Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata . Mai dar nu prea a fost activitate pe aici in week-end.... Nici eu nu am avut timp de net. Am avut musafiri, Andrada a racit, nu tare dar destul cat sa ma puna in priza. Azi nici nu am mai dus-o la camin, e la mama mea dar la 2 mi-o aduce la servici ca are treaba [alcool] [bang] . Dana e foarte bine cu o fetita mare. Mergem amandoua la plimbare, prin magazine, la cofetarie. Are parfumul ei, rujul ei. Dimineata cand mergem la camin o imbrac (intotdeauna asortat), ii prind parul (cu clamite in culorile de pe haine), mananca ceva, o parfumez, o rujez si apoi plecam [:D] . Prin imbracatul asortat am incercat sa o invat cum sa isi potriveasca hainele, sa nu le puna ca nuca in perete dar ca sa fie imbracata. Mie imi plac hainele, spre disperarea sotului meu, si chiar daca nu am toate hainele dupa ultima moda cel putin sunt alese cu gust spun eu. Dar multe din ele stau in dulap ca de cand o am pe Andrada blugii sunt la mare cautare. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la mine!! Criss multam' de cafea!!Inseamna ca sa tot ai fetite [:D]!!Eu insa ma bucur ca am pereche,asa ca pot experimenta ambele cazuri [:D]Sanatate fetei tale,a mea la fel vad ca e un pic fornaita,i-am dat oscilo la greu,Paul e acasa de cateva zile,nu l-am mai dus la gradi,parca mi-e frica sa nu raceasca,asa ca-l mai tin un pic acasa! Va doresc o zi minunata in ciuda vremii de afara,brrr!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bai, da' voi n-aveti somn, ca eu dorm in picioare! 'Neata! Vad ca ati avut ceva activitate, nu gluma! :) Multumim pentru cafeluta, Criss! Ce super-model e fetita ta! Foarte frumoasa si imi place ca are o tinuta de vedeta, f. eleganta! Sa-ti traiasca! Fetelor, am fost in Iasi in week-end, a fost f. fain, am cheltuit o gramada de bani in metro, dar nu stiu pe ce exact, am fost in mall, unde bubu a fost foarte fericita! Si, ce e mai important, ne-am intalnit cu Adriana, cu Lara, cu sotul ei si cu bunica din Bucuresti! Foarte draguta familie, mi-a placut de ei mult, abia astept sa vina in Piatra! Lara e o dragutica si o cataratoare, pentru varsta ei se tine foarte bine si se "baga" peste tot. O sa pun o poza cu ea mai tarziu. O zi buna! Pupici! Lora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...