Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Singuratatea in doi nu-i de noi


Recommended Posts

o sa facem un turneu prin tara al bautorilor de cafea de pe D C. sa vezi atunci distractie!!!pana atunci bucurestencele se intalnesc la cafelute si noi provincia ...le citim povestile despre intalniri .nici astea prea ...pe larg ,nu vezi mai Gabi ce laconica e Tonsis?[cit]

 

dana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns
elyda....eu dau cu cafeaua dar eu nici nu beau cafea..au baut doar musafirii...eu beau un carcalete compus din un pic de ness,capucino si lapte. dar cu masina ...le am....acum m-as urca si as pleca oriunde din bucuresti.le am cu drumurile si am asa un dor de duca....eu sunt vesela cand mi se umple casa de prieteni,ca asa sunt obisnuita.cred ca din cauza depresiei...cand sunt singura nu am elan...[olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! [hia]

Am fost ieri la Danutza care ne-a tratat cu o cafea delicioasa, este o tipa super dragutza si are doua fetitze absolut minunate [hippi](pe care din pacate le-am vazut doar in poze).

Fetelor, ca o mica barfa, ashea, ca intre fete, [:D] Tonsis are un talent exceptional la creatie vestimentara id="size1">

Trebuie sa reeditam intalneala, neaparat [pahar]

 

 

Elle_seb

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by elyda

FETELE...ELLE_SEB BATE SAUA SA PRICEAPA...LUMEA!mai...ele_seb noi venim dar cand ajungem ce te faci cu noi? ca suntem tinere si nelinistite!!![colegi]dana


id="quote">id="quote">Da' ce te face sa crezi ca io-s vreo baba? [:D]Vrei sa vedem care danseaza mai abititr pe mese? [ispita] [cheers]Elle_seb
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...