Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Limo...de la Biborteni


krelia

Recommended Posts

  • Răspunsuri 41
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Sotiorul meu drag a avut azi drum pe la Ikea si mi-a spus inca ziua ca mi-a luat un Limo. Dar din pacate, inca n-a ajuns acasa, a trebuit sa treaca prin alta parte, s-a retinut, etc. etc. Deja mi s-au lungit urechile de atita asteptare. [:D]

 

------------------

Numai bine,

Natalia si Vlad

Sa faci o femeie fericita e foarte usor... dar si foarte scump.id="red"> [:D]
id="right">Poze

Lucrusoare pentru bb2id="orange">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum vreo saptamana am baut la cineva un suc asemanator cu ce era odata Aurora la noi, daca va amintiti... Eram copil cand beam Aurora (ca numai asta se gasea) si mi-a ramas gustul acela in minte...

 

Mmmmmm, as bea Limo dar nu gasesc la noi. Ceva gen Aurora nu stiti? Ca nu am retinut cum se numea bautura respectiva... si am si eu o pofta...[:D]

 

Ioanaid="red">

[gravi]id="limegreen">id="size2">id="size2">id="Comic Sans MS">13+

burtica

 


Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am baut si eu Limo... de fapt m-ati facut curioasa... e suuuuuuper buuun! Am gasit la sticla de jumatate in Piata Amzei... la o saormerie parca...lana Angst! am dat 3 ron pe sicla... f. multumita de continut...l-am intrebat pe vanzator de unde o procura...mi-a spus ca e secret![bruta]...si i-am spus clar ca vreau la sticla mare...raspunsul lui...noi nu luam decat sticle mici![alcool]Acum sa-mi fac drum inspre locatiile spuse de voi!!!![biz]

Ca taare buna e...si mai ales rece...

dany

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte buna, nu e acra, ci acrisoara, numai buna, zic eu. Totusi, nu mi-a placut sa vad prezenta conservantilor pe eticheta. Dar, atita timp cit nu beau 2 litri pe zi[:D], ci doar asa, de gust, eu zic ca merge.

 

------------------

Numai bine,

Natalia si Vlad

Sa faci o femeie fericita e foarte usor... dar si foarte scump.id="red"> [:D]
id="right">Poze

Lucrusoare pentru bb2id="orange">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragilor, n-am nici o veste [:I]..am fost si intr-un mega de pe mosilor..si in cora pantelimon...si nimic nimic.....pana una alta, am gasit un oareshce substitut...bunutz, pt gustul meu....ii zice Santal Lemon&Lime ....

...maine ajung prin Brasov, o sa-mi incerc norocul si pe acolo si daca da Doamne gasesc, clar plec cu un bax d-acolo [:D]

 


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...