Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

40 cu + sau - (cap.29)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ina, n-am avut vacanta, dar mi-am scos cateva zile de concediu. Micutei mele ii face bine cand suntem plecati, dupa o saptamana e total schimbata.

La cafea vin si eu maine dimineata, nu de alta dar imi place mirosul:)

 

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

`neata fetelor! Pe Oana am reusit sa o bag in pat la 11 jumate:) ca de ..trebuie sa ne culcam toti! Nu stiu ce am sa ma fac cand o sa fiu doar eu cu fetele[help]. Mai am o gura de cafea si o tigara si am plecat la treaba. Va pup si sa aveti o zi frumoasa

 

pozne-npoze

Cristiana, closca de pui Diana (29 sept.1991) si puisor Oana (18 iul.2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dea! De cateva luni ma "pregateste psihic" ca pleaca in Spania[:)] sau unde-o fi, si ii spun de fiecare data ca de abia astept clipa (daca ar stii el ce se ascunde dincolo de vorbe[:(]). Azi am avut un soc. Trecuse pe la magazin o cunostinta (cadru medical) si veni vorba de osteoporoza si tot ce tine de ea. Cred ca pentru prima oara am realizat ca ma apropii cu pasi repezi de ........varsta a 3`a????[soc] [url="http://photos.yahoo.com/ph/christin_chris/my_photos"]pozne-npoze[/url] Cristiana, closca de pui Diana (29 sept.1991) si puisor Oana (18 iul.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella,viata e buna si la 20 si la 40 si la.... imp.e sa fii sanatos si sa nu-ti amorteasca spiritul.Vad ca esti de-a noastra ,asa ca te asteptam. Gabi ,parul grizonat e sexy la barbati,la femei nu-mi place.,oricum n-am nici un fir alb [:p].si daca as avea l-as vopsi. Marami ,cam asa ceva ni se va intampla ,osteoporoza ne pandeste[bang]. Am tot citit ca e bine s-o previi,sa iei tot felul de leacuri ,sa papi vegetale si lactate ,carne mai putin,dar eu nu fac din nici unele. Acum am un fix:ridurile de sub och; pielea e tot mai subtire si nu mai are elasticitate[q][q] ce sa fac???? Ina mama lui Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa e...sint de-a voastra...inca citeva zile si 41 hop.

Si eu sint bine de tot grizonata insa am grija ca din cind in cind sa-mi fac suvite blonde asa ca nu se vede.

Si eu sint singura cu doi dintre copii. Sotul e plecat la Moscova si fiica cea mare la armata. Miine se intorc ..bineinteles fiecare din locul cu pricina.

Cit despre cafea...zilele astea am baut-o singura si preparata de mine...singurica[olala].

Cit despre virsta??? nu as spune ca am x ani insa dupa razboiul de anul trecut am o senzatie stupida ca timpul trece si nu apuc sa fac nimic si culmea e la sfirsitul zilei ma simt "goala sufleteste". Sper ca voi nu aveti aceeasi senzatie ...id="Comic Sans MS">id="size2">id="purple">

 

"Un sfirsit e un inceput..."

 

ella&com.id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...