Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

40 cu + sau - (cap.29)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fete dragi ....scuze ca dau buzna aici in "casutza " voastra de suflet ..dar as avea o rugaminte la voi ... Orgaizam o strangere de semnaturi pe suport de hartie pentru proiectul Babyklapper ( amanunte puteti gasi la generale stcky sau la semnatura mea ) si as vrea sa va rog daca vreuna /mai multe dintre voi ar putea sa ne ajute sa stranga semnaturi in orasul sau sau in zona sa... .procedura este simpla ....Exista o listutza care eu v-o trimit la un e-mail indicat de voi ( pe privat ) ..pe aceasta se strang semnaturile ...apoi trebuie trimisa postal(sau vedem cum ne adunam ) la o adresa comunicata de noi .."un fel de cartier general " unde sunt porcesate si indosariate pentru a servi ca suport atat pentru crearea unei legi sau schimarea legii , dar si pentru a ne alia cu fundatii de specialitate care ar putea sa ajute la implementarea sistemului si in Romania , contribuind astfel poate la reducerea atator nenorociri care din pacate au ajuns aproape saptamanale . Va pup pe toate si va doresc o zi frumoasa ! ---------------------------------------------------- Alessia[vampa],Dezbracatu'[nl] si Spiderman [avion] [url="http://babyklapperomania.cabanova.ro/"]Si ei au dreptul la viata...semneaza si tu [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!va servesc cu cafeluta!eu nu beau , beau un 3/1!cine mai vrea?cum va impacati cu caldura asta?Va pup! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro"]Redati-mi viata![/url] [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Putin cu putin se aduna marea...[/url][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doina mie nu-mi place 3in 1,te las pe tine [:)] La noi este cald mai ales la amiaza,dar la voi cred ca e mult mai cald , plus de asta n-a mai plouat de saptamana trecuta si pamanatul e f.uscat, prin gradina mai udam cu apa de la pompa dar tot nu le merge bine ca si cu apa de ploaie .Si florile s-au grabit saracele sa infloreasca,bujorii sunt pe gata ,garofitele la fel,acum crinii stau si ei gata sa pocneasca,nu stiu dar e mare uscaciune. Cine stie la ce incercari ne mai pune Dumnezeu ! Cu caldura nu ma prea impac,tot beau apa dar degeaba ,plus ca sunt de d.m. sapt.asta si chiar la amiaza ma iau si plec la servici ,iar la birou stam tot cu geamurile deschise si e f.mare curent. Te pup Doina ... Ina mama lui Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor,

 

ieri m-am intors de la spital. Vineri spre simbata am avut dureri puternice si usturimi asa ca dimineata am trezit-o pe fiica mea si i-am spus ca nu mai suport durerile si se pare ca trebuie sa mergem la urgenta. La urgenta mi-au facut analize si tot felul de investigatii si au hotarit ca trebuie sa ramin acolo sub supraveghere din cauza ca numai cu citeva zile in urma pusesem sterilet.

De duminica au hotarit medicii sa-mi inceapa tratament cu antibiotic si am ramas inca 3 zile la spital ca sa vada daca imi trec durerile si usturimile. Ieri dimineata le-am spus ca nu mai suport sa stau la spital(spitalul fiind la nr. 41 si eu stau la 25) asa ca m-au lasat acasa si continui tratamentul cu antibiotic inca 10 zile, dupa care merg la control.

Acum nu ma simt prea grozav...cred ca tensiunea e foarte mica...am o stare de lesin...dar asta e.

Sper ca nu va fi nevoie totusi sa-mi scoata steriletul...[bang] id="Comic Sans MS">id="size2">id="purple">

 

"Un sfirsit e un inceput..."

 

ella&com.id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella,n-am inteles bine ,toate necazurile au venit dupa ce ti-ai pus steriletul?Si cam multe zile de antibiotic ai ,sincer. Dr.ti-a recomandat sa scoata steriletul? Imi pare rau ca treci prin asta ,sa te faci bine si sa scapi de probl.cat mai repede.Cum ii place fetitei la Oradea? Aici a plouat azi noapte,ploua si in dimineata asta ,este aur pentru pamant,nu alta. Doina cu ce te mai ocupi? Gabi ce mai faceti voi? Uau ce de intrebari am pus! Ina mama lui Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...