Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia Gemenelor (14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

HOROSCOPUL SAPTAMANII
In perioada care urmeaza, Gemenii se hotarasc sa isi acorde o mica vacanta, care, judecand dupa eforturile depuse in timpul anului, ar merita sa fie una speciala, undeva in afara tarii, intr-un loc incarcat de traditie, asa cum le place Gemenilor curiosi si dornici de schimbare. Este de preferat sa nu isi neglijeze partenerul de viata, asa cum au de multe ori tendinta. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor fetelor, va doresc o saptamana buna tuturor[bis] cum adica noi gemenii uitam de partenerul de viata, o fii pentru barbatii gemeni, ca noi femeile nu prea cred[:D] chiar m-as duce intr-o excursie, dar in roamania daca se poate[q] dar mai am de asteptat pana in mai va pup pe toate[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Horoscopul zilei
Ajungeti într-un mediu în care nu va mai simtiti bine, atmosfera este încarcata, ostila, rece, iar dorinta dv. de a relationa este blocata de prezente dezagreabile din anturaj. Sunteti genul de om care se adapteaza oriunde, dar nu si daca ceilalti va privesc cu ochi reci, ca atare ceea ce gasiti aici ori va intimideaza, ori va obliga sa plecati. Nu puteti sa va desfasurati normal într-un mediu tensionat. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luna75, trebuie sa te pup pentru horoscop! [dual] Nici acum nu-mi vine sa cred cat de bine se potriveste cu ziua nasoala de la munca....[bang] Sper ca azi a fost ultiiiiimaaaaa zi alaturi de colegele "nesuferite". Ce atmosfera rece?! Geroasa de-a dreptul! [:(!] Fetelor, vreau inapoi la voi!!! Ma primiti? [olala] Si ca sa nu raman datoare: "Foloseste-ti intuitia si actioneaza cu hotarare pentru a obtine ceea ce iti doresti. Vei pune in balanta, de mai multe ori, o decizie importanta. Se accentueaza nevoia de libertate." "Mizeaza pe schimbarea stimulentilor in ceea ce priveste lucrul si vei vedea ca plictiseala va disparea ca prin minune. Viata sentimentala are un ritm trepidant si nu este deloc gresit daca afirmi ca emotiile, sentimentele sunt pentru tine ca niste evenimente in sine. Tratezi greutatile vietii ca pe niste proiecte in sine, ceea ce nu este deloc rau, atata timp cat le duci la bun sfarsit." Deci...ramane stabilit! I'm back! [pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...