Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (14)


Recommended Posts

Laura, la durerile de masea care nu cedeaza iau Fasconal! Incearca, poate iti trece! EDIT: Acu' vazusi ca ti-a trecut nenorocita de durere. Nu citisem ultima pagina. Bine ca ai scapat de ea! Don't talk unless you can improve the silence! Mami [indecis]&minunea mea [zana] ( mai 2004) [*][*][*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata. Nu am prera mult timp asa ca o sa fiu scurta. Si la Andrada la fel era pielea. De asta v-am si intrebat atunci despre ce bubite vorbeati voi ca Andrada nu avea decat pilea rosie si foarte aspra pe manute doar. Mie mi-e dat sapun sanosan parca se cheama si l-am luat de la Ardealul. E vreo 150.000 lei dar iti ajungefoarte mult. Eu i l-am taiat in 3 si am pus la baie doar o bucatica ca e prea mare pt ea. Reastul le-am pastrat. M-ia dat o lista cu niste creme de pe la 2 firme si tot la Ardealu le gasesti. Eu nu le-am mai cumparat. Am dat-o cu unguentul care mila dat si i-a trecut si o mai dau din cand in cand cu o crema grasa de intretinere. Atat. Pana acum e bine. Incearca intai cu ce ti-a dat ca sa ii treaca si apoi mai vezi daca le cumperi sau nu. Nu stoiu daca ai inteles ce vreau sa zic. sant grabita si vrea sa spun multe. Poate ne intalnim si vorbim atunci. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Laura, si Iustina are probleme cu pielea, cica e tot atopica, exact cum descrii tu. Mie mi-a zis sa o dau cu pimafucort de cate ori are probleme, insa ea are mereu dupa baie, asa ca trebuie sa cumpar mereu creme...cum nu o dau, cum iarasi e aspra pielea si rosie. A, si mai sunt niste produse cosmetice de la avene, care erau f. scumpe si nu prea dadeau asa mari rezultate, sincer, asa ca am renuntat la ele. Adriana, nu cred ca sunt mai scumpe in Piatra decat in Iasi, depinde de unde cumperi. La Kaufland sunt ca la metro, de ex. Pampers-ul costa tot cat zici tu. Si e bine sa nu schimbi firma la pampers si servetele umede, ca se irita, exact cum s-a intamplat. Lapte eu ii dau LaDorna sau Fulga, la cutie, pasteorizat, cu 1,5% grasime. Criss, de la ce firma va puneti termopan? Si noi trebuie sa inchidem balconul. O zi buna la toate fetele! Lora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am plecat la Dana la masa [:D]. Am avut foarte mult de lucru la servici. E inchidere de luna si preiau si noile atributii din mers [bang] . Sunt franta. Noroc ca Andrada e la maica'mea. Am ciugulit ceva, mi-am incalzit un pahar de lapte si mi-am pus niste muzica mai de suflet si ma relaxez putin pana vine sotul de la antrenament, apoi ma duc sa cumpar un cadou. Lora am fosr doar la IZOTEC, ca tot iei mi-au pus la apartament si sunt foarte multumita de ei, dar pentru casa am sa mai caut oferte ca e sufrafata mare si vreau ceva reduceri. La izotec daca comanda e mai mare de 1000 euro reducerea e de 20%. Iar pe mine la casa ma costa cam 3000 euro. Dar nu vor sa mai faca nici o reducere. Asa ca ma mai interesez si in alte parti. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu la apartament am un balcon mare la bucatarie si sufragerie pe care l-am impartit in 2 cu usa la mijloc. La bucata de la bucatarie am pus termopan acum 2 ani ca am scos usa si geamul si am venit cu bucataria si pe balcon. La cealalta jumatate de la sufragerie vreau sa pun acum. Are 4,20 m lungime, 1,80 m latime si 1,80 inaltime. Pentru aceste dimensiuni cu reducere ajunge la 860 euro. La bucata cealata de la bucatarie care e mai mica nu mai stiu cat am dat. Aa, reducerea o fac doar daca platesti tot odata. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Sunt si eu pe aici, dar nu prea am fost in apele mele azi. Nu ma simt prea bine si nu am nici un chef. Apropo de ce va spuneam aseara, binenteles ca socrela s-a dat azi cu parerea ca totusi, ar trebui sa ii dau lapte de alimentara vreo luna-doua. Ca ce, stie doctorita aia chiar tot?![alcool] Lora, azi am fost eu bucatareasa, asa ca am acum la cuptor o fripura de vitel (cu mirodenii si vin .. o nebunie!), fierb cartofii pt piure si am scos si niste muraturi sa te lingi pe degete. Am si un vin bun ... Desert nu am , dar vine Dana cu negresa [;)] Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...