Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minunatele Scorpiutze (41)


Recommended Posts

Buna dimineata dragele mele.... Monica,sa inteleg ca ai facut un tratament de imunizare cu Alex si Ruxi?Bine ca baiatu' isi revine,ma bucur mult!Cat despre banditul de Alex al meu,no comment...asta nu e bandit e taliban si terorist sentimental...cat cuprinde.[:D]Asa a fost de mititel,de cand a invatat sa vorbeasca,a vazut ca tine cioaca cu felul lui de a fi si dragalasenia lui si exploateaza la maxim de aproape 11 ani de zile.Si-asa va fi toata viata.Doar e varsator,deh!Da...si pe mine m-a uimit ideea educatoarelor cu gipsul si palmutele imprimate...Are rost sa mai zic ca am pisalit ochii?!...[:D] Laura,saru-mana!Sa va traiasca si voua sanatoasa ochioasa si grasunica de Teo!Ai rabdare,mamico...azi maine "te reversi" si tu ca mine p-aici cu povestea cadoului de 8 martie de la Teolina...[:D]hehehehehe...Sincer?!Abia astept sa citesc despre performantele studentesti de gradinita ale nazdravanei....hihihihihhihi...[:D] Da,Georgi...minunata idee...si sunt fooooaaaarte curioasa ce vor mai creea pentru Paste si pentru 1Iunie...Aveti grija cu virozele astea pacatoase...cum au iesit deja prin gradini salatele,ridichile si alte cele legume...o cura de ele nu strica...Cam scumpute in piata,dar o sa fac si eu asta...Uite d-aia ma oftic ca nu am si eu o casuta colea cu o palma de pamant...[:D] Si...cuscra draga,Elena...expre iti raspund la urma,caci cei din urma vor fi cei dintai[:D]...m-ai ucidirat cu montajul,femeie...Ce sa mai zic?[il]Sunteti frumosi rau !Iar George bebelus e total,beton...as fi tras poza din montaj de falcutele alea durdulii...Ma uitam cu uimire la burtika matale,cuscrissima...mey![:D]cand ai facut pozica aia nu cumva Gabrieluta mica era in plina activitate bebeluseasca?!Adica facea niste tumbe gospodaresti prin burticuta?Ca mi s-a parut cam deformata burtika,cam intr-o parte....Va pup,frumosilor si sa aveti parte numai de bine...Sa ne tii la curent cu noutatile! Na,dragi scorpiute....va pup[pup] pe toate si sa aveti o zi excelenta!Ma'c si eu sa-mi beau cafa,cum zic astia in Banat la cafea...[:D] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza.repede repede va pup ca-s incaltzata numai buna de dat afara pe usa.Plec la scoala si am o zi de-aia kkcioasa, obositoare....[q] Mey Ana de ce nu te apuci de scris carti ca ai un stil de a povesti...mareu imi aduci zambetul pe buze.[pup] Elena tin pumnii burticutza si sa-ti fie mai bine.[pup] duuulce. Va [pup] pe toate in ordine analfabetica si m-am caraaaat....[fuga] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]'NEATA FETELOR!
Am trecut si eu tot in viteza pe-aici...sa va pup pe toate si sa va salut!
ELENA, iti tin pumnii sa treci mai usor peste toate problemele legate de sarcina ! Hai ca mai ai un pic si te intalnesti cu bebelina!Te pup![pup]
LAURA, super montajul! Teolina e o frumoasa! Am votat-o si eu acum trei zile! Va pup![pup]
Fetelor, pe capul meu este multa alergatura asa ca de ultima suta de metrii...inca nu m-am apucat de bagaje doar am inceput sa strang ce bag in ele.In rest...cum le stiti...Alin tot cu muci si un pic de tuse...cam astea sunt noutatile.
