Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Adriana, lasa ca o sa iti aratam cand vii la Piatra. [:)] Tare frumoase sunt pozele pe care le-ai pus. Am fost si eu in Germania intr-o gradina zoologica adevarata, nu ca la noi...aici nu se poate numi gradina zoologica. Lara e o draguta, mai ales in pozele alea in zapada...si mi s-a facut un dor de zapada...de parca nici nu-mi era! Sa va traiasca si sa fiti fericiti impreuna (si sa dea Domnul sa gasiti apartament, ca sa nu fiti nevoiti sa stati in gara - glumesc, bineinteles, lasa ca va luam la noi) [:D] Lora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca nu sunteti asa de prapastioase ca mine.Poate eu am trecut prin prea multe cu puiutul meu.Oricum eu duminica n-am cu cine sa-l las pe Ian(bunici si sot plecati), asa ca nu am decat doua variante: sa vin cu ian sau sa nu vin . Stiti cum va fi vremea?Daca va fi bine probabil ca vom veni.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

F faine pozicile [pup] Larei!!Cand am deschis eu linkul nu am apasat ,am zis ca poate nu sunt publice [;)]! Ianusca mie personal mi-ar placea sa veniti,nu esti singura care a trecut prin multe baiatul,si eu cu Ana am patit la fel,mai ales de la 2 la 6 luni,poate de aia e si un pic mai bagata in seama(dar am zis ca nu mai vb de atmosfera de la noi din casa[bang]) asa ca te rog muuuult de tot sa ajungeti si voi duminica pt ca vreau sa va cunosc si bineinteles ca nu sunt singura[;)] Ana mea deja se simte mai bine [bis] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...