Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

40 cu + sau - (cap.29)


Recommended Posts

Bine, Doina ca mi-ai luat-o inainte !!Sper ca vestile bune sa se adevereasca cat mai repede!

 

Marami ,Cristina mea are 8 ani,asa ca nu mai face nazuri prea mari cand plecam de undeva,important pt.ea este sa o duci pe undeva ca e mare

plimbareata ,ii plac locurile noi,oamenii ,copiii,are o fire f.activa.

 

Gabi,acum am remarcat ca ambii copilasi sunt din mai {luna},luna florilor ,ce frumos !Ati fost la iarba verde?

 

Lilach,ce mai faci,am vazut ieri la tv. ca la turci a fost tambalau de

1 Mai ,ceva cu presedintele ales care e islamist? si ca turcii se tem ca se vor intoarce la fundamentalism.Doamne ce vremuri traim !

 

Eu ieri dragele mele ,am pus castravetii si rosiile in gradina ,acum ma omoara spatele ,de-abia mi-am salvat unghiile,am spalat ceva hainute cu mana in dim.asta ,ca imediat trebuie sa merg la servici

si n-am chef!

 

Ne mai auzim noi astazi ,sper!

 

Ina mama lui Cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ina si eu sper sa ne contacteze cineva!mai asteptam pana luni apoi o sa incercam noi la postul de televiziune!Va pup ! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro"]Redati-mi viata![/url] [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Putin cu putin se aduna marea...[/url][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor. Vad ca iarasi sint persoane active la acest subiect. Miine dimineata plecam spre turci si ne intoarcem duminica dupa-masa. Noi mergem in Antalya sper ca acolo totul e ok. In curind Gabi trebuei sa-ti spunem si tie "La multi ani" dar nu numai...si copiilor tai. Dupa cite am inteles de la parintii mei care au pro-tv vremea e mai buna in Romania decit aici...astazi insa insfirsit a inceput sa se incalzeasca...asa 28 de grade...dar nu se stie daca nu va scade ...asa ne-a jucat feste timpul toata luna martie si aprilie..uite e cald...uite e rece. Copiii (doi dintre ei Andrei si Laura) ramin acasa cu parintii mei ..din pacate Andra e la armata la sfirsitul saptaminii...asta in caz ca nu reuseste sa-i convinga sa o lase acasa. Marti, adica pe 8/05 parintii mei si Laura vor pleca in Romania. Defapt Gabi, in legatura cu asta doream sa vorbim. Dar poate saptamina viitoare pe Yahoo, poate puteti iesi in parc si sa o cunoasteti si pe Laura...oricum e "putin " cam nasol pentru ea...nu are deloc prieteni in Oradea doar verisorii din Timisoara. Oricum numai bine tuturor. "Un sfirsit e un inceput..." ella&com.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce dimineata mizerabila! Nici cafeaua n-are gust[q]. Am dormit 2 ore acu dimineata si culmea am mai si visat. Eram undeva, la cineva, era o casa si o alee lunga, Oana iasa pe poarta, eu imi caut repede papucii sa o prind si si cand ies pe poarta nu o mai vad niciunde. O caut, plang, simt ca innebunesc, o gasesc ne intoarcem inapoi. gazadei intre timp ii mai vin niste musafiri merg sa ma schimb si o vad pe Oana ca iasa iar pe poarta. Pana sa imi imbrac pantalonii strig la cei prezenti sa merga sa o opreasca pe Oana. Pleaca dupa ea un barbat, apoi plec eu si in urma mea mai vine cineva, povestea se repeta. Intr-un final ii vad la o terasa cu celalti musafiri..........uffff! Am o o stare..... I-am povestit sotului meu si zice ca am facut iar o obsesie din faptul ca fuge pe scari in sus de cate ori gaseste usa deschisa. [q][q][q] [url="http://photos.yahoo.com/ph/christin_chris/my_photos"]pozne-npoze[/url] Cristiana, closca de pui Diana (29 sept.1991) si puisor Oana (18 iul.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...