Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Carnea din America


CrisaS

Recommended Posts

  • Răspunsuri 51
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu cumpar lapte organic de obicei si nu am avut probleme. Ei ce fel de lapte organic au? De la vreo firma anume sau il vind in nume propriu? Eu cred ca iau Horizon de cele mai multe ori, dar am avut si de la alte firme si nu am avut probleme.

Mai, dar nici sa intru in magazin nu ma lasa fara card? Nu e frumos din partea lor...

 

 

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu o inteleg. Cind am lucrat putina vreme la un spital din zona, unul mic si cam amarit (parerea mea), desi privat, putzea la aia de la cafeteria, de-ti venea sa-ti versi si matzele. Prima oara am zis: "Mmm, ce bine miroase, de abia astept sa merg la prinz acolo". Dupa ce m-am angajat si am inceput sa dau cu nasul de mirosul ala de gatit in fiecare zi, nu prea mi-a mai placut. Si era si exclusiv pentru angajati. Deci bietii vizitatori sufereau in liniste....

 

Alte spitale de pe aici nu putzeau in halul ala a mincare. Poate si din cauza marimii spitalului se simtea asa de tare. Fiind un spitalas mic, poate se extindea rapid mirosul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Ramona J

Eu cumpar lapte organic de obicei si nu am avut probleme. Ei ce fel de lapte organic au? De la vreo firma anume sau il vind in nume propriu? Eu cred ca iau Horizon de cele mai multe ori, dar am avut si de la alte firme si nu am avut probleme.Mai, dar nici sa intru in magazin nu ma lasa fara card? Nu e frumos din partea lor...


id="quote">id="quote">Ba logic , le spui ca te duci sa-ti faci membership:))))))Tragi si tu o fuga si vezi despre ce-i vorba , si daca-ti place iti faci card .Numai bine, CrisaCind nu ai ceea ce-ti place trebuie sa-ti placa ceea ce ai!!!http://tt.lilypie.com/7nGZm4.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...