Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mai fetelor, e mult si nu prea, sa stiti. E asa mult din cauza materialelor pe care le-am ales noi. E ceva mai scump decat palul obisnuit, nici ei nu aveau pe stoc, trebuie sa ne aduca pe comanda. Si la dulap sistemul de inchidere il importa din Germania, e ceva ce noua ne-a placut foarte mult si e mai scump cu 3 mil. de usa decat cel obisnuit. O sa vedeti dupa ce e gata. M-am tot gandit si eu si m-am tot razgandit, am niste prieteni chiar care au o fabricuta de mobila (Laura, cine stie, or fi aceeasi cu cei pe care-i stii tu) si tot la tehnoprod am ajuns. Poate e mult, dar, sincer, m-am si saturat de umblat si macar in ei am incredere. Si ceva din magazin, mobila de serie adica, la mine nu se potriveste (sifonierul, de ex., l-am facut pana in tavan). De acum, faptul e consumat. Lora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora Ilona o cheama pe tipa cu mobila pe care o stiu eu. Ne-a facut si noua o noptiera si dulapul in care tin hainele copiilor. Noi am inchis balconul in toamna 2005 si ne-a costat cam 11 mil. Tehnoglass cred ca se cheama firma. Nu stiu exact, ca eu eram la tara cu copii cand a rezolvat sotul problema. Laura [mamica] de shtrumphi, [bonjovi] Rares si [zana] Bianca 13.06.2005 [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, ce fata mare ai!Sa-ti traiasca.Ce-ti doresti sa fie urmatorul? Laura, tot pt. Stragab lucreaza si sotul meu. Cum o cheama pe veriosara sotului tau? Ea lucreaza in Piatra Neamt sau in alt oras? Si Lara vrea in brate si la fel ma dispera. Face asa numai cand iesim prin fata blocului, se plictiseste si atunci ... hop ... in brate. Daca mergem in parc si are pe ce sa-si consume energia, nici nu ma lasa s-o ating. Nu cred ca exista leac la asta- Eu am lasat-o sa urle, insa ti se face mila de ea, s-o vezi cum alearga dupa mine, sa ma prinda. Pe strada vad multi copii care cer in brate. Altii stau cuminti in carucior, altii merg cuminti de manuta ... acum, o trece si faza asta. Lora, daca va permiteti si sunteti multumiti, cred ca e bine sa ramaneti la tehnoprod. Mobila pe comanda e mereu mai scumpa si daca materiale de buna calitate ... o sa aveti super in casa. Ianusca, cum se mai simte Ian? o seara frumoasa Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehe, Laura, da, Ilona si Catalin sunt prietenii aia ai mei, deci sunt aceeasi cu cei pe care-i stii tu. Amandoi au lucrat la tehnoprod inainte. Ce fac vizigotii? Nu ne mai povestesti nimic de ei? Adriana, da, asa ma simt mai in siguranta, cu firma asta, asa am eu senzatia ca e mai bine si sunt mai linistita. Fetelor, si Iustina vrea in brate. Uneori fac fel de fel de diversiuni ca sa nu o iau, dar tot carand-o in brate sfarsesc. Mai ales cand incepe: "mama, au, au, doae patele" (asta de la mine o stie si o lanseaza de cate ori e cazul, mai ales cand o pui sa vorbeasca la tel. si nu are chef, de parca spatele are legatura cu vorbitul la tel.). Lora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora sa inteleg ca e una din bolile generale faza cu ceapa? Dana oricum arata un pic mai bine. Sper doar sa nu mai faca figuri la mancare. Are zile cand mananca bine si zile cand se prosteste. Acum vreo 3 zile se incapatanase sa nu manance vreo 2 zile, dupa care noaptea s-a trezit de foame. Acum vad ca si-a revenit. Adriana eu as vrea un baietel(de mica tot zic ca voi avea o fata si un baiat), dar sotul vrea tot o fata. Dar orice va fi e ok. Sa fie sanatos si asta compenseaza cam tot. Laura nu stiu cum de n-o jena la ochi ceapa. Dar daca nu s-a plans e ok.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello Am fost si in K. ,mare inebuneala,probabil ca atunci mergeau toti ca ieseau de pe la serviciu.Fac si eu ca Ana,peste o sapt ma duc sau la prima ora cand nu-i nimeni [:D],nici n-am apucat sa strabatem peste tot si nu l-am luat decat pe Paul cu noi,ca daca era si Ana sigur nu reuseam nici jumatate sa vedem.Dar cica ar fi niste reduceri intre 20-20:30 si intre 13-16 dupa amiaza,voi ati auzit de asta??? Lora daca e de calitate e normal sa fie mai scumpa,dar probabil ca e si durabila,si cand ai copil mic trebuie sa tina [:D] Adriana probabil cam toti au perioade din astea,a mea se prostea azi ca vrea si ea in brate,am luat-o dar f putin,am zis sa nu fiu rea [;)]O sa treaca si faza asta [;)] Dana si cei mici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...