Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minunatele Scorpiutze (41)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

laurici, daaaa...acum se vede...ce frumos l-ai facut...mi-a palcut taaare mult cum a inceput montajul cu burtika pictata[:D]si cu teolina cea frumuhsica care parca este o floricica si s[pup]e "deschide" pe zi ce trece...sa-ti traiasca minunea ce zambareatza monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daaaa acum s-a deschis si la mine. Cele mai tari poze? Teo cu baticutzul verde, Teo cu castile si piesa de rezistentza teo cu pampers in cap.To-ta-la!!! Sa-ti traiasca Lauriciule si sa te bucuri de ea.[pup] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fete....hop si oaia ratacita... First of all...cititi cum se scrieste...Laura mama,m-ai terminat emotionat cu montajul Teolinei!Am stat ca vitica la poarta noua si m-am uitat de vreo trei ori la grasunica voastra minunata...e TO-TA-LA...Sa fie sanatoasa si vesela mereu!Te pup ,mamico si felicitari pentru o printesica atat de reusita! Iri...saracuta de tine!Cred ca tare greu iti vine acum si cu burtik si cu Iris si cu baietelu' la purtator,draga de tine!Multa sanatate sotului tau si sa te intareasca Dumnezeu sa razbesti cu toate problemele.... Cuscrita scumpa,matale ce mai zici?Ce mai faceti? Nina...si eu ma bucur de primavara si de vremea frumoasa...cu virozele astea ma enervez,dar asta e primavara...Pupici la Kiki si tie! Nina2,Lory...si voua pupicei si sa fiti sanatoase! Monica si Georgi,multa sanatate la micutii vostrii si sa scapati cat mai repede de muci... Dragelor...scorpiuta de Luana mi-a facut un cadou de 8 martie asa frumos....am sa-i fac poza sa il vedeti.Asa au lucrat la clasa la gradi:a turnat doamna gips intr-o farfurie de plastic si copilasii au imprimat palmele in gipsul ala,apoi au pictat gipsul fiecare in ce culori a vrut...palmuta mea e rosie,evident....si a facut doua gaurele pe care a bagat un snur impletit cu alb si rosu....asa ca acum palmuta Luanei atarna pe perete,ca o creatie frumoasa artistica...Si mi-a spus si o poezioara cu mama de m-am scurs incetisor in scaunel ca sa nu se vada ca imi dau lacrimile... Iar varsatorul de Alex mi-a desenat o diploma pe care scrie:"diploma de merit pentru cea mai buna mama din lume" conceputa si colorata de el insusi... Joi,in 8 martie,a fost chef la lucru,iar vineri am avut liber...asa ca am tinut-o intr-un weekend prelungit...Eu si copiii am cam terminat cu raceala,in schimb Marius scapa turma in casa si e asa mofturos...mai rau ca Luana... Na,va pup fete dragi si sa auzim de bine.Vorbim! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

`neata dragi scorpiutze. Revin si eu dupa o "scurta" absenta. Am avut o gramada de griji saptamana ce a trecut. Am fost toti trei raciti bine, pitica a facut si febra vreo trei zile. Apoi m-am stresat sa fac rost de bani ca ieri a trebuit sa dam avansul pentru apartament. Acum ramane doar sa reusim sa vindem noi garsoniera noastra in timp util si la un pret rezonabil. Sper sa reusim. Ana, va pupam si noi [pup]. Cat de spre soti... si al meu daca stranuta numai o data deja zice "vai ce bolnav sunt...mor". [:D] Iri, multa sanatate si putere sa poti trece cu bine peste toate. [pup] Elena, cum esti? Sper ca OK [pup] Laura, pai Teolina bubulina ta este o adevarata printesica. Foarte frumos montajul. Sa va traiasca printesa. [pup] Monica, [pup] si pentru voi sa va faceti bine cat mai repede. Apropos de mucisori eu am rugat pe cineva sa imi aduca din Ungaria batista bebelusului. Asta in disperare de cauza ca pitica mea "muceste" la greu de mai bine de o luna si