Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicutze sexy (96)


Recommended Posts

banano, ce faci? si la noi sufla un vant de mama mama.si e rece si urat afara.ce vreme nasoala. miha , sper cu nu de la sexoase iti iei concediu.hai , baga un rand sa stim ceva de tine. cuscra unde esti?nu prea te vedem la noi.ce faci? sunteti bine? cami, te asteptam cu detalii despre obsedati. fetelor cand facem conferinta? va tzuc si mai vin................ Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 309
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bia- ce faci? se anunta vreme urata si in Zalau? am vb cu mama si a zis ca si-a luat tot din balcon. sa inteleg ca apare vantul si acolo? La mine a fost soare de dimineata, iar acum iar s-a intunecat si e frig. Inca nu circula trenurile. Copiii nu merg nici azi la scoala si gradinita. Mai multe stiri nu am. MIKI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu n-am chef sa ies din casa azi. poate diseara sa merg la cumparaturi. moama,ce foame imi e![q][q][q][q] ce vaca am putut fi sa ma ingras atat.[q][q][q][q]cred ca ma mancat tone de dulciuri si multe grasimi.[q][q][q][q]am pus atatea kg din august pana acum de-mi vine sa-mi jumol parul din cap. na ,ca m-am descarcat aici la voi. gata,nu mai zic nimic! Danelutza,mi s-a parut mie sau tu ai slabit mult? parca asa am vazut in poze. ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miki ,doar ulei de masline folosesc la salate si la gatit si prajit ulei de palmier. eu stiu toate tehnicile de slabit ,dar tot mi-e greu sa le pun in aplicare . mai ales ca imi plac dulciurile ,fripturile ,cartofii prajiti si slaninta cu ceapa . asta e! sufera baba la frumusete![vampa] ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

banano, baga dulciuri da fa sport.nu te infometa ca nu-i o solutie. bey, la mine acum e senin da tot sufla vantu. sper sa scapam de vijelie. va tzuc si mai vin......... edit: cauta cura de slabire cu inghetata.e betooonnnnnn. Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...