Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

40 cu + sau - (cap.29)


Recommended Posts

Marami, ia o gura de aer, da cu apa rece pe fata si impune-ti sa fie bine!Eu asa am facut de multe ori cand nu mai puteam si am reusit sa ies din asemenea stare!Trebuie sa poti!Iti mai trimit nitica energie de la mine!!!

Dana mea a luat ieri 10 la limaba romana la oral( la bac), miercuri are oral: engleza, apoi probele scrise.Eotii ca la balamuc, avem .Mai avem nitelus si martea viitoare plecm si noi in China.Voi ce faceti?La noi caldura e mare...cica azi in sud vor fi 40 grade la umbra...Va pup!!!!!!!!!!!!Hai la o cafea sa ne revenim si apoi sa o luam de la capat!

 

Redati-mi viata!id="red">id="size4">

 

Putin cu putin se aduna marea...id="red">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor, n-am mai dat pe la voi tare de mult....dar am mai citit din cand in cand.

Doina felicitari Danei pt 10 si mult succes lui Dan in China V-am urmarit si la Nasul. Va va de-a Dumnezeu multa putere sa treceti cu bine.

Gabi, copiii ne fac mereu surprize. Andrada mi-a facut 39.9 din nimic. Am tras o spaima mare, dar a trecut.

Ina, ma bucur sa te gasesc si aici. pupici tuturor.[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doina, felicitari fetei tale!!! Tinem pumnii in continuare!!! La noi toti suntem bine, rana lui Robert se vindeca incet dar sigur, Lili e o.k. Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97022&whichpage=1"]Totul despre alaptat![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

april ,ma bucur si eu ca te-am gasit la un alt topic.

 

doinabita ,nu-mi vine sa cred ca plecati sapt. viitoare ,parca e un vis,

ma rog sa fie bine pt.Dan.Bafta fetei tale la bac !

 

 

Gabi_K ,sanatate copilasilor tai . Au mai fost in vizita la ex-ul?

 

 

marami ,zambeste,maine va fi mai rau ,[:)][:)]Capul sus fata ,nu te lasa,ai doua floricele de crescut.

 

Ieri eram la tara,ca fata sta acolo la mama peste vara,si noi mergem f. des e doar la 12 km de Alba ,se dadea pa hinta cu o alta fetita ,

eu eram langa ele ca trageam apa de la pompa,si numai ce-o vad pe Cris,zburand prin aer ,si-apoi cazatura :buff.

Nu s-a tinut de barele hintei si normal ca a aterizat "fortat".

Prima mea reactie a fost sa plang{asta la mine e prima reactie cand e vb. de ceva rau} ,apoi am luat-o am pansat-o , ca s-a lovit pe la coate,genunchi si palme .

 

Cam atat pe la noi!!

 

Ina mama lui Cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!Multumesc mult pentru sustinere!Am emotii pentru Dana si pentru plecarea noastra .A inceput numaratoarea inversa.

Marami, ce faci?nu mai zici nimic?

O cafeluta nu serviti?[cafea][cafea][cafea]Va invit !Am emotii si azi!

 

Redati-mi viata!id="red">id="size4">

 

Putin cu putin se aduna marea...id="red">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offf.... nu pot sa zic nimic, parca am creierul amortit, acu gandesc doar cu sufletul dar il termin eu si pe asta foarte curand:). Doina presupun ca si lavoi atmosfera e incarcata, voi cu plecarea, Dana cu examenele, cum faceti sa treceti normal prin ea. Noi mai avem cateva ore de stat impreuna si explodam din orice. Si taman acu a dat si sensibilitatea peste mine. Nu sunt capabila sa zic ceva fara sa ma inec in lacrimi... ma enerveaza. La 9 trebuie sa fiu la ITM, asa ca am plecat.

Va pup pe toate.

 

pozne-npoze

Cristiana, closca de pui Diana (29 sept.1991) si puisor Oana (18 iul.2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mersi, copiii sunt bine

Doina tinem pumnii in continuare.

Au mai fost la ex, ar fi multe de povestit... dar n-am putere:(

Sambata cand a facut Lili otita si am fost la urgente, mi-a zis boul ca intentionat am tinut-o in curent 2 zile sa ii stric lui weekendul... ca era randul lui. De parca mie mi-a facut placere s-o vad plangand toata noaptea si s-o duc la 4 dimineata de la dr la dr, pana am gasit un orelist de garda:(

 

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

 

Totul despre alaptat!id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fac mancare,fac curatenie,aranjez lucruri imprastiate pe care nimeni nu se oboseste sa le puna la loc,citesc pe forum,masina spala,copilul e la ora de engleza,sotul e la lucru,am nervi,nervi si iarasi nervi. Doamne mi-as dori sa mai am iarasi 25 de ani,sa traiesc libera,fara obligatii,fara batai de cap,sa fac ce vreau .De ce nu tine mai mult tineretea aia de la 20 de ani???????????????????????????????? Scuze fetelor dragi,dar am cazut in butoiul cu melancolie ,mi-e dor de viata mea de cand eram nemaritata ,si eram indragostita,si visam cai verzi pe pereti {visam sa ma marit cu un pilot de avion} ,si acum la dracu cu toate visele roz-bombon . As vrea ca macar fata mea sa fie altfel decat mine ,sa gandeasca de 3 ori inainte sa faca ceva. Asta e ,am o zi nasoala. Voua va doresc numai bine!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ina, iesi din butoiul cu melancolie...e bine sa iti amintesti cum era cand era frumos...dar ...asta este acum!!! Eu maine fetelor o sa va mai scriu cand prind nitel timp liber, caci o sa am destule de facut!Apoi cand ajung in China.Va puppppppppppppp! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro"]Redati-mi viata![/url] [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Putin cu putin se aduna marea...[/url][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...