Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cafea sanatoasa


moasha

Recommended Posts

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Te referi la ganocafe...firma ganoexcel...ceva de genu?

Am incercat si eu cateva produse...intr'devar bune, dar parca sunt prea scumpe.

In legatura cu cafeaua...eu am incercat ciocolata calda cu multivitamine...gustu identic cu cele de pe piata...id="blue">id="Comic Sans MS">

 

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^id="green">

Andreeaid="brown">, mamicaid="red"> de id="pink">[copil] Sebastian-Mihaiid="blue"> ( 10.09.2006 )id="limegreen">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

difera prin faptul ca are pe langa foarte putina cafea 3-5 mg o ciuperca Ganoderma lucidum, este si sub forma de ceai mocha, 3 in 1. mai ales pt bautorii inraiti de cafea ii ajuta sa nu se mai intoxice atat de mult si are si calciu, fier, fosfor, vit C, etc.

eu consum dar m-am inscris si ca distribuitor ca s-o iau la pret mai mic!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am mai gasit : BENEFICIILE consumului de ganoderma:

- actioneaza la nivelul celulelor, in intregul organism

- protejeaza organismul de boli si disfunctii medicale, da sanatate, vigoare si vitalitate

- reduce stresul, incetineste procesul de imbatranire si creste speranta de viata, este eficienta pentru toate grupele de varsta din leagan pana la senectute

- nu interactioneaza cu alte forme de tratament ci completeaza efectul acestora, inlatura efectele secundare ale medicatiei si usureaza tratamentul

- nu necesita dieta speciala. Se poate consuma liber neexistand pericole pt supradozaj

- fara efecte secundare, nu creaza dependenta, este destinata oricarei persoane sanatoase si oricarei persoane nesanatoase

Cafeaua Gano este singura cafea care poate fi bauta pe stomacul gol, fara efectele negative binecunoscute ale cafelei traditionale.Cafeaua, ceaiul si ciocolata pe baza de ganoderma sunt produse recomandate consumului zilnic, eliminand efectele negative ale cofeinei si adaugandu-le pe cele terapeutice ale ganoderma.Ganoderma actioneaza pozitiv asupra cauzei bolii, in mod indirect, activand si intarind sistemul imunitar astfel incat acesta va lupta singur cu bolile, nemaipermitand imbolnavirea sau reducand efectele unei boli daca aceasta s-a instalat deja.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...