de asta cred ca tot face rosu in gat. De fapt nu curg mucisorii ci ii are acolo in gatut si sunt greu de scos. Iar pompita asta mica nu prea face fata si o chinui cu ea prea mult si nu scot mare lucru. Nina, [pup] si pentru voi. Va pupic pe toate [pup] si sa aveti o saptamana faina in continuare. Nina mamica de Renata Maria (15 aug. 2006) [url="http://photos.yahoo.com/ph/vbartan/my_photos"]Poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut dragelor! Eu sunt intr-o pasa de aia... ca drogatii, de la tratament! Ma vizitez intr-una cu medicul, ma monitorizeaza, insa tratamentul m-a facut o leguma. Astept sa intru in sapt. 37 si apoi imi tace capul, am un fix sa iasa bebelina in luna a 9-a. Ma opresc aici, nu scriu prea multe ca incep imediat sa ma plang si sa sperii pe cele care mai vor copii! Abia astept sa vad ca "Gabriela" mea e ok si sa ne vedem de viata in 4, care sigur e bestial de frumoasa - asa cum poate fi, cu de toate! Va pup, o zi frumoasa si calda! Elena Mami [gravi]33+ si "[url="http://www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC"]George"[/url] (6.09.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza. Ana super idee a avut educatoarea Luanei.Bravo.Ma bucur ca sunteti mai bine si nu mai aveti probleme.Asa zic si eu.Ne-am tinut tari toata iarna si acum primavara...am furat-o. Nina2 foarte bine ai facut ca-ti iei batista.E f buna i scoti mucii f bine cu ea.Bafta la vanzarea garsonierei si sanatate la tot familionul. Io-s pe-aci pana pe la 15 apoi o intind la scoala. [pup] [recevere] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, mai ce activitate intensa pe-aici... noi suntem binishor azi noapte chiar nu a mai tusit nici unul dar ziua tot tusesc vad...oricum urmam tratamentul si speram sa ne treaca...multumim de urarile de insanatosire. ano...ce frumoase cadouri ai primit de 8 martie...ce idee misto a avut educatoarea[flo]de alex al tau...ce sa mai zic...mare bandit sentimental[:D] elena[pup]burtica sia bia astept sa te linistesti sa sa intri pe la noi sa ne pove tot, tot, tot[:D] nina2, bafta la vandut garsoniera georgi[auto]vuuuuuum, vuuuum...[:D] va pup pe toate sa aveti o zi buna monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara! Fetelor va multumim din suflet pt aprecieri[asia] Anutza abea astept sa imi aduca si fi-mea cadou de 8 martie...te cred ca esti o mama fericita cind primesti daruri de la puii tai mai ales cind stii ca sunt facute special pt tine... Sa-ti traiasca !!! Nina2 si noi vrem sa facem pasul asta cu mutatul la 2 camere... unde ati gasit ap, in ce zona si cu cit? Noi vrem sa ne mutam in Cringasi sau Otopeni ...dar sunt niste preturi nesimtit de mari...asta e, cred ca stii destul de bine. Ai grija cu raceala! Monica de ce nu incerci cu oscilococcinum? este super bun si este homeopat..sper sa scapati cit mai repede de tuse ca tare rau mai este.... Va pupam si multa sanatate! Georgiana va pupacim si multumim pt aprecieri! Elena multa sanatate si sarcina usoara cit mai ai....un picut si il vei cunoaste pe BB[bebic] s-a trezit pa Laura si Teodora (28.04.2006) http://new.photos.yahoo.com/lv_panait/photo/294928804166012292/16
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lauriciule, anul trecut am incercat cu el si tot degeaba[bang]luni intregi cred ca am bagat in ei si tot muciosi, otitosi si mai stiu eu cum au fost[:D] am fost cu alex la dr si a zis ca stopam toate medicamentele fiindca este pe trecute...o sa-i mai dam miere, ceai cald...chestii de-astea...speram sa treaca cat mai repede. pupici si noapte buna tuturor monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...