multa vreme nu ati mai dat vreun semn de viata, nici una.. nu critic, eu constat ! am fugit la invatat ! Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006) "Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga ilincalif nu pot sa-ti spun cat ma bucur ca ne-am ciocnit macar asa! Seby nu mai doarme cu nimic pe fata ,ba chiar as putea spune ca in general doarme cat de putin poate.Cand aduna 2 ore de somn peste zi e sarbatoare.Este hiperactiv si nici in carucior nu are rabdare sa stea , asa ca ma misc cu el numai cu masina si astept momentul cand o sa-l pot lua de mana sa plec in oras.[cusca] M-am uitat la pozele voastre.Zamfiruca e o dulce!LA MULTI ANI pentru o frumoasa de un an si astept sa vad si poze de la taierea motului! Spor la invatat gagica! dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...