Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicutze sexy (96)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 309
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata! va pup pe toate ! mai gagici ,nu ma stati sa tineti contul cine va baga in seama si cat de mult. eu va spun sincer ca mai uit ce a spus fiecare. important e ca suntem aici si ne simtim bine impreuna. Danelutza,sincer eu mi-as face o vacanta in Elvetia. esti o fericita ca stai acolo in casa aia frumoasa si cu peisajul ala minunat sub geam. Miha,hai ca s-a terminat concediul. Bia,nu dorm! Cami ,cand te trezesti da-mi un semn si rezolvam. Mmiha,bine te-ai intors. OLGA,LA MULTI ANI! gata,ca fug la Selgros. na,ca iar nu v-am bagat pe toate in seama,dar tre' sa fuuuuuuuuuug! ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau! [hopsieu] Dragele mele va multumesc pentru incurajari si..."va ailaviu" [:D]. Azi se pare ca mi-am mai revenit din socul de...a fi fost copac,m-am resemnat ca azi sunt caine! [:D] Si oricum nu eram virgina! [;)] Am luat o pauza ca sa caut niste raspunsuri,nu le-am gasit,dar nu-i timpul pierdut.Eu am timp sa astept. [hot] Cuscra draga,unde ai vazut tortul meu cu mandarine?Ca n-am zis nimic la nimeni de el! Cred ca in album,nu? [;)] Stii...m-am gandit sa-mi sterg albumul de poze si sa nu ma mai "laud" cu cofetareala mea.Prietenii mei se pun la punct pe net cu noutatile si p-aia se infiinteaza la mine la usa! [:D] Ia sa mai iau eu o pauza si de musafiri! [:-)))] Va pup Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Saluty, Mai fetelor tot ce ati spus e adevarat. Numai ca nah.... Cami-imi actualizez si eu muzica, iar de vineri pot trimite( stau mai mult pe net) Bia-da, pe salajence Mirela [pup], de vineri am liber 4 zile si vb pe mess. te pot astepta Miha-mi-au placut pozele tale cu bucatareala. sa stii ca nu te lauzi, e minunat ca stii sa gatesti atatea. ca eu ..... Doina-[pup] , iar a inceput vremea nasoala aici. sufla vantul dar nu asa tare si plouuuuua Danelutza-am vb cu colegu´ despre Elvetia, iar planul e urmatorul: prima data Romania, Spania si apoi Elvetia. de venit tot venim. poate aveti chef si veniti voi mai repede la noi [:D] pt.fetele care se intalnesc la Moeciu: daca suntem in tara ne primiti si pe noi la intalnire? nah ca ma bagai si io la intalnire Pupicutzi multi MIKI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...