Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

40 cu + sau - (cap.29)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gata fetelor!am sosit!si am facut cafeluta!sa o bem impreuna!!!!promit sa va astept cu cafeluta in fiecare dimineata!!!!!!!!!ce mai faceti???eu l-am predat pe Dan lui sotul meu pentru recuperare.Eu mai ma refac cateva zile si o sa incep curatenia de toamna, caci acus incepe sotul meu scoala si am multe de facut!!!inclusiv tot ce trebuie pentru iarna(sucuri de rosii,muraturi....)Va pupppppppppppppppp!!!!!!

 

Redati-mi viata!id="red">id="size4">

 

Putin cu putin se aduna marea...id="red">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]Buna dimineata fetelor! Ne-am intors si noi din concediu,cam acum o sapt. Cam lung concediul asta,5 sapt am colindat[:D],2 prin Turcia,2 prin Ro,la nunta verisoarei mele si cateva zile in Tr.Severin la tata. dar mi-a ajuns,nu mai fac un concediu asa lung[poc].Am venit asa obosiiiitaaaa[alcool]. Doina,ce face Dan?Cum se prezinta? Cum a fost op? Tu,ce faci?Trebuie sa intru la Umanitare sa citesc,nu prea am avut timp,dar imi fac. M-am apucat de curatenie,masini de spalat,ce mai ca dupa concediu. Va doresc un Week-end placut. Pupicei[pup] Capra cu trei iezi!! [url="http://pic4.piczo.com/go/albumeditor"]Miki la gradina[/url] [url="www.dropshots.com/mikisor"]poze de la nunta[/url] [url="www.dropshots.com/miki_3"]Poze din Ro si Turcia[/url] [url="www.dropshots.com/miki_4"]Video[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...