Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Limo...de la Biborteni


krelia

Recommended Posts

Nu stiu daca e cea mai potrivita rubrica de postat mesajul meu, insa...imi incerc totusi norocul [:)] pliz help...[:I]...daca stiti cumva...unde gasesc aceasta beuturik miraculoasa..in supermarketurile din Bucuresti?.....am baut pt prima oara, vara asta, la mare, la noi si .... e tare buna [;)] Multumesc mult mult de tot! [pup]
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 41
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Si pe mine ma intereseaza unde gasesc bautura asta! De citeva luni de cind am vazut reclama in presa, tot am pofta sa o gust, dar nu gasesc absolut nicaieri, cora, carrefour, billa, buticuri din zona, nix frate! Dar sa nu-mi ziceti ca limonada facuta in casa e mult mai buna si mai sanatoasa, ca stiu.[:D] Am si eu o pofta de gravida. [:I]

 

------------------

Numai bine,

Natalia si Vlad

Sa faci o femeie fericita e foarte usor... dar si foarte scump.id="red"> [:D]
id="right">Poze

Lucrusoare pentru bb2id="orange">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

canne-marieid="purple">, mi-ati facut ziua!!! [pup]

azi, daca nu maine, cel tarziu, dau fuga in mega s-o caut pe limo, ca nu mai poci di pofta![:D]...si inca nu mi-s gravi [:I]

asa, e, iti dau dreptate, pot s-o etichetez ca fiind "cel mai bun sucuss" de pana acum....

Balbinaid="purple">, nu te impacienta, "limo-nesele" nu cred ca iti vor spune asa ceva [:D]... ca doar pofta e mare dom'le, si trebuie potolita [;)]

andreutzaid="purple">, mersic pt pont [;)]

 

dk trec saptamana asta prin mega, va tziu la curent [:I][:D]

 

 


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Unde ati baut la mare? Vreau si eu [;)]

 

Pozici superbe! [:D] Zambiti, va rog! [:D]id="Century Gothic">id="size1"> Un clic pour la forêtid="Century Gothic">id="size1">

I could give up chocolate but I'm not a quitter...id="Book Antiqua">id="size2">id="purple">

Click aiciid="size3"> pentru a primi zilnic bancuri in casuta de mail!!id="size2">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by LuisaTL

Buna,Am baut Limo si nu e cine stie ce. E acruuu...rauuuu[xx(] Nu mai vreau.Luisa


id="quote">id="quote">Nu cred pina nu vad /beau! [:D]------------------Numai bine,Natalia si Vlad
Sa faci o femeie fericita e foarte usor... dar si foarte scump.id="red"> [:D]
id="right">PozeLucrusoare pentru bb2id="orange">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu e acra.Mie nu mi s-a parut deloc acra.

Gustul este dulce - acrisor,dar mai mult dulce si are si pulpa de lamaie in ea.[pofta][pahar][pahar][pofta][pofta]

Balbinaid="size4">id="blue"> nu am mai vb de mult cum mai merge sarcina ? Daca mai intrii pe aici astept un raspuns,te [pup][pup][pup]'cesc cu mare drag si sunt un fan al deserturilor si mancarurilor tale.

 

annes

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...