Georgi, Ana, Monica, Adriana, Mira, Nina, Anina,Gaby, Iri, va pup si pe voi ca nu mai am timp sa scriu mai mult, va doresc o zi frumoasa si sa auzim numai de bine![pup][pup][pup]
Florentina & Alin Cristian (3.10.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Georgi,sper ca ziua ta kkcioasa sa se transforme incet-incet intr-o zi frumoasa.[:D]Mey,cu scrisul,nu esti singura care mi-a sugerat ideea...pe vremea cand inca mai scriam prin jurnalul de p-aici din DC...toate fetele care au citit mi-au spus asta.[:D]Recunosc ca m-am cam puturosit si n-am mai scris in jurnal,dar o sa-mi revin eu...Te pup![dual] Lory,si tie spor la treburi si pupici multi![dual] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, a trecut marti 13, e miercuri, Georgi... trece si asta si apoi vine joi... weekened-u'i pe noi![alcool] Ana, pai tumbe face intr-una si tot pe stanga, de asta ai vazut tu asa burta deformata, cand doarme, am burta normala, dar se stia pozata si... trebuia sa se evidentieze. Daca George a dansat pe dreapta, asta mica e toata pe stanga si tot asa vrea sa si dorm, chit ca eu ma sufoc. Sa stii ca si George m-a facut sa bocesc cateva ture, ba cu poeziile alea de la gradi, cantecel si cu... tablouasul pe care l-a lipit cu 8 martie. Suntem normale, draga mea, de asta bocim cand ne emotioneaza. Nu iti zic ca acum mereu ma striga "mama buuuuunaaaa, mama draaaagaaaa" si vine si ma pupa si tot imi spune cat de dor i-a fost la gradi de mine... Maimutoi, asta e adevarul, face asa sa il las in pace sa se desfasoare intr-un mare haos in camera fara sa ii zic nimic.Si are numai 4 ani jumate... pana la 11 cred ca...[alcool] Monica, sa stii ca eu tot cu miere il tin acum pe George si propolis, are ceva mucisori, dar... nesemnificativi. Nu am mai vrut sa ii dau nimic tratament ca m-am saturat si eu. Cata vreme si eu sunt racita inca si tot asa ma tratez... probabil si din cauza mea nu ii trece cu totul. Lory, te asteptam acasa, sa imi trimiti numarul, sa nu uiti! (am sa iti scriu intr-una)! Laurici, acum un an te pupam eu la greu pe burtica ta frumoasa, si acum ma topesc cand iti vad grasunica! O dulceata de copil, sa o mananci![pup] Nina2, ti-a ajuns "batista", sunt curioasa cum e, mi-as comanda-o si eu, ca si la George ne-am chinuit cu pompita, noroc ca de mic l-am invatat sa sufle, si ne mai ajuta, dar acum nu stiu ce copil voi avea! Nina, ce mai faceti? Cristinuca sper ca e bine cu glicemiile si stati mai mult pe afara![pup] Fug, ca am ciorba pe foc si apoi iar trec in pat... bucuria mea[alcool] Va pup, o zi frumoasa, Elena Mami [gravi]33+ si "[url="http://www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC"]George"[/url] (6.09.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, fetelor.ieri am venit de a bucuresti.luni ne-am operat la 8.30.a durat foarte putin, a stat mai mult la bloc operator sa se trezeasca. a fost foarte greu sa-l nu ii dau nimic de baut.ne cauta peste tot.dupa operatie a gemut un pic dupa care a adormit.nu a vomat deloc.s-a si jucat dupa operatie.la 3 ne-am externat ca ne-a vazut dr si a zis ca e totul ok.insa a facut la plecarea din spital criza de plans ca era terminat de oboseala.noroc ca spitalul era la 5 minute de unde am stat in bucuresti.si am ajuns repede si l-am culcat.4 ore a dormit.plus toata noaptea.nici nu s-a cunoscut ca l-am operat.era vioi si facea acelasi prostii de dinainte.am vazut si vegetatiile, mi le-a aratat dr.ca un mat.au zis ca erau mari si infectate.am avut peripetii insa cu masina, ca abia am ajuns la spital luni dimineata.s-a dus de tot ambreiajul de am scos toata cutia de viteze, ni s-a stricat pompa de benzina si ieri pe drum spre cta ni s-a infundat un furtun la uleiul din motor.noroc ca s-a aprins becul in bord ca altfel calam mototrul.5 mil ne-a costat sa reparam masina in bucuresti ca nu aveam cu ce sa venim.in rest suntem ok, am scapat, si-a cam dat programul peste cap.cred ca il jeneaza un pic cand mai tuseste noaptea, dar in cateva zile ne revenim.va pup pe toate. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/nastasie_adriana/my_photos"]albumul meu[/url] adriana&[copil]razvan 01.11.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna, scorpiutze dragi. Adriana, ma bucur mult ca Razvan a trecut cu bine peste operatie. Multa sanatate si refacere cat mai rapida [pup] Laura, eu nu stau in Bucuresti, deci nu te pot ajuta cu preturi la apartamente. La noi scorurile sunt mult mai mici. Noi l-am luat la 80.000 RON si sper sa iau pe garsoniera vreo 50.000 RON. [pup] si voua. Elena, maine intru in posesia batistei si iti zic cum a fost. Dar oricum asa cum a zis Adriana cred ca e buna si eficienta. Dupa parerea mea este mult mai traumatizanta pompita asta obisnuita pentru ca dureaza mult mai mult pana scot ceva. Va pupic pe toate si va urez noapte buna. [pup] Nina mamica de Renata Maria (15 aug. 2006) [url="http://photos.yahoo.com/ph/vbartan/my_photos"]Poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...