Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad...??? (59)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 302
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ta na na na na sa va spun ca mi-a dat Gabi dezlegare. Paiiiiiiii are un barbat de nota 11. Am vazut un tablou pictat de el si niste desene satirice superbeeeeeeeeeeee. Acuma nu vreau sa ziceti ca ma dau bine pe langa ea, da sunt intradevar frumoase. Are mana buna, pacat ca nu are timp sa mai faca. Am vazut si un portret de-al lui Tudor de cand era mic si semana perfect cu Ioana. Si inca ceva, am vazut poze de cand avea parul lung [:D] si era slaaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb, da eu zic ca tot mai bine ii sta acum ca prea era slab atunci. Lasa ca daca veniti la mine si nu uit va arat poze de cand ma batea si pe mine vantul (asta pt Carmen) si cand ne-am cunoscut noi. Maria, pana la 10 zile de viata nu se recomanda pt colici decat produsele naturale. Eu dupa asta i-am dat Debridat si a fost ok pt colici, dar mi-a vomitat mult de la el sau cel putin asta am dedus dupa ce am oprit tratamentul. Clau, ma bucur ca ne vom vedea. Mie poza aia cu tine imi place foarte mult.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis] am pus pozeeeeeeeeeeeee [bis] Maria nu-ti fa probleme pt ca inaca e mica Mara , poti sa o mai iei in pat cu tine, nu se viciaza [:D] asa de repede.Saracuta, tanjeste dupa burtica ta . Miha [bang], se pare ca mi-au murit din neuroni [:D], nu exista asa ceva ! Flavia si noi venim . mai ma apuca pe mine nostalgia burticilor voastre [:D], ce sa mai zic de voi ?? Melania [fetita](14.01.2005) si mama Carmen [url="http://photos.yahoo.com/cofratu"][bum][/url] poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, a dat febra scrisului in noi in seara asta?[:D] Gabi sa-ti traiasca (,) comoara de barbat! Clau ca o foca zici?[:-)))][:-)))][:-)))]hai ca m-ai distrat la maxim cu expresia asta!Mie imi place mult poza aia![:D] Carmen acum ma delectez cu pozele voastre!...si salivez din greu pe taste...[pofta]....ca am ajuns la torturi.... [pup] Eu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, super poze! Se vede ca v-ati distrat cu totii! [cheers] Mela, o adevarata domnisoara [pup] Da ati avut copilasi multi, nu gluma [alcool] Noroc ca e loc destul. Raul e super inebunit dupa masinile alea cu Garfield [bang] Daca mergem acolo (si mergem aproape in fiecare sambata) se da de vreo 8-10 ori [bang] si mama cum se golesc buzunarele [bang] Pentru mine seara asta s-a incheiat, fug la nani ca maine e o alta zi superba de munca [bang] Noapte buna [pup] PS:Ioana, nu rade, ca exact ca o foca m-am facut [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...