Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicutze sexy (97)


Recommended Posts

´neata Olga, Danelutza - la mine e foarte frig. cred c-o sa vina zapada. nu stiu sigur. de azi nu mai este vant Doina-drum bun si mult noroc. Va spun o faza haioasa de ieri. Noi ( vanzatoarele) nu avem voie sa schimbam bani. toata lumea trebuie sa cumpere ceva.ieri stau eu frumos in banca mea, vine un tip aratos . la 4 ace si ma intreaba daca-i schimb bani. el imi da bacnote iar eu sa-i dau monede ( sau monezi?) eu o tin intr-una ca nu pot, bla bla. el imi zice ca pot eu ca nu etc. in spatele lui sta o colega de-a mea si-mi face semne. eu o intreb ce e? s-a intamplat ceva? la care zice ea: ma scuzati sefu´ dar ea este colega noua si inca nu va cunoaste. el rade. io la fel, si-i zic:imi pare dar totusi nu va pot schimba deoarece nu am centi prea multi. el imi multumeste si pleaca. deci el, tipul aratos era sefu´ al mai mare. In pauza de masa au ras toti colegii: hahaha ce bine i-ai facut.suuper. eu nu stiam daca e bine sau nu. dupa pauza primesc un mesaj sa merg in biroul nu stiu care. ma gandeam ..nah acum am dat de belea. in biroul N ma astepta frumosul :-) felicitari Frau Pawlak, ati inteles bine regulile firmei alea alea. in fata lui avea dosarul meu. ma intreaba daca sunt nevasta lui Pawlak care e sef la cutarica ( colegu´ se ocupa de o casa de evenimente, deci amandoi lucram pt. acelasi sef, nu ala frumosu´ altul de vreo 70 de ani, care are multe afaceri deschise pe diferite sectoare ) io ii spun ca da, dar inca nu stie nimeni ( ma refer la sefii mei, aia 5) el imi spune ca stiu toti din firma. eu rosesc si zambesc.am mai conversat putin si dupa aia am plecat la locul de munca. toti colegii ma intrebau daca s-a intamplat ceva. eu raspund sec ....nu, e totul in regula. aseara ii povestesc colegului patania mea si-i spun ca sefu´ al mare e super de treaba, aratos. intr-un final imi zice colegu: ma bucur ca-ti place de el, dar sa stii ca e pe invers. Nah... pe mine nu ma intereseaza, doar ca mi-a lasat o impresie placuta. Si..... de sapt. viitoare mi se schimba tura. Ma duc de dimineata. Am terminat povestea :-) Olga- asa e la inceput cu jobul. dar mai tarziu emotiile si grijile trec.noi am facut reguli in casa. cine ajunge primul de la munca face curat. moooaama cat am scris. [pup] la toate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 309
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ma suna doina..era pregatita sa plece..moamaaa ce emotii are...ma apucara si pe mine...Haii doina capuu sus..io am incredere in tine..vei fi cea mai tareeeeee!!!!![bis] haiiii doinaaa..haiii Daneee[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [url="http://desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76543"]Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!![/url] [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Putin cu putin se aduna marea...[/url] "Nimic nu-i imposibil!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[biz][biz][biz] Asa am fost de harnicutza...ca o albina...[:D] Danelutza io nu stiu nici macar ce-s alea [iartama] Miha am executat Alba ca Zapada.Moamaaa ce super s-au intins foile...E f elastica coca.[bis] Acum am facut crema, astept sa se raceasca sa-i pun untul si lamaia. Bananooo da un semn.Cum stati cu mucii? [pup] Cam linste azi....[:D] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare sexoasele mele dragi! Mai un pic si o vedem pe Doina si pe Dan....[majoreta][majoreta][majoreta]!!!!! Noi cum ne-am trezit dimineata am si tras o fuga pana la casuta noastra sa vedem ce si cum....mai are de facut ceva finisaje si de dat cu lavabil tura 2(ca o tura a dat deja )....mai putin si trecem la shmotru....(moaaaaaaaaama ce groaza mi-e de ce mizerie va fi acolo....abia astept sa facem curat si sa ne mutam!). Ma duc sa vad ce-mi face banditul al mare ca de cand l-am pus in pat tooot da din gura.....parca-i moara stricata!(si asa face zilnic....pana adoarme[:D]) [pup] all Eu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...