Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

In primul rand vreau sa va spun ca ma bucur nespus ca am reusit sa ne intalnim si sa va vad pe fiecare "in realitate", chiar daca nu am apucat deloc sa stam de vorba. Toate sunteti niste doamne frumoase cu copii frumosi si scumpi. [pup] Pacat ca a fost asa aglomerat si asa multa agitatie. Ai mei cel putin au fost cam speriati de cei mai mari, care tipau, se mai impingeu, alergau pe acolo. Cand sunt in elementul lor, sunt mult mai linistiti si mai dezinvolti, nu asa de agatati de poalele mele [:D]. Ana cand am ajuns cu Rares acasa, Bianca lua ultimele linguri de mancare din castronel (pe care tati a zis ca l-a facut plin ochi) si se batzaia in ritm de Beby Einstein. Rares a mancat si el, s-au mai topait prin casa o bucata si dupa 13 au adormit. Deci era problema de agitatie si atmosfera acolo. Acum fac mancare, dar mai tarziu, daca ma lasa shtrumphii, pun si pozele pe care le-am facut. Va pup pe toate si inca odata, ma bucur ca va cunosc [pup] Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ma bucur ca ne-am "cunoscut" si imi pare rau de agitatia si incidentele de acolo (mai ales pt tine spun Laura25 - nu stiu ce a fost in capul li Ares ca el nu e asa agresiv- cred ca a luat "aminte" la cei mare de la aniversare ca prostiile le retine tare repede) poate reusim sa ne intalnim si noi fara bebici sa stam cu adevarat de vorba si sa ne cunoastem ca asa...am stat de paza la copii nastasacarmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, doarme bubulina mea, asa ca am reusit sa intru putin pe net si sa fac mancare in acelasi timp. Iustina a adormit pe covor, in living, nu i s-a mai intamplat pana acum...[:)][:D] Ma bucur f. mult ca ne-am cunoscut, copilasii toti sunt niste dragalasi, abia astept sa ne revedem...deja! In martie sper sa ne vedem si cu pisicuta si matei si ionela si alex si adriana si lara, sa fim in formula completa, asa cum se cuvine, nu? Eu propun ca atunci sa inchiriem noi cip-savinul, ca sa ne putem desfasura in voie. Oricum, a fost frumos ca ne-am intalnit. Am facut poze, dar le pun maine de la serviciu, ca acasa zapp-ul merge f.f.f. prost (aviz amatorilor) Va pup pe toti!!!!!! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ma bucur tare mult ca ne-am cunoscut, desi nu am apucat sa stam deloc de vorba. Sper sa ne revedem cat de curand in conditii mai linistite si sa am si eu un ajutor ca sa nu stau numai eu de coada lui Ian.Pentru mine a fost destul de obositor mai ales dupa ce am carat la puiutul meu de imi tremura mainile.Nu stiu daca am apucat sa va cunosc pe toate.Lora ai fost si tu? Scuza-ma dar cu agitatia caldura de acolo nici nu mai stiu bine cu cine am vorbit.Asa se intampla cand esti noua intr-un grup.Dar promit ca voi recupera.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q]ce rau ca n-am fost si noi acoloooooo ... am vazut pozele Danei. Toti sunt tare draguti. A fost si Ianusca cu baietelul pana la urma? Locul de joaca pare mare, mi-a placut, abia astept sa-l testam si noi. Lora, asteptam si pozele de la tine. Si noi am fost azi in Moldova Mall, in Iasi, unde este un Kidsea, mai mic ca in Julius Mall si cu mai putine jucarii. AM vrut sa evitam aglomeratia, ca aici vin mai putini copii. Lara nu prea a avut insa chef de joaca. A dormit cam putin la pranz si e cam somnoroasa, cred ca la 19:30 merge la culcare. Va dorim si voua somn usor si un inceput de saptamana bun! Adriana si [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi pare tare bine ca ne-am vazut. Chiar am observat ca am fost destul de vorbareatza.[:D][pup] Totzi copii sunt frumosi, desteptzi si cu personalitate.[:D] Mai mult am stat de vorba cu Andrada. Ares era tare preocupat de a se da pe topogan, dar pana la urma i-a dat Casandrei 2-3 pupici.[:D] Ian era tot un zambet. Ana stiam ca nu va avea stare. Ma asteptam ca fiimea sa se mai dea la careva, dar a fost cuprinsa de conversatiile celor mai mari. Rares si Bianca cred ca vor mai creste si se vor integra bine. Incidente era de asteptat ca vor fi, dar important este sa nu le bagam prea mult in seama. Sigur nu vor fi ultimele. Pisi burta abia se vede un pic. Mai astept sa creasca ca sa se vada ceva. Sanatate multa puiului tau.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ne bucuram ca v-am cunoscut si speram ca aceste intalniri sa fie mai dese ca sa ne putem cunoaste mai bine. E drept ca am cam uitat cum e sa ai un copil mic si greu de stapanit, care vrea sa se manifeste si el, dar nimeni nu-l intelege. Poate ca data viitoare v-om avea mai mult timp pentru conversatii. Ideal ar fi sa venim cu taticii care sa se ocupe de copii, pentru a ne putea si noi desfasura. Dana nu trebuie sa te simti cumva stanjenita de felul cum a evoluat situatia dintre copii, pentru ca la varsta lor e firesc sa se manifeste asa. Probabil ca nici noi nu eram altfel, doar vremurile erau altele. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,ma bucur si eu ca ne-am cunoscut(de fapt pe o parte din voi le stiam deja),am fost un pic nervoasa,mi-a trecut,cu ce harmalaie era acolo si la cat de cuminte a fost fii-mea cred si eu [bang],va spun,mi-a fost tare greu s-o scot de acolo,dar pana la urma am reusit [:D]Data viitoare cu siguranta voi veni singura sau doar cu Paul,sa va arat ca am si baiat cuminte [;)] Ianusca ma bucur ca ai putut ajunge si tu,moama esti asa de slabuta(in sensul bun si mai ales dupa o nastere) te cred ca ti-a fost greu sa-l duci pe Ian in brate!! Poze nu prea am apucat sa fac,m-a lasat si bateria dar nici nu mi-a mai trebuit spre final ,ca sarisera doua pe mine [blabla],imi pare rau,cred ca trebuia sa o leg pe Ana de scaun langa noi la masa [bang] Adevarul e ca pana astazi n-am avut probleme de acest gen,toate au un inceput,nu??[alcool] Gata!Vb dimineata,noapte buna [recevere] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...