Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicutze sexy (96)


Recommended Posts

neata! nu pot sa plec la munci pina nu va [pup] deci [pup][grup] si apoi plec linistita. da' chiar cami, ce face un nebun cu numele noastre? care poate nici nu-s reale[:p] miha, ce ai mama? unde pleci? pe noi cui ne lasi? biaaa, vrem pozeeeeee, pe privat, sa nu vada toti nebunii[:D] o zi frumoasa, pa pa [copil][url="http://www.tickercentral.com/view/64zu/3.png"]alexa [/url]
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 309
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata fetelor! Si la noi bate un vant infernal...te ia pe sus.... Mirela bravo pentru Robert ca a fost cuminte la gradi!Tin pumnii sa fie tot asa![pup] Si eu semnez....dar nu stiu pentru ce[:D]....Cami ne lamuresti? Na am fugit sa ma apuc si eu de treaba(ca pana acum am hranit si cumintit bebicii[:D]):spalat, macare, curatenie... Pupici!
Ioana[mamica] de[hagi] Alesio Andrei(08.10.2004)&[bibe]Nicolas Mihai(17.09.2006)
---------- Fetele bune se duc in rai iar fetele rele se duc unde vor...[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! bey ,eu nici nu semnez si nici nu semnez![:-)))] faceti cum credeti voi ca-i mai bine.oricum eu nu mai pot gandi de foame.al naibii slabitul asta! ma i-a cate o foame ,mai ales seara,de-mi vine sa musc din pereti .bineinteles ca urmeaza si durerea de cap . sunt o fericita! [bang][bang][bang][bang] Miha,unde pleci in concediu? te duci la munte? super ,ca au anuntat zapada. sa va distrati bine![pup] si la noi bate vantu,dar nu f tare . sau cel putin asa mi se pare mie. Doinita ,tu saraca de tine nu apari decat dimineata sa ne dai cafea. cat mai dureaza chestia asta cu opritul curentului? Cami ,daca mai vrei sa-ti trimit ceva spunemi ,ca am vazut ca merge repede. va pup pe toate si stau pe aici![pup] Danelutza,am vazut pozele tale! Doamne,ce dulce e Isa! si ce mandru e taticul de ea!e o poza unde se uita la ea cu atata dragoste si mandrie...... hai ,ca m-am intins ca plaga! stau pe aici![pup] ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...