Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

cine si-a serbat zuia la clubul Bambini?


Recommended Posts

mamicilor ma intereseaza cateva info cu privire la onomastica baietelului de 2 anisori fiindca anul trecut vai de ziua lui si asa i-mi pare rau:( acum as dori sa ma revansez fata de printul meu mic si sa-i ofer o zi frumosasa am vazut anuntul la mica publicitate la clubul bambini stiti ceva?? s-au alte locatii? de MC DONALD stiti? si bine inteles si preturile va multumesc mult ionelaa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, Eu i-am facut baietelului meu(3 ani) ziua la MC DONALD"S si sa stii ca a fost super incantat.Dar am prietene care de la un an le fac zilele la copii la MAC si e OK.In primul rand sunt fetele de la MAC care au grija de ei,le arata fel si fel de jocuri,au o gramada de baloane,muzica,jucarii adica pt. ei e OK.Dar atentie trebuie sa te programezi cu aproximativ o luna inainte ,asta daca vrei in timpul saptamanii si cu un pic mai mult daca vrei in wekend.Succes si LA MULTI ANI!!!! valentina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da este asa: -meniu copii fara desert adica fara placinta ca oricum ei nu stiu sa o manance:80.000 -sampanie:120.000 -taxa copil:60.000 -tortul:200.000(parca) Si dupa aia la adulti fiecare isi comanada ce vrea si platesti Ii da la sarbatorit un cadou si la ceilalti copii cadoul de la hapy meal Cam asa sunt preturile oricum pe mine ma costat 2.000.000 si au fost 5 copii si 8 adulti. Oricum poti sa suni la ei si iti spun toate preturile dinainte. valentina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...