Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicutze sexy (96)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 309
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ma bucur ca a trecut furtuna .... Intru foarte scurt ca trebuie sa fug sa fac cumparaturi, sa ma apuc de gatit, de facut praji. Am pus eu intrebare cu retete, vad ca nimeni nu vrea sa ma ajute cu ouale alea naiba sa le ia. Cu icrele m-a ajutat MIha. [pup] Merg sa curat zapada si apoi fuga la cumparaturi. Va pup dulce pe toate si ma intorc. Olga When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

banana merci mult dar nu de astea era vorba.... Astea de care zic eu arata ca niste ciuperci cu palarie din rosie si sunt asezate pe salata verde. Eu am presupus ca-s umplute, nu stiu daca nu cumva sunt doar fierte. Cami tu le-ai facut asa? Olga When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olga astea sunt ,doar ca trebuie sa le tai pe sus ,le umpli si apoi pui deasupra o palariuta din rosie . si pe rosie pui cateva brobonite de maioneza,sau branza topita etc. nu stiu daca m-ai inteles. le poti umple cu ce vrei,dar nu le tai pe lung. le tai pe sus cat sa poti sa le umpli. ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata. Olga,ce oua cauti? [:D] bey cu numele copiilor pe lista o lasam balta...faceti cum vreti dar eu cand voi pune mana pe lista imi sterg copii si numele meu.[amoras] nu am ce explicatie complicata sa va dau.numai ca acum cateva zile am avut o surpriza mergand intr-o vizita[bang] o gagica din vorba in vorba stia tot despre mine si asta de aici de pe dc[bang] a aflat toata gasca cat de activa sunt eu pe net[bang] a fost tareee usor sa ma identifice.nu ca as fi cine stie ce personalitate sau as vinde nu stiu cate kg de marijuana pe zi[alcool] dar aici ma simteam in siguranta,ma puteam `dezlantzui` linistita[bang] si acum ma simt urmarita [bang] Nu va suparati pe mine dar iarasi sunt intr-o pasa proasta[q] miki,merci pt sit.am tras ceva muzica. banana,vreau orice muzica noua ai pe computer. cand vom avea timp amandoua poate ma rezolvi[:D] astazi umblam dupa case.inca coketez cu ideea de a-mi construi casa visurilor mele[canada] tot umblu pe la constructori poate,poate ma convinge vreunul ca merita sa platesti pe o casa cat nu face[bang] in fine. pup.sa fiti cuminti[i] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...