Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

40 cu + sau - (cap.29)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, ma prezint si eu la o cafeluta. Vad ca pe aici totul e ok....insa lumea nu prea participa. Eu m-am retras pentru un timp...insa vin cu vesti bune...astazi Laura a inceput scoala, clasa I..am niste emotii de abia sint in stare sa scriu...simt ca-mi iese inima din piept...parca nu eram asa de emotionata cind cei mari au inceput scoala. In alta ordine de idei sotul meu se intoarce in Romania ca si manager al unei firme romano-israeliana...si sper ca in scurt timp sa ne alaturam si noi...adica eu si cu cei doi copii...cea mare e la armata pina in ianuarie 2009. Va doresc o zi placuta. "Un sfirsit e un inceput..." ella&com.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dimineata am baut cafeau in graba ..printre sandwich-uri si pieptanatul fetitei, dupa care fuga la lucru. Acum ma pregatesc sa ies din casa ..trebuie sa o iau de la scoala. La ora 18;00 iarasi scoala...sedinta cu parintii, trebuie sa o iau si pe ea pentru ca nu am cu cine sa o las...baiatul doar la 18:00 iese de la scoala...cred ca va veni frint. Sa auzim doar de bine. "Un sfirsit e un inceput..." ella&com.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri a fost o zi lunga nu doar pentru mine dar pentru fetita. Ne-am intors acasa doar la ora 21:00. Dupa ce am scos-o de la scoala mi-am dat seama ca nu are sens sa venim acasa si sa ne intoarcem asa ca am mers sa cumparam tricou pentru sport (galben) si pentru sarbatori (alb)...dupa care n-am dus in parc...la 18;00 am fost la scoala si din pacate era singurul copil(asta e daca nu am ajutor) asa ca a ramas in clasa cu toti parintii si cu directoarea scolii si psihologul scolii(care a vorbit defapt cel mai mult ...reactia ei la un moment dat...mami? de ce vorbeste tanti asta asa demult? nu vede ca toata lumea se plictiseste??[:D] Oricum mi-a spus ca a fost chef ... Deseara am sa vad cum s-a descurcat astazi...baiatul merge sa o ia de la scoala. "Un sfirsit e un inceput..." ella&com.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...